Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

6 hours ago, alcesta said:

Eto ti sad, ja očekivala odgovor "e zato je Federer GOAT", kad ono :classic_ohmy:

 

To jedno drugo vuce, ukanalio ga a ovaj ipak sve to osvojio => GOAT

I realno je da se njegovi slemovi zbog toga pomnoze sa nekim tezinskim faktorom 1.5 ili cak 1.6, a Djokovicevi i Nadalovi sa nekih -1.3 :classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Boxy said:

Dakle, juricu BBC strimove :classic_biggrin:

 

 

Ovo bi bilo sjajno.

Učešće bilo kog Big 4 igrača na turnirima, kao što sada gledamo Mekenroa, Bekera, Tima, Vilandera, Koreču bilo bi ogoman boost za tenis. Obožavam da gledam njihove analize, slagao se sa njima ili ne. Cube i slične emisije su must see za mene. E sad... Federer, to bi bio level iznad. Mada, iskreno, ne mogu da ga zamislim u takvoj ulozi, previše mi je introvertan, ali se nadam da grešim...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pangea said:

Ovo bi bilo sjajno.

Učešće bilo kog Big 4 igrača na turnirima, kao što sada gledamo Mekenroa, Bekera, Tima, Vilandera, Koreču bilo bi ogoman boost za tenis. Obožavam da gledam njihove analize, slagao se sa njima ili ne. Cube i slične emisije su must see za mene. E sad... Federer, to bi bio level iznad. Mada, iskreno, ne mogu da ga zamislim u takvoj ulozi, previše mi je introvertan, ali se nadam da grešim...

 

Ne znam samo odakle ti ideja da je Fed introvertna osoba? Ta konstatacija dalje od istine ne moze biti...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...