Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ja, kad vidim šta je grof napravio od svoje ekipe suludim trejdovima, i šta radi sada sa izmenama:

 

 

Inače, jesam propustio nešto u vezi Bowman-a, ili su ga ljudi jednostavno zaboravili? U najgoru ruku će kratkoročno valjati, a stajao je dobrih 5 minuta nakon što je Woj objavio za Wiggins - Pacov razmenu. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Ja, kad vidim šta je grof napravio od svoje ekipe suludim trejdovima, i šta radi sada sa izmenama:

 

 

Inače, jesam propustio nešto u vezi Bowman-a, ili su ga ljudi jednostavno zaboravili? U najgoru ruku će kratkoročno valjati, a stajao je dobrih 5 minuta nakon što je Woj objavio za Wiggins - Pacov razmenu. 

Pa tebi ako je cilj da ga imas do 1. marta

 

Izvol'te

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wook said:
 
Clippers and Knicks are seriously engaged in talks that would send Marcus Morris to the Clippers, league sources tell . Two young players potentially involved to New York: Clippers' Mfiondu Kabengele and Terrence Mann.

 

Dobar potez uzimanje Knox-a. Razmišljao i ja, ali mi se ne uklapa u ovu ekipu što imam. 

Nego, reci mi ti za Bowman-a. Njemu samo ugovor treba, jesam u pravu? 

Ili se pominje neki plej? 

Nema ništa od Steph-a ove sezone, GSW zna kako se radi posao. :classic_sleep:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Nije loše ni za Chrissa što je otpao debeli Spellman. Ne verujem zbog poreza da će potpisati još nekog. Ovi katovi su bili da se izbegne porez na luksuz

2 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Dobar potez uzimanje Knox-a. Razmišljao i ja, ali mi se ne uklapa u ovu ekipu što imam. 

Nego, reci mi ti za Bowman-a. Njemu samo ugovor treba, jesam u pravu? 

Ili se pominje neki plej? 

Nema ništa od Steph-a ove sezone, GSW zna kako se radi posao. :classic_sleep:

nemaju chriss i bowman garantovane ugovore, ali u ovoj situaciji mislim da će ih potpisati i ostaju tačno ispod crte.

 

ni je ne verujem da će se steph naigrati. ok ti je potez bowman, pa dokle traje...

 

Uzeo sam i Bullocka, makar za večeras neka posluži

Edited by Wook
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

najgora opcija za mene, možda malko bolje nego lakersi ali isti pimpek 

 

i još daju morrisa za pimpeke, budale 

23 minutes ago, Wook said:

Ipak Mo Harkles za Morisa. Mislim da je tu Knox starter od sada, pa do kraja, ali videćemo...da se kompletira trejd prvo.

 

po meni, rj barrett ide na SF, to mu je prirodna pozicija, knox nema šta da traži više od 20 min dok ne dođe proleće pa isključe bullocka i ostale veterane 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...