Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

14 hours ago, Vamos Laki said:

Masis fudbal.

Poenta je da te ja ne mogu shvatiti kao relevantnog sagovornika jer pravis idealizaciju oko jedne osobe i na osnovu toga komentarises ostale. Pa to ide i do toga da se novinari na osnovu toga dele na dobre i lose.

Ili sam to samo ja, prosto ne podnosim idolpoklonstva i mitologije koje stvaraju ljudi. Neke slicne komentare sam pisao i na kkP i fkCz topicima.

 

Sta je bitno za relevantnost i kredibiltet?

Da li neko prati uopste tenis? Nebitno

Da li neko prati tenis cak i kad njegov/njen omiljeni igrac ne igra? Nebitno

Da li se taj neko razume u taj tenis? Nebitno

Da li pljuje svog omiljenog igraca? Presudno i najbitnije.

 

Na ovom forumu ima dovoljno pljuvaca lika i dela Rogera Federera, nije neophodno da im se ja kao jedini njegov navijac pridruzim.

I ne mozes da poredis sa Djokovicem koji ovde ima na desetine navijaca i ima ih raznoraznih, ima onih koji ga brane po svaku cenu, koji ga pljuju, a ima i onih koji su najcesce umereni.

Da li ce diskusija na forumu da se bude na visem nivou ako se i ja prikljucim pljuvanju Federera? Pa ja iskreno sumnjam.

 

A sta ti pises po topicima fkcz i kkp...koga briga

 

@Milutinov Tata hvala na lepim recima :heart:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, alcesta said:

Elaborirali smo pre par strana, mrzi me da ponavljam, a fali mi neka pristojna reč da je ukratko opišem... hmmm... možda rospija :classic_biggrin:

 

Ja je sad prvi put gledam, rospija joj bas stoji :classic_ninja:

Lici mi na onu Vandevej ili kako se vec cita, to je taj nivo 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni Bombarder said:

Pitam jer zelim da pogledam derbi dana: Svarci - Dominator
(ovako napisano zvuci kao mec izmedju Svarcenegera i njegovog alter-aga :classic_biggrin:)

Alien vs. Predator :classic_biggrin: ipak su obojica previše simpatični za takve epitete :classic_biggrin:

 

Ok, sad da se nadamo u Sofiju, šta nam drugo preostaje :classic_sad:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da će Svitolina iskoristiti priliku, ona je meni nešto kao ženski Zverev, ali da vidimo. Mislim da će mala Švjontek i nju da namuči.

Lepo bi bilo da i Kvitova ode što dalje, iako ne mogu da je zamislim da uzima slem na šljaci.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Sumnjam da će Svitolina iskoristiti priliku, ona je meni nešto kao ženski Zverev, ali da vidimo. Mislim da će mala Švjontek i nju da namuči.

Lepo bi bilo da i Kvitova ode što dalje, iako ne mogu da je zamislim da uzima slem na šljaci.

 

Sto da ne uzme Kvitova?

Uzimala je ona Stutgart, Madrid, a po meni ovi uslovi najvise lice na one iz Stutgarta.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

Sto da ne uzme Kvitova?

Uzimala je ona Stutgart, Madrid, a po meni ovi uslovi najvise lice na one iz Stutgarta.

Prvo treba da stigne do finala, možda tada bude sunčano i suvo :classic_biggrin: a bolje da ne komentarišem njene šanse jer kako je krenulo svi moji favoriti odmah ispadaju :twak:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Znači navijaš da "onaj" uzme dvadeseti...jel tako :lol_2:

 

Pošto ce se to 100% desiti, bolje on da uzme, nego i ovaj drugi da se jos vise priblizi...kako se ovo bese zove, kiselo grozdje, sladak limun :smiley26:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...