Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Ubedjen sam da "Emiri" nece biti deo reprezentacije u ovom ciklusu Lige nacija po sopstvenom nahodjenju. Za kvalifikacije za SP verovatno ce se odazvati.  Puna podrska reprezentaciji da se "umre muski" u Danskoj.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irski_srbin said:

Фора је у томе што овај циклус ЛН је изузетно битан као и саме квалификације. Ако не испаднемо из А лиге, то би значило да ћемо бити у првом поту приликом извлачења групе за квалификације. 

Jeste bitan. Ako nista drugo dobili smo Erakovica i Nedeljkovica kao nove startere. NIkada igraci nisu na ovakav nacin (brutalan) bojkotovali reprezentaciju. Intenzitet bojkota ali i stepen umisljaja kod igraca je na visokom nivou. Velika blamaza i sramota za te igrace.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Constantin said:

 

 

Tako je, kako je...krenulo se sa rušenjem njega od momenta kad je imenovan. Ove floskule "nije on, al je deo" ne piju mnogo vodu. Nije Piksi kalibar za selektora, to je činjenica...ali pliva kako pliva.

Nije floskula, on jeste deo problema. 

 

Koga god na svetu da postaviš za našeg selektora neko bi ga rušio u "fudbalskim krugovima". To sve zajedno ne opravdava neke Piksijeve fudbalske i vanfudbalske poteze. Ponavljam, svakom svoj deo zasluga, krivice i odgovornosti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Nije floskula, on jeste deo problema. 

 

Koga god na svetu da postaviš za našeg selektora neko bi ga rušio u "fudbalskim krugovima". To sve zajedno ne opravdava neke Piksijeve fudbalske i vanfudbalske poteze. Ponavljam, svakom svoj deo zasluga, krivice i odgovornosti. 

Znači da je u pitanju sistemska greška, a ne Dragan Stojković kao Piksi...

crveno - Što rekao Djindjić...lome je do morala nek ide u crkvu. Izbaran je džiber da predvodi 20-30 drugih džibera,a po nalogu glavnog džibera.Problemas nema, propasti nećemo. :ss:

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Irski_srbin said:

Fora je u tome sto ovaj ciklus LN je izuzetno bitan kao i same kvalifikacije. Ako ne ispadnemo iz A lige, to bi značilo da ćemo biti u prvom potu prilikom izvlačenja grupa za kvalifikacije. 

 

To za kvalifikacije za sledeće Evropsko, jer A liga su ujedno i prva dva šešira. Za svetsko da bi bili u prvom šeširu, moramo da budemo među 8 najboljih (jer se gleda rang lista).

Edited by Ledd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ostvarimo pozitivan rezultat u Danskoj "nezamenljivi" postace zamenljivi. Sve je u zivotu relativno.  Da je nesrecni Jovic dao ono sinoc imali bi u stampi 30 posto tekstova cija je tema bahatost bojkota kao ustanove. Sva kritika bi se usmerila ka grupi koja je stala uz Tadica. Ovako taj scenario je odlozen za neki povoljbiji trenutak.   Vec sada sa sinocnim bodom ostvareno je nesto sto je do sinoc bilo nezamislivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Пре 1 минут, Ледд је рекао:

Позитиван резултат у Данској је бод.

Бункер и контре опет.

I to je legitimno. Kontra. Mada svakako nece biti kao sinoc. Nesto slicno kao sinoc samo za nijansu izrazenije bila je viktorija Napolija protiv Zvezde na Marakani. Vidio je gol u vazduhu ali je Zvezda odolela. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, suptil said:

Ako ostvarimo pozitivan rezultat u Danskoj "nezamenljivi" postace zamenljivi. Sve je u zivotu relativno.  Da je nesrecni Jovic dao ono sinoc imali bi u stampi 30 posto tekstova cija je tema bahatost bojkota kao ustanove. Sva kritika bi se usmerila ka grupi koja je stala uz Tadica. Ovako taj scenario je odlozen za neki povoljbiji trenutak.   Vec sada sa sinocnim bodom ostvareno je nesto sto je do sinoc bilo nezamislivo.

ti igrači ako ima j bilo stalo do tadića su trebali piksiju da pojasne to još u Nemačkoj a ne da šetkaju po terenu a sad oni prvi bojkotuju reprezentaciju

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

ti igrači ako ima j bilo stalo do tadića su trebali piksiju da pojasne to još u Nemačkoj a ne da šetkaju po terenu a sad oni prvi bojkotuju reprezentaciju

 

Ti igraci misle da su bogom dani. Sto bi indexovci rekli bogomdanovici. Tako se uostalom i ponasaju. Najbolji reprezentativni strelac Srbije svih vremena -molim lepo-... Uz sve to postoje i igre fudbalske politike iza kulisa koje ne uzimamo u razmatranje. Nema sumnje da ostrica besa ceka prvi poraz reprezentacije da se sruci na Stojkovica. 

Link to comment
Share on other sites

U celoj ovoj priči svako ima svoj deo krivice. Meriti čija je veća, mislim da je uzalud.

Kao prvo, ozbiljan fudbalski savez nikad ne bi dozvolio da se ovako nešto dešava, a da izostane reakcija. Ja ne mogu da zamislim npr. Nemanju Vidića, kome se ovo dešava u reprezentaciji a njega nigde nema. Leteo bi ili selektor (loša igra, loši rezultati) ili bi "bojkotaši" završili svoje što se igranja za reprezentaciju tiče.

Drugo, igrači koji se nisu odazvali, pokazali su elementarno nepoštovanje svega što reprezentaciju čini. Od ljudi koji gledaju utakmice, saigrača, pa na dalje... Druže, ako iz bilo kog razloga ne želiš da igraš, izađeš lepo i kažeš. Ne vučeš se po terenu, sabotiraš, dok drugi ginu. Ako nećeš da igraš, ima ko hoće. Nisi Bogom dan. Hvala, doviđenja.

I treće, selektor. Posle svega viđenog, čovek je odavno trebao biti bivši. Pa on je bio zadovoljan kako smo igrali na EP?!?! Ovaj napredak koji smo sinoć videli, nije rezultat selektorovog prosvetljenja, već iznuđenih poteza. Ja sam ubeđen, da nije bilo otkaza, čovek bi sve njih strpao u prvih 11 i igra bi bila kao i pre. I zato treba da leti odmah...  

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, San Isidro said:

U celoj ovoj priči svako ima svoj deo krivice. Meriti čija je veća, mislim da je uzalud.

Kao prvo, ozbiljan fudbalski savez nikad ne bi dozvolio da se ovako nešto dešava, a da izostane reakcija. Ja ne mogu da zamislim npr. Nemanju Vidića, kome se ovo dešava u reprezentaciji a njega nigde nema. Leteo bi ili selektor (loša igra, loši rezultati) ili bi "bojkotaši" završili svoje što se igranja za reprezentaciju tiče.

Drugo, igrači koji se nisu odazvali, pokazali su elementarno nepoštovanje svega što reprezentaciju čini. Od ljudi koji gledaju utakmice, saigrača, pa na dalje... Druže, ako iz bilo kog razloga ne želiš da igraš, izađeš lepo i kažeš. Ne vučeš se po terenu, sabotiraš, dok drugi ginu. Ako nećeš da igraš, ima ko hoće. Nisi Bogom dan. Hvala, doviđenja.

I treće, selektor. Posle svega viđenog, čovek je odavno trebao biti bivši. Pa on je bio zadovoljan kako smo igrali na EP?!?! Ovaj napredak koji smo sinoć videli, nije rezultat selektorovog prosvetljenja, već iznuđenih poteza. Ja sam ubeđen, da nije bilo otkaza, čovek bi sve njih strpao u prvih 11 i igra bi bila kao i pre. I zato treba da leti odmah...  

+1  

 

Link to comment
Share on other sites

Kosta Nedeljković je prvi  i ako nastavi da se pametno razvija Mimović drugi koji mogu konačno da reše pitanje desnog boka u reprezentaciji Srbije,

mladi su i moraju još da radi i napreduju ali potencijala ima

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ledd said:

 

To za kvalifikacije za sledeće Evropsko, jer A liga su ujedno i prva dva šešira. Za svetsko da bi bili u prvom šeširu, moramo da budemo među 8 najboljih (jer se gleda rang lista).

Mislim da nisi u pravu, jer će za kvalifikacije za SP biti 12 grupa sa po 4-5 ekipa. Logično, u tom slučaju trebaš imati 12 nosilaca. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Istrpeti, istrpeti i još jednom istrpeti momke iz odbrane. Ako nastave da se razvijaju i povrede ih zaobiđu dobićemo beton pozadi u dužem periodu.


Slazem se, samo im treba dati prostora o istrpeti potencijalne greske i imaćemo baš lepu odbranu na duže staze, svi su mladi. Milenković (27), Pavlović (23), Eraković (23), Simić (19), Nedeljković (19), Terzić (25). 

Konačno ćemo imati ozbiljnog desnog beka ukoliko Kosta nastavi da se razvija kako se očekuje. Fizicke predispozicije za to itekako ima, a deluje da ima i glavu. Nadam se da bi i od Mimovića mogli dobiti bekap opciju na toj desnoj strani.

Zaista bi mogli u perspektivi imati beton odbranu uz to dobrih golmana imamo svakako.

Pored odbrane imamo tu još mladih dobrih igrača tipa Samaradzića (22), Ilić (23). Vlahović ima tek 24. Birmancevic je sasvim korektan i on ima 26.

 

Imamo mi potencijala da igramo solidan fudbal, ali imamo i savez i Piksija koji uz dužno poštovanje za jučerašnju utakmicu i onomad Portugal itd. ni malo ne uliva poverenje da može da napravi igru i sistem od tog potencijala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebote, Strahinja Pavlovic je 2001. godiste. 23 godine, faktički klinac još uvijek. Ne znam, iako je uvijek hvaljen, meni je nekako bio nezgrapan, naročito kad iznosi loptu. Imao sam utisak da ga inercija nosi, da se ne može zaustaviti, da će se polomiti sav. Sada, uživanje mi je gledati tog momka. Stvarno, svaka mu čast. Nemam dilemu da je već sada top igrač a u narednim godinama mu ne gine neki Siti, Real..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Small Owl said:

Jebote, Strahinja Pavlovic je 2001. godiste. 23 godine, faktički klinac još uvijek. Ne znam, iako je uvijek hvaljen, meni je nekako bio nezgrapan, naročito kad iznosi loptu. Imao sam utisak da ga inercija nosi, da se ne može zaustaviti, da će se polomiti sav. Sada, uživanje mi je gledati tog momka. Stvarno, svaka mu čast. Nemam dilemu da je već sada top igrač a u narednim godinama mu ne gine neki Siti, Real..

 

Sad kad se dohvatio Milana, najbolje bi mu bilo da bar još dve-tri godine provede tu. Ako italijanski treneri nešto znaju, znaju da iskuju i izbruse odbrambene igrače.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...