Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, mmajstor said:

 

Pa rekao je - tuzbom.

 

To sto nece da se provlaci kroz blato medija i da pravi sapunicu od cele price je donekle i razumljivo (mada jos nije kasno), isto kao i odnos prema igracima sa kojima je verovatno ostao u korektnom odnosu. Nisam video neki tvit kako je pruzao podrsku Covicu...

Ne podrska Covicu nego podrska Zvezdi, pretpostvaljam.

Link to comment
Share on other sites

Ne može da se potražuje pare za buduće vreme, može samo da prima platu kao da je trener do isteka ugovora, ali postoji uslov da ne može biti trener drugog kluba. Ukoliko postoje kašnjenja za vreme do sada, onda može da potražuje. 

 

Ukoliko je stvarno tražio bonuse za kup, onda.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SunZero said:

 Sa pravne strane sve je legit ali sa moralne je jadno na toliko nivoa.

 

ako izuzmemo te bonuse za kup kao potencijalni pr spin u rangu "potrošio sve pare da zove inostranstvo sa mobilnog" (slučajevi karija i radonje koje, nadam se, niko nije uzeo zdravo za gotovo), šta je ovde moralno jadno i na koliko nivoa? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako je isla situacija sa igrom i stanjem u ekipi cini se da je promena na klupi bila logicno resenje.

Zenit u gostima je bila dosta indikativna utakmica i po pruzenoj "igri" tima i po reakcijama Obradovica pored terena (tj izostanku njegovih uobicajenih reakcija), bilo bi neocekivano sa njegove strane da se odrekne novca ili dela istog zbog "ljubavi" prema klubu.

E sad ako je istina da trazi novac za 2 godine (tj do leta 2022 kada bi istekla druga godina ugovora) to ne moze da dobije unapred i da hoce posto to vreme nije proteklo. Moze da ceka od meseca do meseca i da uzima platu koja je propisana ugovorom (kao sto je npr Vujosevic dobijao od CSKA ili Filipovski od Monaka ili Radonjic od Bajerna) i da odmara kuci uz televizor.

Ako uzme neki klub u medjuvremenu onda mu verovatno sledi manja suma od Zvezde tj ako ugovor na mesecnom nivou u novom klubu bude manji od ovog koji je potpisao sa Zvezdom onda mu Zvezda dodje razliku izmedju plata na mesecnom nivou.

Jedino sto moze da tuzi je za novac koji mu mozda nije isplacen, a odnosi se na period/mesece koji su prosli.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

 

ako izuzmemo te bonuse za kup kao potencijalni pr spin u rangu "potrošio sve pare da zove inostranstvo sa mobilnog" (slučajevi karija i radonje koje, nadam se, niko nije uzeo zdravo za gotovo), šta je ovde moralno jadno i na koliko nivoa? 

pa to, kao pizdis i places koliko volis zvezdu i navijace, onda dodjes u klub, uradis sve pogresno, od izbora igraca do vodjenja tekmi, ne pada ti na pamet da sam das ostavku jer si zasrao, i naravno na kraju oderes svoju "ljubav" do zadnjeg centa

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

pa to, kao pizdis i places koliko volis zvezdu i navijace, onda dodjes u klub, uradis sve pogresno, od izbora igraca do vodjenja tekmi, ne pada ti na pamet da sam das ostavku jer si zasrao, i naravno na kraju oderes svoju "ljubav" do zadnjeg centa

 

zvuči kao da je za tri meseca ispao iz aba lige a nije. 

 

zašto bi ostavio novac klubu koji ga je potpisao na 2+1 a otpustio nakon tri meseca? pokušavam da razumem logiku ali mi ne ide. 

 

onda je jedino moralno da radi za stan i hranu a klub kada jednom završi saradnju sa njim, da mu plati koliko oseća da je zaslužio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ocigledno i Radonjic deli tvoje misljenja da nam ne treba jos jedan alfa muzjak u ekipi, vec profil tog Kurbanova/Kuridze.

Ja sam laik i ne slazem se sa tim, jer nije dao imamo Loyda, Pantera, Kvinsija, pa nam je JOB visak jer trosi mnogo lopti. Ocekujem jos vece poradjanje poena kad zagusti, ali ajde, da se uzdamo da cemo manje da primimo nego sto damo.

 

Ocigledno je i da Crvena zvezda pod vodjstvom Radonjica izgleda mnogo bolje nego pod vodjstvom Obradovica.

 

11 hours ago, đubrivo. said:

@goldberg

tompkins bi bio arguably najbolji igrač zvezde, ili bi makar delio to zvanje sa loydom. ne razumem kako nam se ne bi isplatilo da imamo takvog igrača, nebitno da li za 70k ili 700k.

 

Bio bi, to je tacno.

 

Problem je sto je najveci kvalitet Thompkinsa sut i to u Realu funkcionise (ili je funkcionisalo) jer ima dosta kvalitetnih igraca koji umeju da iskreiraju sut za njega.

 

Mi bi dosli u situaciju da ubedlljivo najvise para bacimo na poziciju 4 i onda bi se od njega ocekivalo da sam izmislja poene, a poene za njega bi kreirali Hall i Colom.

 

9 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

trpacpotrosac na 4 ne valja, ali smo slucajno najbolju sezonu u blizoj(i daljoj) proslosti imali kada je tu igrao izvesni qmiller

 

Znao sam da ce neko da pomene Millera.

 

Miller je bek u telu krilnog centra, koji sam moze da vodi loptu i sutira. Durent za siromasne. Ovi Earl Clarkovi, JOBovi i ostale cetvorke koje vole mnogo da sutiraju su masivni igraci koji bi mogli da igraju i ispod obruca (nesto sto Miller ne moze), ali im se igra uglavnom svodi na sut i to kad nema nikog pod obrucem da uhvati njihove promasaje.

 

U vezi Obradovica, iznenadjeni ste sto Covic laze? Pa taj realnost predstavlja u najboljem svetlu, sve je u redu, sve sija, mirise cvece, uvek se donose pravilne odlike i kad se pogresi nismo mi krivi nego se zaverili krvnici itd. itd.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

zvuči kao da je za tri meseca ispao iz aba lige a nije. 

 

zašto bi ostavio novac klubu koji ga je potpisao na 2+1 a otpustio nakon tri meseca? pokušavam da razumem logiku ali mi ne ide. 

 

onda je jedino moralno da radi za stan i hranu a klub kada jednom završi saradnju sa njim, da mu plati koliko oseća da je zaslužio. 

pa mogao je kao "veliki zvezdas" da prihvati neko kompromisno resenje, na primer da oprosti barem jednu godinu i tako delimicno amortizuje stetu koju je naneo klubu prevashodno ocajnim skautingom ali nije i ko ga jebe, ja ga sigurno necu gotiviti a ti i mmajstor mozete da istetovirate njegovu celu na levoj sisi, to me ne zanima, svakako te necu kvotovati i  nametati svoje misljenje

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SunZero said:

pa mogao je kao "veliki zvezdas" da prihvati neko kompromisno resenje, na primer da oprosti barem jednu godinu i tako delimicno amortizuje stetu koju je naneo klubu prevashodno ocajnim skautingom ali nije i ko ga jebe, ja ga sigurno necu gotiviti a ti i mmajstor mozete da istetovirate njegovu celu na levoj sisi, to me ne zanima, svakako te necu kvotovati i  nametati svoje misljenje

 

nemam poriv za tetoviranjem, samo me je zanimalo kako rezonujes kada si toliko rezigniran time što traži svoje pare iz ugovora od kluba koji ga je otpustio nakon tri meseca 

 

i nemoj da se ljutiš zato što dovodim u pitanje tvoj stav koji si napisao na forumu, nije ovo spomenar nego mesto na kojem diskutujemo. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

 

nemam poriv za tetoviranjem, samo me je zanimalo kako rezonujes kada si toliko rezigniran time što traži svoje pare iz ugovora od kluba koji ga je otpustio nakon tri meseca 

 

i nemoj da se ljutiš zato što dovodim u pitanje tvoj stav koji si napisao na forumu, nije ovo spomenar nego mesto na kojem diskutujemo. 

Pa ne možeš da tražiš, možeš da je dobijaš, ali ne da ih tražiš unapred. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

nemam poriv za tetoviranjem, samo me je zanimalo kako rezonujes kada si toliko rezigniran time što traži svoje pare iz ugovora od kluba koji ga je otpustio nakon tri meseca 

 

i nemoj da se ljutiš zato što dovodim u pitanje tvoj stav koji si napisao na forumu, nije ovo spomenar nego mesto na kojem diskutujemo. 

vrlo sam rezigniran, evo secem vene zardjalom kasikom dok bodem celavu vudu lutku i slusam albionijev adaggio. boli me patka i za obradovica i za covica, samo konstatujem da je celavi ispao govance prema mojim uzusima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Losmi17 said:

Ok, isplaticemo Sasu.

Nek onda on vrati nama sto smo placali rocha, terija, djonija, koloma.

 

Rekao bih da cemo uci u plus.

Molim lepo.

 

odlična ideja. treba javiti ostalim klubovima ali kad patentiramo ovo u zavodu za košarkaška otkrića. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Nikakvo iznenadjenje, sto neko vise patetise, place i busa se u grudi ciganske zna se da ce nam ga dublje i bolnije zavuci. Sa pravne strane sve je legit ali sa moralne je jadno na toliko nivoa.
Bukvalno, ja ga nisam podnosio idavno, ali ibo je novi level jadnosti sa njegove strane. Jednom nas jw zajebao, a sada i drugi put, ja cak i volim,samo ds tu protuvu ne gledam vise blizu Zvezde. Kazem, nisu u pitanju pare, ja sam prvi za to da se postuju ugovori, ali posle blamaze koju je priredio sebi i nama sa svojom selekcijom igraca on umesto da se digovori o nekom sporazumnom raskidu i ipak kao jedna od legendi Zvezde ,kako ga mnogi dozivljavaju , prljav ves ipak zadrzi dalje od ociju javnosti, on jos pokusava da dobije binuse za kup. Obican jadnik, Dusko Vujosevic 2.0.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kankkunen said:

Miško je pisao i ugovor i tužbu, a tu je i njegovih 10%  ... nema tu opraštanja.

To je to. Čak i ako je Obradović imao neku ideju da oprašta nešto, Miško ne bi dopustio da se stvara presedan koji može da mu stvara probleme u sličnim situacijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...