Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

20 minutes ago, Zvezdinho said:

@delgado registrovao sam se na ovu tvoju kladionicu zbog ovih besplatnih 300 dindzi i spinova dobrodoslice :lol_2:, al mi jos nisu uplatili, kad mogu da ocekujem da ce da mi uplate , daj malo poguraj, nocas ima NBA koliko oces, prekosutra nema nista zbog Bozica.

 

Nije valjda da aparate igraš, crni Zveki? :classic_ohmy:

Bači te jadi, đavoli ih odneli. 😁

 

Isto sam i onog mog nesrećnika, Collins-a, savetovao.

Rekao sam mu "nema više onog tvog slatkog šećera za vene, red je da se osvajaju titule". 😎

 

Link to comment
Share on other sites

IMG_20191223_211848.jpg

 

Častio sam te i sa ostavljanjem 20-10-5 partije na klupi + jedne Green-a i 2 izmene bačene u vetar (uzeo Looney-a samo iz fore, da bi mogao da zezam Vučinu ako odigra dobru partiju :s_d:), Vučević se vratio pre vremena a ja bez 3 Top 25 pika, i opet pobedih.

 

Tako da nema opravdanja, nego da mi zahvališ što sam te častio sigurno jednu (poeni) a vrlo verovatno i 2 (blokade) kategorije, svojim izmotavanjem i prokletim MTS internetom, koji sam danas odjavio. 😁

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke maxi i delgadu na vrhunskoj borbi. Maxa je lepo dzinksovao tokom cele nedelje :) 

I dalje sam misljenja da ce ukoliko ne bude imao povreda proslogodisnji sampion da se proseta. Sada duel protiv visegodisnjeg sampiona, bice zajebano..

 

25 minutes ago, uini said:

evo i morris out. pa maiku vam\

bar ce kaos da se ovajdi sa knoxom


Bas mi je drago zbog njega :classic_tongue:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wook said:

Mozda sam mogao sam uzeti trojke i pojuriti ast, imao sam jos 2 izmene, ali me mrzelo da se cimam i pregledam fa. Ubile su mi volju ove povrede, a i svejedno mi je hocu li biti 19. ili npr. 15, kad u plej of ne mogu. Dogodine necu igrati.

 

 Kako ide tebra, koji si na tabeli ? Hoces mozda Enesa, poceo je da skace ? Kad se vraca Dipo ? NUdim ti mocnog Granta Williamsa, unapredjenog Matisa za njega ej.

 

6 hours ago, Zvezdinho said:

@delgado registrovao sam se na ovu tvoju kladionicu zbog ovih besplatnih 300 dindzi i spinova dobrodoslice :lol_2:, al mi jos nisu uplatili, kad mogu da ocekujem da ce da mi uplate , daj malo poguraj, nocas ima NBA koliko oces, prekosutra nema nista zbog Bozica.

 

 U narednih 48h od trenutka otvaranja racuna leze bonus

 

    @Magia Hvala brate, odlican odlican duel je bio, pravi prvenstveni, i realan rezultat na kraju kola

 

   Bogami ne znamo za poraz 6 kola, otad smo imali 4 pobede i 2 neresene, sada protiv Nicka koji nema Karija, ali ima tu finih uboda i igracica, nije dzabe Vinija dobio.

 

   @uini OPET CEMO DATI SVE OD SEBE DA TE OSVETIMO !!!1

 

 

        

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Neiskusan si uini sad kad ne igra Moris, on i Rendl ce da sutaju protiv raspalih carobnjaka koliko im se iste.

 

Iskren da budem, i meni je često nejasno po kojim kriterijumima biraš igrače (sudeći po onome što kasnije ovde napišeš da si odigrao/pao 😁).

Jedino ako isključivo igraš na protivnikove igrače koji su u ponudi, ali rekao bih da to nije slučaj. 😀

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Kakvu ce li produkciju imati? 🤔

 

Niko ne zna, neka stoji na rosteru 2 nedelje, sekston-garland-delly-on to im je bekovska linija.
Sta je zveki sporo rade prsti nisi uspeo za minut i po da reagujes ccc cudo nisi cekao 1.00 za Karusa.
Sada sam tek spreman za trejdove moram da otvorim mesto za pokojnog Winslowa.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Magia said:

Cestitke maxi i delgadu na vrhunskoj borbi. Maxa je lepo dzinksovao tokom cele nedelje 🙂

 


 

 

 

Hvala madjijo. Pisao si po sirotiLji 6 dana ali nisi trebao da nas potcenjujes. Jer kad treba da se osveti uini tad smo ubitacni. Kao Roki pred duel sa Klaberom Lengom. Prvo trazimo motiv ali kad ga nadjemo sledi eye of d tiger 

(Hebote ovaj post kao da mi je uini pisao   o.O  )

 

Na polovini regularnog dela, misljenja sam da je uini prvi kandidat. Trenutno ga saplicu povrede ali bice on pravi pred PO. Drugi favorit je Borinjo. Mislim da ne treba mnogo da objasnjavam

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jel si igrao zveki Bareta fino idu i on i Randle ja igrao obojicu zbog tebe.

 

Igrao sam svu trojicu koje sam napisao i skenjao se sto nisam igrao Ish Smita koji je jedini plej u Wash evo ga dosao vec do granice na pol, i K.Lova jer je imao neku sumnivu minutazu i on izadje do granice. A imam jos dvojicu na koje cu da padnem u 4 ujutro. Lepo sam trebao sve da ispicim ove u 1 pa kako bude. Nemam petlju u poslednje vreme, ranije sam to bez razmisljanja igrao.

 

Dugo sam cekao dal ce Embid da igra stojao mi na tiketu Horford i Haris, pa sam posle brzao da ne izbace ove iz Njujorka iz ponude. A ova dvojica ce da izadju i sa Embidom a ja ih izbacio.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...