Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Pravila su pravila, inače, za one koji (kao ja) nisu znali:

 

Quote

The World Anti-Doping Code requires the sport to establish an International Registered Testing Pool (IRTP) of players.
“Whereabouts” is the term given to the information that those players must provide for every day of the year as part of the IRTP.

 

Link to comment
Share on other sites

A tek bejzbol... ne znam ni sama koliko sam američkih filmova gledala u kojima je bejzbol važan, a neki mi se čak i sviđaju, a sviđali bi mi se bez njega sigurno još više :classic_biggrin: 

Za ragbi ili američki fudbal mislim da bih provalila pravila ako se debelo potrudim i često gledam (što se neće desiti), ali za bejzbol sam uvek imala utisak da za tri života ne bih uspela da pohvatam šta se događa, a činilo mi se kao da nešto propuštam, bar kad je o filmovima reč.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedva skontala ofsajd u regularnom fudbalu, al još nisam skontala zašto je to uopšte važi kao pravilo.

Nego, htela sam da kažem da sam gledala rezultate na tenisu i ugledala ime Gofana.

Čovek je nekad bio šesti ili sedmi, (valjda) igrao i završni a da ga se jedva setim.

I ne samo ja, nego je prošao turom kao duh.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PTPA dear Stan,

teško da se promene mogu očekivati na pojedinačne objave za medije

 

Inače napukla mu neka kost u članku noge pre nego što je predao meč u Parisu nakon 1 1 u setovima.

 

Edited by Keira
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dok se ne otvori tema.

Ako je Novak bio prvi nosilac i 2012. zaista je wow ako je isto prvi put posle 12 godina i ako neko zna, nek potvrdi i napiše da li je i to rekord, molim vas.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...