Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Quote

After months without updates, ATP just now re: its Zverev investigation:

“The investigation is ongoing. We have contracted a third party with expertise in this area to assist in our investigative process. Further information will be provided once the investigation is complete.”

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

 

Nije mi baš jasno kakva ovlašćenja ATP može da ima, odnosno neka agencija koju su verovatno unajmili, da vodi istragu uopšte, i da ispituje eventualne svedoke.

Mada, snalaze se i u drugim sportovima za takve stvari, pa verovatno postoji način.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Nije mi baš jasno kakva ovlašćenja ATP može da ima, odnosno neka agencija koju su verovatno unajmili, da vodi istragu uopšte, i da ispituje eventualne svedoke.

Mada, snalaze se i u drugim sportovima za takve stvari, pa verovatno postoji način.

neko je komentarisao da je kao neka specijalizovana firma (advokatska?ili slicno) u pitanju koja radi takve istrage. ATP definitivno nema potrebna znanja i kvalifikacije (tj. ljude s istim) da ispravno sprovedu ovakvu istragu. Procitah komentar da se takva istraga regularno vodi za raznorazne slucajeve (a da ih e vode oficijelni organi neke drzave: policija, tuzilastvo itd.), pa traje i do 8 meseci pre nego sto doticna firma posalje konacni izvestaj "naruciocu posla".

U svakom slucaju je mnooooogo bolje da se ovakva ozbiljna istraga vodi od strane nekog ko zna posao i specijalizovan je za takve slucajeve, a ne od strane Bena i twiter "policije".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"We will continue to monitor this situation closely and review on an ongoing basis. Any further course of action will be decided based on a thorough risk assessment and the advice we receive from security experts and the relevant authorities." 3/3

 

Link to comment
Share on other sites

Moji francuzi s posla se uvalili u frku da ce poceti da lete nuklearke, ja se prvo zaprepastila na ideju ali mi jesmo nuklearna sila, sto jes jes. Pitam ih sta misle ko moze na nas da baci nuklearnu, rusi ili ameri a oni kazu - ko god a mozda i mi sami sebi  :default_sofa:  dal da se smejem ili da i ja udjem u frku :smiley24:

Link to comment
Share on other sites

Moji ovde se brinu samo da im biznis ne propadne :classic_rolleyes: 

Brinu za dve Italijanske banke koje posluju u Rusiji, za firme sa severa koje gro proizvodnje izvoze za Rusiju i od toga zive i za turiste koji se sa  dzepovima prepunim love vozaju gondolama po Veneciji i po restiranima ostavljaju ogromne napojnice. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa javnim deklarisanjem, a posle i prozivanjem onih koji to nisu uradili mi se malo smucilo. 

Lici na ono kad kazu da ako nesto ne slikas i ne postavis na fejs nije se ni desilo. 

Znaci ako javno ne saopstis za koga si to automatski znaci da si protiv njih ili da te boli uvo sta se sa njima desava. Evo sad za Novaka se misli da ga boli uvo za Ukrajinu zato sto nije napisao na IG "НЕТ ВОЙНЕ!", a oni koji su to objavili su divni ljudi i zaista se brinu za one koji stradaju :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

@Milicaa ko je novaka prozvao ??

samo je komentar bio da ga pocetak rata sigurno nije potresao u meri da izgubi mec .... o javnom istupu niko nije rec rekao .

 

btw ti javni istupi po raznoraznim pitanjima je perverzna kurtoazija, pocev od politickih vrhovnika pa nadalje i naravno da je svakom normalnom coveku odvratno i mucno bilo kakvo i bilo gde ratovanje ....

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, vanjabarsa said:

samo je komentar bio da ga pocetak rata sigurno nije potresao u meri da izgubi mec ....

Kako ti to mozes da znas? 

Evo recimo mozes li meni da verujes da jos uvek imam traumu zbog jednog eksperimanta iz osnovne skole (pre mnogo godina) koji sam radila u sklopu priprema za takmicenje iz biologije? Secirali smo jednu malu žabu :classic_unsure: ti se na tvom poslu nagledas mnogo gorih stvari (rekla si jednom da si nekom tipu vadila saksiju iz glave 😬) i verovatno ti ovo izgleda nemoguce ali eto tako je.

Nismo svi isti i ne prezivljavamo stvari na isti nacin, neko je emotivniji, a neko racionalniji.

Tako i Novak, bio je mali kad je bio rat i ko zna kakve je posledice to ostavilo na njega. 

Ne kazem da bi dobio mec posto je Veseli stvarno bio fenomenalan, pokazao je to i juce, ali cinjenica je da Novakov nivo igre nije bio na onom od predhodnog dana. Zbog cega? On zna. 

43 minutes ago, vanjabarsa said:

Milicaa ko je novaka prozvao ??

Ovde ne jos ali na drugim mestima da, u fazonu cestitao je medi No1 a nije prokomentarisao rusku agresiju. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...