Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

Meni to izgleda kao opšti haos pa da će da sačekaju da vide koliko igrača fizički može da dođe ili da eventualno omoguće bar nekima da ne menjaju kontinente nego da nađu neki turnir u blizini koji mogu da igraju ako uspeju da se "trampe" s nekim drugim igračem koji nije tamo. Skroz jednostavno :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Igrali su Lajovic i Giron (Amer).

 

Mene samo zanima sta ce biti s ovim igracima sto igraju po Juznoj Americi i koji ce igrati u Akapulku, hoce li ih pustiti u Majami. Ili recimo Brazilca Monteiro-a (obzirom na brazilski soj virusa). Pa ovi iz Dohe i Dubaia.

Link to comment
Share on other sites

Auuuuu :classic_ninja:

Ja znam ovde za par slučajeva, u jednom je u pitanju maloletnik koji ima ambicije u profesionalnom fudbalu i kome je srećom majka lekar zabranila da se vrati redovnim treninzima dok ne urade kompletne pretrage. Našli mu ne znam koji stepen oštećenja srca i sad čeka neku terapiju, a imao je možda jedan dan neku temperaturicu, ako i toliko. Šta bi bilo da je krenuo normalno da trenira, a trener baš navaljivao da se vrati, ne smem ni da mislim :classic_ninja:

  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

https://www.sportskeeda.com/tennis/news-tommy-haas-speaks-career-indian-wells-2021-big-3-says-never-count-federer-djokovic-time-side

 

Quote

SK: The Indian Wells event was cancelled last year due to the pandemic, and the 2021 edition has also been postponed as of now. There have, however, been some reports that the tournament could be held in the September-October window. Can you share with us the current status of the tournament, and how hopeful you are that it will go ahead this year?

 

Tommy Haas: We are of course disappointed that the event will not be held in March as originally planned. But we are proactively working with the ATP and WTA tours as well as title sponsor BNP Paribas to explore options to hold the event later in the year. We look forward to sharing additional information as and when we are able to.

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Boxy said:

Tice se i tenisa

 

 

Mislim da je ovo bilo neminovno da bi se nekakvo održavanje uopšte uzelo u obzir. Sad da vidimo hoće li i japansku publiku moći da puste. Ako ne biće to jedne od najtužnijih Igara u istoriji :classic_sad: 

Znači li ovo da će i stranim novinarima zabraniti da dođu? A i ovo sa nošenjem baklje je baš žalosno ispalo :cry:

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Mislim da je ovo bilo neminovno da bi se nekakvo održavanje uopšte uzelo u obzir. Sad da vidimo hoće li i japansku publiku moći da puste. Ako ne biće to jedne od najtužnijih Igara u istoriji :classic_sad: 

Znači li ovo da će i stranim novinarima zabraniti da dođu? A i ovo sa nošenjem baklje je baš žalosno ispalo :cry:

 

Ne znam dokle su oni stigli sa vakcinacijom i kakve je stanje u Japanu, ali mozda to bude jedan od uslova

Link to comment
Share on other sites

Meni se drugarica koja živi u Tokiju žalila da je katastrofa po tom pitanju, da su jezivo spori i da mlađi ljudi neće stići na red u narednih par meseci. Nisam je doduše pitala skoro. Ali zato u odgovornim službama rade neke vežbe vakcinacije slične onima za zemljotres :smiley5:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

pa vakcinacija je manje-vise svukuda ocajna osim u Izraelu, Ujedinjenim Arapskim Emiratima, Uk, USA, Bahreinu, a vidim i Chile ubrzava.

Jednostavno nema dovoljno vakcina (jos uvek).

Sto se tice zaraze, Japan se odlicno drzi: sad vidim da imaju prosecno 8 zarazenih u poslednjih 7 dana na milion stanovnika, dok npr. Italija ima oko 340, a Nemacka oko 100.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, wwww said:

pa vakcinacija je manje-vise svukuda ocajna osim u Izraelu, Ujedinjenim Arapskim Emiratima, Uk, USA, Bahreinu, a vidim i Chile ubrzava.

Jednostavno nema dovoljno vakcina (jos uvek).

Sto se tice zaraze, Japan se odlicno drzi: sad vidim da imaju prosecno 8 zarazenih u poslednjih 7 dana na milion stanovnika, dok npr. Italija ima oko 340, a Nemacka oko 100.

 

Alo bre?

 

Spoiler

image.png.4bee905b5ba57a1c9229c0099a78bc0e.png

 

😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...