Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Quote

Andy Murray was the beneficiary of 13 wild cards in 2021. And, incl. Miami, 7 in 2022. He made $514K (2021) and $257K (2022) in prize money.

It pays to be British.

 

 

 

 

ja sam mislila da se Robredo penzionisao :smiley24:

 

nego, koja je danas sokantna teniska vest? obicno se to desi utorkom, dan posle Wish&Go podcasta.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

jadan ovaj PavyG, lik skrenuo skroz naskroz :classic_wacko:

 

Ja sam ubedjen da ta militantska tw ekipica radi za pare i onda mi je i razumljivo sto pisu svakakve gluposti. 

U suprotnom, prosto mi je neverovatno da imas neki drugi posao a da svaki slobodan trenutak u zivotu posvetis svom idolu i da trazis clanke po internetu kako bi prevodio, podvlacio i u svom univerzumu ispravljao krive drine... bas mi je tesko da poverujem da postoje takvi slucajevi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

 

Ja sam ubedjen da ta militantska tw ekipica radi za pare i onda mi je i razumljivo sto pisu svakakve gluposti. 

U suprotnom, prosto mi je neverovatno da imas neki drugi posao a da svaki slobodan trenutak u zivotu posvetis svom idolu i da trazis clanke po internetu kako bi prevodio, podvlacio i u svom univerzumu ispravljao krive drine... bas mi je tesko da poverujem da postoje takvi slucajevi.

 

Mislis da ih Jeca placa, kao neki PR - produzena ispostava? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Bilo koji od tih i takvih fan naloga, ili nekoj drugoj gluposti posvećenih naloga, ako nisu plaćeni, su zabrinjavajući. Na Twitteru sam isto ili nešto slično viđao za neke druge zvezde, sportske, pop ili celebs generalno. Horor ako zaista nije plaćeno po satu/postu. Gledano striktno po takvom nalogu, nebitno da li onaj čiji je taj nalog, ima drugi posao ili ne radi ništa drugo u životu, ili drugačije mišljenje - Ako nije plaćen, baš užas. Vidiš neke druge naloge, koje su isto preaktivni i obiluju sadržajem, ali im je tematika mnogo bolja, pametnija/plemenitija/uzvišenija, pa imaš skroz drugačije mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

kako ste smesni. vi kao da niste videli fan naloge drugih tenisera.

no, problem je ocigledno sto tim fanovima ne mozete da prisijete srpski nacionaliztam... i kako sad objasniti da on ima fanove ne-Srbe? :smiley24: kad su svi nepristrasni :classic_rolleyes: i potpuno objektivni :classic_rolleyes: (anglosaksonski) teniski "novinari" lepo rekli da on ima samo srpske fanove, a i to je sacica jada...

 

Link to comment
Share on other sites

Moze li se povuci paralela izmedju ove sluke

tkn8NB0.jpg

I Novakove iz svadbe u BL gde je sedeo kraj nekog bivseg ratnika? 

Sta su GOAT svedoci pisali tad o Novaku? 

Meni je ova Fedova slika prisnija od one Novakove :classic_rolleyes:

Zato sam i stavila ovaj tw da bi videla kakva ce biti reakcija... Ocekivana :thumbup: smesni ste mi ali skroz :classic_biggrin: narocito Boxy koja je malo pre toga stavila ovaj tw

4 hours ago, Boxy said:

 

I sad pavy je kreten, a Ella nije :lol_2:

Daj bre uozbiljite se malo, znam da vam je tesko sto je Novak preziveo Australijsku sagu i ostao normalan, a narocito sto i dalje zeli da igra tenis ali nije ljudski da to bas ovako javno pokazujete, folirajte se malo, ono kao tokom sudjenja, nije bilo lose tad 👍

Da li pavija placa Jeca? Mozda, a sto ne bi? A Mirka? Ona ne placa nikog? :default_coffee: pa vise Boxy napise o Fedu nego pavy o Novaku i to gratis :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Daj bre wwww, hoces da kazes da je normalan post ovog PavyG?

Indirektno optuzuje Federera da je siledzija zato sto je tamo neki politicar, koji je njegov fan, siledzija i manijak :ajme:

 

eh, pa vidjali smo i slicne optuzbe na racun mnogih drugih tenisera od strane fanova njihovih protivnika.

Evo najsvezije na koju sam naletela:

Spoiler

znaci, radi se o pohvalama Endiju za davanje novca Ukrajini, a pljuvanje Novaka za nesto sto on i nije uradio:

 

FNX2WoTXIAAPqvx?format=png&name=small

a usput su popljuvali i sve stanovnike Srbije, pa i srpske Fedal fanove.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

eh, pa vidjali smo i slicne optuzbe na racun mnogih drugih tenisera od strane fanova njihovih protivnika.

Evo najsvezije na koju sam naletela:

  Reveal hidden contents

znaci, radi se o pohvalama Endiju za davanje novca Ukrajini, a pljuvanje Novaka za nesto sto on i nije uradio:

 

FNX2WoTXIAAPqvx?format=png&name=small

a usput su popljuvali i sve stanovnike Srbije, pa i srpske Fedal fanove.

 

 

To sta smo videli je jedno, a zdrav razum skroz drugo.

Da li to sto je Djokovic drugar sa Gimelstobom znaci da i Djokovic mlati ljude? :twak:

A ovaj navija za Federera, kako Federer moze biti odgovoran za njegovo ponasanje? :twak:

Link to comment
Share on other sites

pa ne moze, kao sto se ni NDj ne mogu pripisati karakteristike ljudi s kojima se slikao, a to se regualrno radi. Gimelstob je odlican primer koji su i tzv. teniski novinari usvojili onako bez pardona (a bar oni ne bi trebalo da budu zaludjeni fanovi ovog ili onog igraca, vec da se vode novinarskom etikom i slicnim "sitnicicama" :classic_dry: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...