Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mitrović je trenutno igrač Budućnosti. Treba da daje 100% za svoju ekipu, a može da slavi koliko god želi pobjede svoje ekipe. To je profesionalna, etička i moralna odgovornost svakog sportiste. Zajebite više sa tim proganjanjem bivših igrača. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Da su ova dvojica čokera ubacili po 1 (slovima: JEDNU) trojku (što im je u jebenom opisu posla), mi bi pobedli večras makar suci sami ubacivali u koš.

Za Simona da ali za Lojda jebem mu misa ajde ti ubaci nesto dok te 2 vuku a 3 tuku.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Valensija said:

Od sredine druge do sredine cetvrte izveli smo 0 bacanja.

 

 

 

3 minutes ago, Redstar0356 said:

A da npr igramo ti i ja basket do 11 ali sudi moj drug koji meni nece dosuditi faul makar te ja udario u glavu pesnicom a tebi ce suditi svaki. Da li bi i tada trazio razloge u sebi i da li bi mogao da odigras na svom maksimumu bez nervoze? Ulog je 2 soma evra koje smo ulozili i ti ja i u pobedu, znaci pobednik nosi 4. 

 

2 minutes ago, Николица said:

Е ал страшно шта раде са тим бацањима. И једва нас тако добију, штета што немамо још једног играча да их одеремо. Стварно је бесмислено да се игра у Морачи кад се зна да ће они на силу да добију.

 

1 minute ago, Trigger said:

Odnos bacanja:

I meč CZ 22 : BUD 30 

II meč CZ 27 : BUD 24

III meč BUD 34 : CZ 14

 

E stvarno je vise preterano ovo brojenje slobodnih bacanja, kao da je prirodno da ih bude isti broj:

 

image.thumb.png.f6c86483282e903988bef8626e5f459d.png

 

image.thumb.png.4ed142c042ccbe50127d124361c6f216.png

 

image.thumb.png.b8dea3b4257c72adde7e7b73814e8457.png

 

Da li je na ova tri meca Partizan pokraden?

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Da su ova dvojica čokera ubacili po 1 (slovima: JEDNU) trojku (što im je u jebenom opisu posla), mi bi pobedli večras makar suci sami ubacivali u koš.

Da je bilo ko ubacio još jednu, mi bismo pobedili. 

Evo, Dobrić i Simon imaju zajedno 5/32 šut za 3 poena, pa možemo i tako da računamo procente. 

 

Loyd je pogodio 3 duge dvojke, gde je bukvalno pola koraka ušao unutra. Kako tu nije bio choke? 

Neće ga šut za 3, usled mnogo faktora, a svakako nije to da se usrao, jer igra jebenu ABA ligu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Miki, najbolji, najplaćeniji igrač.

 

2/17.

 

Kažem ti, gledaš te brojeve i ne vidiš dalje od toga. I donosiš pogrešne zaključke. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dl91 said:

Kratko i jasno. Da igram protiv Zvezde kidao bi da dam svaki poen, ali da se radujem?! Ne bih smeo bliznjima na oci. 

E, bas to. Lepo si objasnio umesto mene, posto vidim da nije bilo jasno. Hvala!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Inbox said:

Naravno da nije, ali vrlo dobro znas (mozda i ne) o cemu pisem. Jedno je pobeda, a drugo je proslava iste. 

Zasto ne bi slavio pobedu tima za koji igra? Dajte manite se tih šipkaških fazona. Luka je bio naš kapiten i doneo puno uspeha Zvezdi. Danas je igrač Budućnosti i svim srcem treba da se bori za pobedu te ekipe i raduje kad do nje stigne. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Da su ova dvojica čokera ubacili po 1 (slovima: JEDNU) trojku (što im je u jebenom opisu posla), mi bi pobedli večras makar suci sami ubacivali u koš.

Opet, ne znam kakve ima veze Lojd sa Simonovicem pa da ih posmatramo zajedno. Da je coker ne bi sutirao 7/8 bacanja recimo, ostatak ekipe je skupio samo 6 ukupno.

Od njega nam je mnogo veci problem Black Hole, iliti Crna Rupa Hol. Jebem ti pleja koji se vrti oko bloka na liniji za tri poena a ne sme da pogleda ka kosu.

@Luka Mitrovic, naravno da ce da se raduje, kad dobijas burazera na basketu stisnes pesnicu, to je sport.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Za Simona da ali za Lojda jebem mu misa ajde ti ubaci nesto dok te 2 vuku a 3 tuku.

 

Gle, da mu vise na kurcu. 

 

Najbolji, najplaćeniji igrač.

 

2/17

PS

 

Mi smo mu apsolutni vrhunac karijere. Ako ima gram mozga dok je u Evropi neće mrdnuti nigde.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

Hah Laki je branio Lojda na pocetku sezone kad sam ja vec predvideo kakav je promasaj ali kao i uvek je ispalo da sam ja j pravu

 

A zapravo obojica niste ni blizu da budete u pravu :lol_2:

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Lengstona Hola proterati iz zemlje a prvo mu istraziti poreklo i lustrirati kosarkaski sve koji su ga preporucili i zavrsili njegov transfer u Crvenu Zvezdu.

Ako dopustimo da ovaj zlocin prodje nekaznjen onda su institicije ove zemlje u mnogo gorem stanju nego sto mislimo. 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Zasto ne bi slavio pobedu tima za koji igra? Dajte manite se tih šipkaških fazona. Luka je bio naš kapiten i doneo puno uspeha Zvezdi. Danas je igrač Budućnosti i svim srcem treba da se bori za pobedu te ekipe i raduje kad do nje stigne. 

Vidi, to nisu nikakvi sipkaski fazoni, jer nikada nisam bio deo gurpe ni po mentalitetu, ni ponasanju. Ovo sto ja komentarisem je pitanje lojalnosti i te neke ljubavi u koju se kunemo. Ako si navijac CZ, onda navijas za nju uvek. Odvalis se od truda na utakmic protiv iste, das sve od sebe, budes najoblji. Odlicno, bravo. Radovanje, ne... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Na ovom forumu su kosarkaski znalci tvrdili da odnos bacanja ne pokazuje ništa tj da ne ukazuje na sudijsku gurku određene ekipe.

 

Na ovom forumu postoje 2-3 kosarkaska znalca, od kojih moze nesto da se nauci. 

 

Ovo ostalo su prosecni navijaci u Srbiji...pojma nemaju al zato ne daju da se nauce. Do sada su forumaski strucnjaci omasili sve, svako takmicenje koje smo igrali...Videcemo kako ce se zavrsiti jos ABA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perdida said:

Jedan Čarls Dženkins u životu nije proslavio koš protiv Zvezde, a kamoli pobedu. Dokaz da ne znači ništa ko je domaći, a ko stranac, već je to sve do karaktera.

 

Najjace da nije, slavio je samo tako kad je Printezis pogodio za pobedu u Pioniru.

Ne znam sto se to potencira, naravno da ce proslaviti pobedu pa i protiv rodjenog burazera da igraju basket, to je normalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Loyd mora bolje. Nije na nivou. Ništa lično protiv njega štaviše meni je jako drag ali on mora biti glavni igrač na terenu a on to zasad nije.

Loyd jedino gde nije na niovu je šut za 3 poena. Ostalo u plejofu je ili odličan ili sasvim dobar. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Inbox said:

Vidi, to nisu nikakvi sipkaski fazoni, jer nikada nisam bio deo gurpe ni po mentalitetu, ni ponasanju. Ovo sto ja komentarisem je pitanje lojalnosti i te neke ljubavi u koju se kunemo. Ako si navijac CZ, onda navijas za nju uvek. Odvalis se od truda na utakmic protiv iste, das sve od sebe, budes najoblji. Odlicno, bravo. Radovanje, ne... 

Otkud ti znaš čiji je navijač Luka Mitrović? Ja znam barem 3-4 igrača  koji su bili u našem FK koji nisu navijali prethodno za Zvezdu niti danas navijaju za istu. Ti momci su profesionalni sportisti a ne navijači i posao im je da igraju za određeni klub koji ih plaća za pobede koje ostvaruju. Sve ostalo je šipkaški fazon makar ti tvrdio da nemaš veze sa tribinom.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

A, jbo pobedu kad trecinu poena das sa sl bacanja. Bas tezak bedak, u petoj utakmici ce biti takav pritisak na nama da necemo ni jednu trojku da postignemo.  

Posle one dobre partije Kuzmica na prvoj utakmici, tacno sam znao da do kraja serije na njega vise ne mozemo da racunamo.

Uh, koliko sam se iznervirao, tacno ne mogu da spavam nocas.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...