Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Svakom normalnom je ovo nelogicno i deluje kao njegovo foliranje. 

Pa nisu mu deca toliko debilna da ne kontaju ko im je tata, a pritom deca njihovog uzrasta, njihovi drugari su gledajuci ga na TV skontala i rekla im :lol_2:

Da ne putuju sa njim pa da mu covek poveruje ali ovako, mislim i za bajku je previse... 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je starar izjava, dakle ne od juce, nego od pre par godina i sasvim je logicno da deca nisu imala pojma ko im je otac i sta je sve osvojio, jer nisu potencirali tu pricu.

Nije izjavio da nisu znali da je teniser, pa da se smejes i cudis, nego da nisu znali sta je sve osvojio, dakle nisu ih opterecivali tim stvarima.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Boxy said:

Ovo je starar izjava, dakle ne od juce, nego od pre par godina i

A clanak je od neki dan, ne moramo se svi secati sta je On rekao pre par godina. 

Uostalom kad god da je izjavio ovo je odraz njegove lazne skromnosti. 

Da je hteo decu da drzi izvan njegove profesionalne price ne bi ih vucarao sa sobom po turnirima i drzao ih po suncu satima na prepunim tribinama nego bi ih ostavio u Svajcarskoj da idu u skolu i druze se sa svojim vrsnjacima, ne sa dadiljama, Ljubicicem, Lutijem & co. 

 

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha, drzao ih satima na suncu, a oni bili par gemova tu i tamo na nekom mecu :twak:

A sta ces, on nije hteo da ide i da se smuca po hotelima i da juri trofeje osim ako cela porodica nije zajedno, nije hteo da propusti nista u njihoovm odrastanju, jer je to nemoguce nadoknaditi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislila sam da samo ovi Vuckovi batinasi koriste cekice, ali eto i fini Fed fanovi u nedostatku argumenata posegnu za istim :bravo:

1 hour ago, Boxy said:

A sta ces, on nije hteo (smeo) da ide i da se smuca po hotelima

Mora Mirka da drzi stvari pod kontrolom. Sta je briga sto deca nemaju drugare, ne idu u skolu, pa ni mama ni tata je nisu zavrsili :classic_smile: moš misliti skola :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jedini kompliment koji sam cula je onda kad je rekao da je najelegantniji teniser ikad, ali onda u istoj recenici uspeo ipak i malo da ga pljucne na racun one Rolex reklame. Ne znam da li je ranije jos nesto pricao, nisam slusala od pocetka...

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Boxy said:

Jedini kompliment koji sam cula je onda kad je rekao da je najelegantniji teniser ikad, ali onda u istoj recenici uspeo ipak i malo da ga pljucne na racun one Rolex reklame. Ne znam da li je ranije jos nesto pricao, nisam slusala od pocetka...

nije pljucnuo Feda vec njegov PR tim ( :classic_huh: ) koji je, kaze, u pogresnim trenutku izasao s onom reklamom, pa izblamirao Feda.

A udelio je sasvim lepe komplimente, rekao da igra najlepse, da plese po terenu itd. Bas je bio entuzijastican.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

nije pljucnuo Feda vec njegov PR tim ( :classic_huh: ) koji je, kaze, u pogresnim trenutku izasao s onom reklamom, pa izblamirao Feda.

A udelio je sasvim lepe komplimente, rekao da igra najlepse, da plese po terenu itd. Bas je bio entuzijastican.

 

Ali nije mogao da izdrzi, a ovo da ne kaze :classic_rolleyes:

 

Ali meni je Visko ok, on kaze sta misli i to kaze veoma jasno (neki put se slazem, neki put ne), ali onaj Govedarica je ljigavac na kub, odgovara na pitanje 20 minuta, pazi da nikog slucajno ne povredi, od svega se ogradi, onda se toliko zaplete da na kraju ne kaze nista, zaboravi i sta je hteo da kaze :puke:

Link to comment
Share on other sites

Viskovic je inace nekada bio Federerov navijac. Ali je takodje i uvredjeni Srbin i "ugovorom" obavezan da navija za Novaka od kako je postao clan top 3, otuda njegov odnos prema Federeru i stvarima koje radi u poslednjih 10 godina.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...