Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

 daj da krene ta EL pa makar i Štimac igr'o za Monako. 

 

Gazda ga je želeo ovde jer nije isto kada te puni jadranski i kada to čini EC Štime...

...aj što čini, to jest - puni... ali oće da pokaže i neprimerenu egzaltiranost...:bravo::jumping::64: 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

ne znam kako planiraju da se ista odigra ove sezone.. u svakom trenutko svaki igrac iz svakog tima moze satro da se zarazi, i to onda povlaci izolaciju celog tima itd..

Poceo je italijanski superkup i poljska liga. Znam da se jedan igrac u Poljskoj zarazio  npr mislim5-6 Avgusta i danas ili juce je igrao videh Elijah Stewart tako nesto. Kod nekih traje proces oporavka znatno duze. On je oko 15ak dana bio u karantinu.

 

Mislim da se zarazio jos u Americi, svakako mislim da nece to biti problem kod ozbiljnih klubova,Nemci, Spanci i Izraelci su prosli kraj lige bez ijednog zarazenog. Ovi iz Cibone su verovatno zujali po gradu. Treba biti oprezan. Testovi mogu jako brzo da daju rezultate, bice napeto ali mora da se igra.

Edited by LosmiSK
Link to comment
Share on other sites

Sada da najverniji pokrenu kampanju: ''Vratite Štimaru !!!'' Kronos bi bio uber-admin portala i editor Vladinih hajlajca u ciganjskom dresu.

Da ne zatvaramo vrata dupetom.

Možda ga je Monako potpisao zbog Saletove klauzule: ''evo ako padne ispod 10ppg spakujte ga nazad''

Mukice ne znaju da Štime jede samo džigericu.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, suptil said:

Кад је по календару Звезда- Будућност😂

 

Usao sam na topik da postavim isto pitanje :lol_2:

 

Nego, u maniru kvalitetnog lešinara, ne bi me čudilo da Gazda izdominira i otme im par igrača sada, dok su ošamućeni Milovim porazom :kece:

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, krzna said:

Startni kec, bolji od ovih koje imamo, kao i startna cetvorka po istim kriterijumima i tucemo se za top 8. E, koliko je to moguce priustiti - ne znam

 

A dovescemo samo dvojku i to ako dovedemo.

 

Mislim da se Volden bas bas potcenjuje ovde. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

A dovescemo samo dvojku i to ako dovedemo.

 

Mislim da se Volden bas bas potcenjuje ovde. 

Nije ovo potcenjivanje Voldena. Pricamo o ekipi koja bi angazovanjem startera na dve pozicije koje pominjem, postala respektabilan roster kao Milano, Valensija, Makabi...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, krzna said:

Nije ovo potcenjivanje Voldena. Pricamo o ekipi koja bi angazovanjem startera na dve pozicije koje pominjem, postala respektabilan roster kao Milano, Valensija, Makabi...

 

Nemamo mi kesa za to. Mislim da smo se dobrano istrosili i da se sad ceka neka low risk-high reward opcija ili cak i pocetak sezone za dopunu.

 

U teoriji, mi smo za nase uslove sasvim dobro popunjeni. Bas skladno delujemo. Nije ovo sastav koji garantuje bilo sta, ali je zanimljiv, ima visok plafon i potencijal da igra vrh basket za nase uslove. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
A dovescemo samo dvojku i to ako dovedemo.
 
Mislim da se Volden bas bas potcenjuje ovde. 
Meni se cini da je nama cetvorka ubedljivo najveci problem. Simonovic nam niata nije trebao na ovaj roster vec neki dobar defanzivac i skakac, po mogucstvu da nije operisan od suta za 3. Plasim se da cemo imati ozbiljnu rupu u reketu sa Simanicem i Simonovicem, od njih mi se Kuridza jos i najvise svidja. Ne znam sta moze Rit, ali mi se cini da se zestoko kockamo sa 4-orkom.

Sa drugw strane mi se cini da vecina ljudi potcenjuje Voldena i Hall-a zbog svojih CV-ja, mislim da necemo imati problema sa organizacijom koliko sa reketom. Propustila se sansa da se tu dovede neki igrac drugacijih karakteristika od Simonovica.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

uh Simon je za Kuridzu izmislio basket, meni je i dalje nepoznanica sta se htelo sa MJK
Videces kada krenu utakmice koliko je bolji igrac. MJK je doveden kao domaci igrac u oanicnom pokusaju da se spase sta se moze . Mi imamo Simanica koji je mladja verzija Simonovica, ti posmatras Simonovica kroz prizmu one sezone pod Radonjicem, mene je samo strah da se epski ne raspadnu i on i Simanic pa cemo imati zestok problem na toj poziciji. Sta ako Simonovica ne krene sut, on svoju igru bazira na sirenju protivnickw odbrane sutem za tri, ako mu se oduzme to resenje on je u napadu beskoristan
MJK je koliko toliko igrac koji ima neke karakteristike koje Simanic nema, jak kao bik, ne libi se kontakta, ima post igru, on je kao takav komplementaran sa Simanicem i ima logike da se zadrzi,Si.onovic nam ne donosi nista sto nemamo od Simanica,ne vidim svrhu njegovog dovodjenja.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo stoji...Boriša uvek može da pripali spolja i procenti su mu vrh...ali samo to i radi dok je jednako neupotrebljiv unutra i to kao genuine četvorka.

po neki blok je periferija u asortimanu oružja koje takvo telo može da isporuči, naravno uz adekvatnu glavu.

...krakat, skočan i ispresecan sajlama...stra da te uvati kad ga vidiš na fotki.

 

Sa druge strane Simonović i nije doveden zbog značajnije uloge i minutaže. Zato je i Ret tu. Dva po ceni jednog. 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Helmet said:

Videces kada krenu utakmice koliko je bolji igrac. MJK je doveden kao domaci igrac u oanicnom pokusaju da se spase sta se moze . Mi imamo Simanica koji je mladja verzija Simonovica, ti posmatras Simonovica kroz prizmu one sezone pod Radonjicem, mene je samo strah da se epski ne raspadnu i on i Simanic pa cemo imati zestok problem na toj poziciji. Sta ako Simonovica ne krene sut, on svoju igru bazira na sirenju protivnickw odbrane sutem za tri, ako mu se oduzme to resenje on je u napadu beskoristan
MJK je koliko toliko igrac koji ima neke karakteristike koje Simanic nema, jak kao bik, ne libi se kontakta, ima post igru, on je kao takav komplementaran sa Simanicem i ima logike da se zadrzi,Si.onovic nam ne donosi nista sto nemamo od Simanica,ne vidim svrhu njegovog dovodjenja.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Simonovic ima odredjenu reputaciju u EL, zna se za njegov sut. Protivnik uvek mora da izadje, da isprati. Samo po sebi, tim izvlacenjem protivnicke cetvorke mi sirimo teren, isao Simona sut ili ne. Ako promasi dva prva suta, ne verujem da ce ga pustati

Edited by krzna
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Helmet said:

Meni se cini da je nama cetvorka ubedljivo najveci problem. Simonovic nam niata nije trebao na ovaj roster vec neki dobar defanzivac i skakac, po mogucstvu da nije operisan od suta za 3. Plasim se da cemo imati ozbiljnu rupu u reketu sa Simanicem i Simonovicem, od njih mi se Kuridza jos i najvise svidja. Ne znam sta moze Rit, ali mi se cini da se zestoko kockamo sa 4-orkom.
 

 

Da, samo je Dejo magija uspeo da izvuče nešto od Simonovića, bez njega je ovaj pogubljen. A prošle godine 10ppg i u EC i u ABA ligi, 50% za tri u EC, u Olimpiji za koju se baš i ne može reći da je imala neki poseban sistem igre.

 

Simon će svoj deo odraditi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...