Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Kukaju moji ukucani - neces valjda? [emoji38]_2:
Upropasti ih. Kad sam ja u dvorištu na odmoru, ima da se radi. Prošle godine sam/smo šupu napravio/li i naređeno mi je da za odmor putujemo. Ovo u dvorištu nema smisla. :)

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

Dr.Kon...distanca i "propisna" maska

 

Druže, nadrlj'o si. Kako si smeo da postaviš ovu fotku ikone naše borbe protiv korone i protivnika Velikog Vođe? Pa zar ne znaš da se bezgrešnom dr KoNJu ne može desiti da se zarazi bilo čime?

Edited by DJ_Vasa
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Druže, nadrlj'o si. Kako si smeo da postaviš ovu fotku ikone naše borbe protiv korone i protivnika Velikog Vođe? Pa zar ne znaš da se bezgrešnom dr KoNJu ne može desiti da se zarazi bilo čime?

Ma...pukovnik il' pokojnik...:64:

Link to comment
Share on other sites

Aca Lukas je prošle godine odmah nakon besplatnog SNS promo koncerta u mom gradu krenuo nazad za Beograd. Staju na pumpi i dok njegov vozač tankira, Aca ulazi u market onakav ofucan, mali, neobrijan, sa kapom na glavi i pita zaposlene gde je toalet, ovi ne reaguju i gledaju ga belo...on se naljuti i ponovi pitanje još par puta, sada već galami...epilog; najkrupniji radnik pumpe izađe van pulta i istera ga napolje mašući rukama: ''please go, or we will call the police''.

 

Vozač ulazi da plati i preteći ih pita da li su normalni i šta se to desilo... radnici tek tada shvate da je to Aca i da im se sve vreme obraćao na nekom srpskom jeziku...samo modifikovana verzija. Mislili su naravno da je migrant.

Kasnije sretnem momka koji je bio u smeni: '' auuu... da si video na šta to liči...'' 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neki dan sam od dosta bliske osobe dobio informaciju da je pandemija vjestacki izazvana da bi oni sateliti od prije par sedmica mogli nesmetano da predju preko neba. Smetali su avioni, pa je pusten virus da bi onemogucili letove. Stvarno.

 

I tako dodjosmo do informacije da je Elon Musk je kriv za pandemiju, a ne Bil Gec. Doduse, vjerovatno je i Bil Gec tu upetljan, kao i Soros i CIJA i Vatikan ali nisam smio ni da pitam za detalje.

 

Pola sata sam pokusavao dekontaminaciju tog mozga, sumnjam da sam postigao ista osim da sa mnom nece vise dijeliti tu vrstu informacija. 

 

Ja se nadam da ce se nekako stvari prirodno vratiti na svoje mjesto, pa da novinari objavljuju vijesti, naucnici se bave naukom, politicari politikom, a budale da budu budale u svom nekom selu koje nema ni telefonsku liniju, a kamo li internet.

  • Like 4
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...