Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

20 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

najslabiji prelazni rok topic ikada

nigde slemova, grejalica, cigli...

ne znam da li sam vise razocaran u sporCkog direktora cabarkapu ili u forumase

Ja sam potpuno zaboravio na njega. Je li on još SD? Je li se pojavio igdje na promociji Obradovića?

Link to comment
Share on other sites

nije mi nikad bilo jasno to guranje na f-je koje realno ne postoje ili ne rade apsolutno nista

posebno bivsih sportista, koji bi trebalo da su nesto zaradili u zivotu, i bar ulozili u kafic/restoran ako nista drugo

jel ima neko predstavu koja je plata jednog sporckog direktora bez ikakvih zaduzenja?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Leonard said:

Ceka gazda da se malo slegne slavljenicka euforija oko izbora.

 

ne znam o cemu pricas, gazda je vecita opozicija, rekao "ne" slobi, oterao andreja, ne pusta sns u klub... zato i nemamo tim, pojacanja ni na vidiku, a grobari vec imaju formiran ceo tim + trener od 800k.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Jeste, pred kraj. Mislim da imaju svi zajednicku sliku. Obradovic sa strucnim stabom, Covic, Ilic i Cabarkapa.

 

A šuntavi Šuturlić?

2 hours ago, MetalHead said:

 

Pogledaj prva 2 minuta trece cetvrtine utakmice 5. kola ABA lige u sezoni 2013./2014. i sve ce ti biti jasno. 

 

 

Ovo je obrazac za post kome se sit ismejem kad god ga vidin 🙂 Takoreci vec preraslo u mim.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Firga said:

Izgleda da rezultat izbora nagovestava da cemo pojacanja dobiti samo iz FMPa. 🙂

 

Nasuprot brate Firga...ako je mogao ''Čedicu 0,3'' da najavi kao poslanika iako nije prošao cenzus,

za Čokijev status u apdejtovanom, sada već totalitarnom režimu, se brigat nemoj. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Leonard said:

@Šarac

Prosli su izbori. Kada pocinje da tece najavljeno pticije mleko?

Pa sto mene pitas, vidim ovde svi citiraju postove ovih "dobro" informisanih sa Rsb, svi do jednog ih pljujete a ovamo ih citirate i uzimate njih kao oreole pravih informacija.

Do pocetka sezone ima jos tri meseca, ne vidim nikakvu potrebu za bilo kakvom zurbom, prosle godine je Tomic spakovao tim do 1 jula po jakim cenama, zasto bi se mi sada ovde pojavljivali na trzistu kada je sve skupo. Niti on sto se nudi mi mozemo da platimo niti imamo jos zatvorene finansije za sledecu godinu.

 

I dalje stojim iza svojih upisa, imacemo dobar tim, a o imenima nikad nisam pisao jer ih ne znam  a i ne pokusavam da ih saznam jer oni koji i izlaze sa imenima obicno lupaju pa APP. 

Najlakse je napisati kao sto su napisali na RSB " imamo na radaru 12 igraca , svi su El kvaliteta i u najboljim godinama" stay tuned objavicemo prvi kada potpise a do tada ne smemo imena da objavimo . 

I da li stvarno mislis da NC zabole uvo sto forum twiterasi nemaju sta pametnije da rade u zivotu i kritikuju sto jos niko nije potpisao, pa se stice utisak da kao nista ne rade kada vec nisu potpisali Sikmu ili De Koloa a tu su nam na dohvat ruke, samo treba njihove instagrame da ispratimo. 

Apropo Kuma : LAKU NOC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...