Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

39 minutes ago, Xpert said:

Pomucise se Bucsi nocas. U zavrsnici nekoliko diskutabilnih odluka islo na njihovu vodenicu, a i Jones im je pomogao bas losim plejem. Mislim da bi Giantsi mogli da se lagano distanciraju od njega.

 

U ostalim vestima:

 

 

Šta ja znam. Meni Jones iskreno ne izgleda tako loše. Baš dobru loptu baca. Dobar timinig i preciznost na tim in-cutting pasovima. Ima ruku da baci downfield. Dobar atleta i trkač kad skrambluje. Naravno da mora poraditi na tim turnoverima. Recimo oba nočas su bili pasovi, gde je pokušavao da izbegne sack.

 

Point being, mnogo gorih QB-eva ima u ligi. Treba mu i malo bolji pass protection i ispomoč running game-a, da bi uspešnije vodio napad. Ali po mom mišljenju, on može da bude neki osrednji starter u ovoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2020 at 3:27 PM, L' Imperatore said:

 

Šta ja znam. Meni Jones iskreno ne izgleda tako loše. Baš dobru loptu baca. Dobar timinig i preciznost na tim in-cutting pasovima. Ima ruku da baci downfield. Dobar atleta i trkač kad skrambluje. Naravno da mora poraditi na tim turnoverima. Recimo oba nočas su bili pasovi, gde je pokušavao da izbegne sack.

 

Point being, mnogo gorih QB-eva ima u ligi. Treba mu i malo bolji pass protection i ispomoč running game-a, da bi uspešnije vodio napad. Ali po mom mišljenju, on može da bude neki osrednji starter u ovoj ligi.

 

Dečko ima određenim kvaliteta, ali je turnover mašina. Jeste da stoji da je OL Giantsa slab i da nema neke igre trčanjem, ali on dosta tih INT baci previše lako ili pokušava da izvuče nešto umesto da baci loptu u aut. Skoro sam nešto gledao mic-up Belichicka kad priča Mattu Casselu: Nemoj da se bojiš da baciš nekompletan pas. Kad si posle utakmice rekao, jao izgubili smo zbog onog nekompletnog pasa. Izgubi se jer se baci INT ili napravi fumble. Evo ovo mu je drugi trener, iz škole Belichicka i izgleda i dalje ne može da dopre to do njega. Na kraju, maltene svaki put kad dođeš do njega, to je fumble, ne može da zadrži loptu dečko: 18 fumblova prošle i 5 ove godine.

 

Ako se ne varam u samo jedno utakmici koju je igrao nije imao turnover. On se po mom mišljenju rangira kao Fitzpatrick, low level starter, high level backup u najboljem slučaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...