Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Hoce promeniti jer takva saopstenja uticu na sudije.

Ako se napravi atmosfera da su sudije lopovi (sto istina i jesu) onda ce im biti mnogo teze da tako nesto naprave ponovo, nego ce ipak postojati potreba da se to demantuje na terenu.

 

A ovi u medijima nista, evo tek sad na B92 izasao jedan clanak.

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Ma ne, trebalo bi da plače... Koliko neki ljudi ne kapiraju sport, to je užas.

Jbg, ne razumeju. Kao sto mnogi ne razumeju zasto je Milko bio omrazen kod cigana  kada je otisao, a bio je profesionalac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kooineeperk said:

Vidim vi ste uvereni u pobedu u petak. Ja nakon ovoga u ova tri dana i nisam.. 


U petak ili dobijamo utakmicu ili se neće završiti. I to ovaj mulj od ABA lige zaslužuje, ako su već trecu sezonu odabrali put da u tom pravcu ide liga i regionalna košarka onda ništa drugačije ne treba da očekuju. 
Nije problem da izgubimo finale, ne bi bilo ni prvo ni poslednje, godinama smo gledali Partizan iz prašine pa smo preživeli, ali tada je KKP bio ipak bolji i jači. Čak i pre dve sezone pitanje da li smo imali znanja za 3:2 i da smo seriju vratili u Beograd, ali veceras ni u čemu Budućnost nije bila bolja osim u prihvatanju poklona, sto od nas samih sto od sudija.

 

Na kraju kapiram i Radonjicevu odluku za faul, jer i da smo odbranili taj napad premalo vremena bi ostalo a bili smo masakrirani ličnim greškama za produžetak. 
Ceo sled dogadjaja nakon prekršaja je pokazao da je taj potez ispravan. 
Ali u drugim trenucima je DR ispustio pobedu, jednostavno je bilo nedopustivo da prokockamo prvo +12 a onda +10 u poslednjih nekoliko minuta. 
Noka je nepotrebno izgubio zbog ličnih, kada su ostali bez Rida napravili smo razliku preko guranja lopte Noku oko koga su skupljali a onda smo neshvatljivo odjednom prestali da radimo to...

 

Sve u svemu bas mučan osecaj posle ove utakmice, bez ikakve želje da dodje petak i ta majstorica. Jednostavno mi se u ovom trenutku ni ne gleda 

 

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Jbg, ne razumeju. Kao sto mnogi ne razumeju zasto je Milko bio omrazen kod cigana  kada je otisao, a bio je profesionalac. 

Zašto je bio omrazen? Zato što je doveden debelo iza prajma da bude prva napadačka opcija a u njemu je ostalo toliko košarke da odigra 15 minuta krpljenja na 4.Da je doveden na vrhuncu dok je nosio Baskoniju pa da nije isporučio mogao bih da razumem toliki odium a ovako ostaje da su kriva samo nerealna ocekivanja i nepoznavanje basketa, i navijača i onog ko ga je potpisao. Jedina dva igrača koji zasluzuju pljuvanje do kraja života su Filip Čović i Pero Antić, sve ostalo je nerazumevanje činjenica. 

Edited by SunZero
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ridji said:

 

Na kraju kapiram i Radonjicevu odluku za faul, jer i da smo odbranili taj napad premalo vremena bi ostalo a bili smo masakrirani ličnim greškama za produžetak. 

 

Meni neko mora da objasni sta su Lazic i Radonjic pricali 20 sekundi dok blesavi Kobs tapka loptu i pusta ih da caskaju. Lazic tri puta gleda ka klupi Radonjic pokazuje ne faul, epilog na kraju Lazic pravi faul Radonjic se nervira. WTF

 

Danas su nas dobili kao i mi njih prve dve, igrao Kobs i samo Kobs i dodaj Kobsu i skloni se ...

Nama da je Simon pogledao u gace i skapirao da nije Simona mozda bi i izbegli ovu zavrsnicu, da Volden nije isao na lobotomiju pre ovih utakmica mozda bi sudije

i coka Bokan mogli da piju od tuge sada ovako...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ruku na srce, medju igracima i trenerima nema ni trunke tenzije, a cini mi se da je i na tribinama tamo sve bilo u nekim ok okvirima (sem sto je jednom nesto uletelo na teren pa je Delavale to hteo da sakrije). Jedini prema kojima treba da se kanalise nezadovoljstvo su sudije. I sad ce u BG da padne neki reciprocitet, pa kad osvojimo trofej pricace se da je uz pomoc sudija, a ova sramota (a bas je bila sramota) od veceras ce biti zaboravljena. 

Mislis "Covic Vesna.." je u ok okvirima?

Link to comment
Share on other sites

Često mi je krivo što su sudije toliki beli medvedi u svetu sporta, da mogu da rade šta hoće bukvalno, bez ikakvih posledica.

 

Mislim da eventualnog pražnjenja tribina u 5. utakmici neće biti, tj. neće biti moguće da se to izvede. 
Uslovi koji treba da se ispune je da nas kradu i da je velika razlika na strani Budućnosti pred kraj utakmice pa su navijači potpuno poludeli... U tom slučaju očekujem pre ulazak na teren publike, napad na sudije, kraj finalne serije i ABA lige. Ne sumnjam da Nebojša priprema nekoliko mogućih scenarija. 

Link to comment
Share on other sites

69-31...:Hail:

znači oborili su svoj rekord ABA lige iz prošle tekme u broju dosuđenih slobodnih bacanja.

kakva je to uigranost i sinergija tima i sudijske šestorke.

 

zato domaćinski, pre majstorice u Pioniru, upoznati sudije sa našom novom ABA maskotom...

 

6cb524eff80bffb9883455b596f65668.jpg

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SunZero said:

Zašto je bio omrazen? Zato što je doveden debelo iza prajma da bude prva napadačka opcija a u njemu je ostalo toliko košarke da odigra 15 minuta krpljenja na 4.Da je doveden na vrhuncu dok je nosio Baskoniju pa da nije isporučio mogao bih da razumem toliki odium a ovako ostaje da su kriva samo nerealna ocekivanja i nepoznavanje basketa, i navijača i onog ko ga je potpisao. Jedina dva igrača koji zasluzuju pljuvanje navijača do kraja života su Filip Čović i Pero Antić, sve ostalo je nerazumevanje činjenica. 

Vidi, nismo se razumeli. Milko se odnosilo na Djurovskog i reakciju navijaca na njegov odlazak. A bio je profesionalac i ko nema navijacku strast nece nikada shvatiti bes u cigana. Ok, Luka je profesionalac, otisao je tamo da povrati karijeru ako moze. Mene bi manje nerviralo otvoreno radovanje na terenu nego ono priguseno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, BojanaCZV said:

I oni su imali pritisak na 0:2, pa vidimo da to nista nije znacilo. 

Znacilo je jos kako, pa oni su odigrali najgoru bas tu trecu utakmicu, bukvalno dali samo 45 poena iz igre. I 30 sa bacanja.

Ja ne mogu da zamislim da nas tako poguraju sudije I da skoro polovinu poena damo sa bacanja. 

Brinem za momke, sudije su ih bas ugasile.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako mi se javljaju dve opcije: Belosevic, Hordov, Koljensic. ili Hordov, Koljensic, Nedovic.

 

Lupam, nista ne znam.


Edit: Zaboravio sam Javora. Ev. Javor, Hordov, Nedovic (opcija bez sudija iz Srbije i Crne Gore).

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Nekako mi se javljaju dve opcije: Belosevic, Hordov, Koljensic. ili Hordov, Koljensic, Nedovic.

 

Lupam, nista ne znam.

 

Ma Javor je siguran, za ostalo ce se videti... Mozda Belosevic/Koljensic da izjednace "nacionalni kljuc". 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...