Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Matic je sve u pravu. Odlicno odradjuje svoju league manager ulogu, pokusava da nauci nove clanove pre svega da se ne pecaju, jer godinama unazad Wook novajlije upeca da mu poklone neke igrace. Sad kad nema Gage, stanje mu je jos kriticnije, krenulo je promovisanje jace nego ikad, ja sam mislio da taj Matis ne postoji.

 

  Ne igra mi Barton drugu za redom, ne igra ni Hasan vcrs sto je ozbiljan udarac jer se lome skokovi, Klachovi se bas digli pa me je usrao jbni Jordan Bazen iz GS, a kida trenutno i Vucevic... Ali ajde, bar mu ne igra DLo, svakako ce biti lomljava vcrs i sutra... Ima vise igraca dosta sveukupno u mecapu klach.. 

 

   

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

tek sad vidim, wiggins 6ast / 1to

nebo se otvorilo, stadion je eksplodirao

 

edit kod njega te kolone ni ne gledam, ko zna sta on radi

 

Jbg, nikada vise nece ponoviti slicne partije ( znamo i zbog cega ) 😴

 

Ubi me to...

 

Tonight St.Luka vs Beast ...pa kom opanci, a kom obojci 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

On je iskoristio vejver, smarach:classic_angry:

 

pa i ja sam resio sinoc da koristim waucher jer sam znao da ce svi da cekaju ki zapete puske

al jutros vidim zach collins ide na operaciju, citao sam negde da operacija ramena moze biti i 4 do 6 meseci oporavka sto je prakticno out for the season, pa sam treci vejver iskoristio na freakin myers leonarda.

 

kad onaj kreten kejsi (jebo ga kevin spejsi) arci markifa 35min, igra mu thon maker 10ak i ostale gluposti

 

frontcourt koncepcija opet razjebena kao i prosle godine, bar nisam cekao do nove godine da se to desi

6 minutes ago, John Dies at the End said:

Duvaj ga Wini-eeee... Kad' pre pokupi ovog iz Heata

 

vaucherom

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Duvaj ga lavrnjo, ja sam prvi pokupio Pejtona nakon sto ga je uini bacio ili ko vec.Oteto prokleto. Jebeni dtd. Pejton ce biti bolji i od cuvenog  Matisse-a.

 

pa sta mislis, zasto sam ga ja bacio? sigurno ne zato sto mi se ne svidja igrac koji popuni sve kolonice i igra 25min

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, John Dies at the End said:

...

 

Tonight St.Luka vs Beast ...pa kom opanci, a kom obojci 

 

najgori scenario za mene je da izgubim FG%, turnovers (to ću svakako) i da wbrook spiči jedan TD, mitch DD a da moji ne uzmu ni jedan DD

(nadam se da ne mogu da izgubim PPM) - u tom slučaju dobijaš 6-7 ili 6-6-1 ako mitch nema DD

 

najbolji scenario je 9-4. ke vidime.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, uini said:

 

pa sta mislis, zasto sam ga ja bacio? sigurno ne zato sto mi se ne svidja igrac koji popuni sve kolonice i igra 25min

 

U tom trenutku se nije znalo da li ce igrati u gostima i izasla je vest da je otputovao sa ekipom na road trip.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

U tom trenutku se nije znalo da li ce igrati u gostima i izasla je vest da je otputovao sa ekipom na road trip.

 

ma kod fizdalea ništa nije sigurno. može on da ozdravi i onda propusti još 3 tekme jer je narod tražio frenkija pa kao da mu da 30+ min tri do pet tekmi pa onda payton

a tu je i DSJ

 

triera loži da šutira kad stigne, sad ga već tri tekme ne pušta ni minuta (a poslednju koju je igrao ga je postavio da startuje na PG : ))

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

najgori scenario za mene je da izgubim FG%, turnovers (to ću svakako) i da wbrook spiči jedan TD, mitch DD a da moji ne uzmu ni jedan DD

(nadam se da ne mogu da izgubim PPM) - u tom slučaju dobijaš 6-7 ili 6-6-1 ako mitch nema DD

 

najbolji scenario je 9-4. ke vidime.

 

Karma iz  a BitchTM( biti ce ovo 9-4 )😁

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...