Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Wawrinka nece da igra LC, nisu mu dali dovoljno para, tj. LC ima pravilo da se igraci placaju prema rankingu koji imaju u nedelji posle RGa.

Wawrinka je trenutno van top 30 i ako ne napreduje puno, onda bi dobio "malo" para (koliko tacno to je tajna), a on i njegov agent smatraju da on nije "obican" igrac koji je plasiran oko tridesetog mesta, tako da se nisu dogovorili.

 

https://www.tagesanzeiger.ch/sport/tennis/warum-wawrinka-nicht-in-genf-mit-federer-spielt/story/28796935

Link to comment
Share on other sites

To je i mene zbunilo, jer ovo su napisali

Quote

 Izbor najboljeg tenisera Bugarske je Boris Beker, pišu specijalizovani teniski mediji.

 

a ja nigde nisam videla, a ako nesto pratim to su psecijalizovani tenijski mediji :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Boxy said:

To je i mene zbunilo, jer ovo su napisali

 

a ja nigde nisam videla, a ako nesto pratim to su psecijalizovani tenijski mediji :classic_biggrin:

Evo ga tekst gde citiraju neki drugi o ovome: https://www.novinite.com/articles/197063/Grigor+Dimitrov+Negotiates+with+Becker+to+Be+his+New+Coach

Mada im sve cinjenice u tekstu nisu ispravne - Novak i Beker su "zajedno" osvojili 6 GS titula, a ne 3  kako je u tekstu napisano.

Link to comment
Share on other sites

 

U medjuvremenu Nemci komentarisu Wawrinkino "prozivanje" Zvereva :classic_biggrin:   (povodom Wawinog komentara da je LC ponudio vise novca igracima koji nisu igrali ni GS finale nego njemu i da je to "nepostovanje" njegovog "lika i dela")

https://www.tennismagazin.de/kurz-cross/stan-wawrinka-gimelstob-federer-djokovic/

 

Zanimljiv je deo koji govori o Wawinoj kampanji na SM:

"War das wirklich alles das Werk von Wawrinka selbst? Oder war diese Vorgehensweise nicht mindestens mit seinem Manager oder den PR-Experten seiner Agentur abgesprochen? "

Da li je to sve Wawa samoinicijativno smislio? Ili je sve odradjeno bar u dogovoru s njegovim menadzerom i PR ekspertima njegove agencije?"

Hehe, nemacko-svajcarski "rat". (vec su postojale trzavice oko onih koji preko Svajcarske izbegavaju placanje poreza NEmackoj, pa su neki Svajcarci prodavali podatke o takvima Nemcima, pa se Svajcarci zalili da je to protivzakonito i ubacivali svoje spijune u nemacke strukture itd. itd. - nije sve bas idilicno medju susedima).

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda ja Ozmo (ili neko drugi Ozmo mi deluje ozbiljan za ovakve stvari) cuo da bivsi Novakov trener sada krece da trenira Grigora pa zakljucio da je Boris a ustvari je duo Agasi-Radek u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Quote

Legendarni švedski teniser Mats Vilander, jedan od najboljih igrača u Otvorenoj Eri, osvajač 33 ATP titule, osam grend slemova, računajući i singl i dubl, trostruki prvak Dejvis kupa, bivši broj jedan, stiže u ponedeljak u Beograd na poziv "Eurosporta" čije je zaštitno lice, i voditelj popularne sportske emisije "Gem, Set i Mats". 

Šveđanin će boraviti u prestonici Srbije par dana, tokom kojih će se sresti sa talentovanim teniserima i teniserkama na terenima TK Grin Bej (bivši Gemaks), i uveriti se kako naša zemlja ima svetlu budućnost u belom sportu.

Vilander stiže u Beograd
Vilander stiže u Beograd
 

Kako je rekao, iskoristiće priliku da i sam nauči nešto novo, najviše kada je reč o sistemu rada sa najmlađima, i činjenici da Srbija iz godine u godinu dobija nove asove koji se probijaju ka vrhu ATP liste.

Ujedno, naši ljubitelji tenisa moći će direktno od Vilandera da čuju brojne savete, iskustva iz bogate karijere, poređenje sa tenisom nekada i danas, i druge zanimljivosti, poput njegovog odnosa sa Novakom Đokovićem, koga je daleko puta više hvalio, nego kritikovao, iako ima onih koji pamte samo deo komentara.

Među ljudima koji se očekuju na susretu sa Matsom u Beogradu je i počasni predsednik Teniskog saveza Srbije, Slobodan Živojinović, naš legendarni teniser, koji je tokom 80-ih često ukrštao rekete sa Vilanderom.

 

kad se budu skupile srbende da mu jebu mater :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Rafa:

Quote

Is true that I lost a couple of matches that playing good probably I will win. But that's how it works. If you don't play enough good, then the opponent is good, too. The matches that I lost, I deserved to lose.
Only one, my opinion, I deserved to win that I lost. Against Kyrgios in Acapulco. The rest of the matches I lost I deserve to lose.

:classic_biggrin:  izgleda da je ono u Akapulku oznacio pocetak jednog divnog prijateljstva. :wicked:

http://www.asapsports.com/show_interview.php?id=149602

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...