Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nije da sam veliki optimista da ce Volden biti spreman za danas, znam koliko je povreda ledja nezgodna uostalom imali smo dosta iskustva sa Jovicevim ledjima, ali da li ima nekih vesti i najava za veceras?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ridji said:

Nije da sam veliki optimista da ce Volden biti spreman za danas, znam koliko je povreda ledja nezgodna uostalom imali smo dosta iskustva sa Jovicevim ledjima, ali da li ima nekih vesti i najava za veceras?

Ništa se tu nije promenilo ...

Quote

"Situacija sa igračima koji nisu mogli da nastupe je takva da nismo u prilici da donosimo odluke, osim na sam dan utakmice", kazao je trener.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Princeton said:

 

Ilic i igra cetvorku, u nekim utakmicama je bio cak i na petici. Protiv nas je odigrao sve minute na cetvorci, tako da ne znam odakle ti pozicija 3?

 

Sut jeste problematican, ali moze se to dovesti na jedan korektan nivo. Svi ostali segmenti su mu iznadprosjecni za godine. Ipak je veoma mlad igrac u pitanju, sa ogromnim prostorom za napredak. Mislim i da smo mu mi bolja opcija, nego Mega za dalji iskorak u karijeri.

 

Odnosio sam se na prethodne postove gde je napominjano da nema potrebe dovoditi i Ilica i Lazarevica jer su to slicni igraci, verovatno rukovodeci se info-m sa interneta gde uglavnom stoji tj pise da je njegova pozicija 3. 

 

Za sve ostalo se slazem... uglavnom. Mislim da bi trebalo da i u ovim godinama ima bolju igru ledjima. Nikola Jankovic je u tim godinama bio Zoran Savic za njega. I takodje mislim da je dobro da ga capimo, a sad da li je to dobro za njega nisam siguran. Koji nas primer je utabao put tj stazu uspeha, pa da on kaze Ok idem i ja tim putem? Pa mi smo 90 posto mladjih igraca ukanalili. 

Link to comment
Share on other sites

Laza sigurno ostaje i narednu sezonu jer nema tima koji će mu ponuditi više od 250K.

Dobrivoje je i dalje prilično nevidljiv za eventualnu stranu ponudu a nakon tretmana koji je imao kod ćelave legende ovo mu je sada banja. Ne deluje kao lik koji bi se lako snašao i u novoj sredini a ne novom timu u kojem mora da se dokazuje od početka. 

ali Deda bi mogao put Stambola za polu-preterane novce da ga selektor nakalibriše na vreme za neku neostik rolu u repki i hauzmajstora iz senke u Feneru, jer cenim ako se i pojave na sledećem okupljanju šireg spiska reprezentacije...Teo, Bjelica, Simke i Radulja se opraštaju...Kalina, Luča i Jović već gaze četvrtu banku.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kankkunen said:

RSB pravi spiskove ko može u Pionir :ajme:  sezonska mačku o rep ... lepo, lepo.

Jel se moze u halu veceras ili mora da se bude na tom nekom spisku? Da znam da li da krecem ili ne. 

 

Inace, klub opet pisa po nama sezoncima, ali nije da nismo navikli do sada...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni rekao da ima ugovor - ali računaj da je to završeno.

za cifru sam siguran da sam negde pročitao kako mu je zadnja godina ugovora trebala izaći na tih 250K,

jedino što je verovatno došlo do umanjenja kod svih domaćih kada je krenula ova kriza. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mmajstor said:

Lazic valjda nema ugovor za sledecu sezonu. A nema platu ni blizu 250k.

Nisam ni rekao da ima ugovor - ali računaj da je to završeno.

za cifru sam siguran da sam negde pročitao kako mu je zadnja godina ugovora trebala izaći na tih 250K, jedino što je verovatno došlo do umanjenja kod svih domaćih kada je krenula ova kriza sada još jedno umanjenje da se skupi za Obrada svaki mesec, i bešga...opet dodjemo na ovo tvoje.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Jel se moze u halu veceras ili mora da se bude na tom nekom spisku? Da znam da li da krecem ili ne. 

 

Inace, klub opet pisa po nama sezoncima, ali nije da nismo navikli do sada...

Po nekim pričama samo ako si na nekom spisku, kažu da ih ima nekoliko ...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Sector said:

Vecerasnja utakmica bi mogla biti kljucna. Ako dobijemo na dobrom smo putu da vratimo trofej.

Kako vratimo? Gde je bio otkako smo ga poslednji put osvojili? Da ostane trofej kod nas, valjda si tako mislio...

32 minutes ago, n4l1m said:

bome ne znam dal cemo moci i ovu dobiti bez waldena, nema sumnje da bi to bio podvig..

Meni ovo nekako mirisi, da Walden ovu seriju, koliko god da bude trajala, sa terena videti nece. To su one povrede kao kod Jovica, Dangubica itd. Traju i zaleče se kad je sve gotovo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...