Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Videcemo ja bas ocekujem od njega Harela na steroidima.

znaci vise poena ,reb, stls, bloka + jak fg procenat uz dostra To i meh slobodna .

Nekih ~20 ~10 ~3 ast i 2 stls+blok, vise ce stls da ima od blokada ali zbirno nekw bude 2

 

Harrell je sigurno Top 5 around the rim finisher-a, u celoj ligi. 

I tu ne ubrajam Freak-a, Lempron-a i kompaniju kojoj se gomila te reputacije (tačnije %) svodi na 1 na 0 kucanja. U tu grupu upada i Zion, a ovo ipak nije NCAA nivo.

 

Harrell ima neverovatan skill za centra, sjajne kretnje i užasno soft touch.

Zbog toga ga i žešće gotivim kao igrača.

 

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Videcemo ja bas ocekujem od njega Harela na steroidima.

znaci vise poena ,reb, stls, bloka + jak fg procenat uz dostra To i meh slobodna .

Nekih ~20 ~10 ~3 ast i 2 stls+blok, vise ce stls da ima od blokada ali zbirno nekw bude 2

Nista manje ne ocekujem uz uslov da bude zdrav. U preseasonu je posprdao Gobera. Trebalo bi da prenese slican nivo igre.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

Nista manje ne ocekujem uz uslov da bude zdrav. U preseasonu je posprdao Gobera. Trebalo bi da prenese slican nivo igre.

 

Ono, ispada da ti obaram cenu igraču (za kojeg sam se pride raspitivao), ali sam si rekao sve - u preseason-u. 😁

 

Znaš kad će Gobert da mu izlazi na šut spolja u regular game-u. 😁

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

 

Ono, ispada da ti obaram cenu igraču (za kojeg sam se pride raspitivao), ali sam si rekao sve - u preseason-u. 😁

 

Znaš kad će Gobert da mu izlazi na šut spolja u regular game-u. 😁

Ladno bi mogao zavrsiti na ignore. Spustas mu cenu ko da si na istanbulskom buvljaku.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

 

bez namere da stajem clutchu na muku :

šta to zion donosi više, pogotovo u rookie sezoni gde je sve teorija dok se ne dokaže suprotno, u odnosu na npr montrezl harrella? možda neki steal više, dok za asistencije i blokade verujem da je u minusu. pts, fg% i ppm su u najmanju ruku egal (mada ja nekako verujem u trezovu prednost tu, makar u ovoj sezoni) a uzeo sam ga pri kraju treće runde. 

 

mene je izložila da imam siguran kejs sa dodatkom SF pozicije morrisu i kurchina 😕

 

Pa sta si milsio da ce nakon jednog sastanka da popusti. Moras da budes uporan, ne jebe lep nego uporan.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

U danasnjoj epizodi dnevnog rejtera, dolazimo do sledeceg rezultata Rose 25 PJ Tucker 34.

Da li je stvarno Tucker igracina za bednog 35 Bookera i jos bednijeg 52 VanVleta saznacemo u sledecoj epizodi..

Iz tvog tima, samo je Janis ispred Zelera. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Hvala na obavestenju da je Janis bolji od Zelera a bas sam se pitao da li je bolji 😕

Večeras će Zeller da počini zločin protiv GS. Pored Bejnsa, sinoć je i Poeltl odigrao meč sezone protiv GS. Još ako Green ne igra biće ružno. GS je nagora odbrana lige, ali posebno je reket šupalj.

Borin Holmes naleteo sinoć na tvrdo. Gober bajo. 

 

Biće zanimljivo kad se vrati Bagley. Dedmon je zbog šuta prirodan izbor uz Bagleya, dok su Holmes i Bjelica sada logičan izbor. Bagley i Holmes zajedno pun reket, šut 0.

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

U danasnjoj epizodi dnevnog rejtera, dolazimo do sledeceg rezultata Rose 25 PJ Tucker 34.

Da li je stvarno Tucker igracina za bednog 35 Bookera i jos bednijeg 52 VanVleta saznacemo u sledecoj epizodi..

Jedan Portis beleži jako 44. mesto. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Wook said:

Večeras će Zeller da počini zločin protiv GS. Pored Bejnsa, sinoć je i Poeltl odigrao meč sezone protiv GS. Još ako Green ne igra biće ružno. GS je nagora odbrana lige, ali posebno je reket šupalj.

Borin Holmes naleteo sinoć na tvrdo. Gober bajo. 

 

Biće zanimljivo kad se vrati Bagley. Dedmon je zbog šuta prirodan izbor uz Bagleya, dok su Holmes i Bjelica sada logičan izbor. Bagley i Holmes zajedno pun reket, šut 0.

Jedan Portis beleži jako 44. mesto. :classic_biggrin:

 

:smiley33:

 

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/4277848/type/nba/year/2019

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

To nije nula kao Holms. Plus ima solidan sut u ruki sezoni.

Bukvalista. Nije čista nula, ali nije nikakva pretnja. To što uzme 1-2 šuta za celu utakmicu nije nikakav faktor na utakmicu. Teško je danas upariti takva 2 igrača.

 

 

Vidi ovo Zveki:

Blake Ellington @BlakeEllington
about 22 minutes ago
Nemanja Bjelica is shooting 50% from three, tied for 6th best among all Power Forwards.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Wook said:

Bukvalista. Nije čista nula, ali nije nikakva pretnja. To što uzme 1-2 šuta za celu utakmicu nije nikakav faktor na utakmicu. Teško je danas upariti takva 2 igrača.

 

 

Vidi ovo Zveki:

Blake Ellington @BlakeEllington
about 22 minutes ago
Nemanja Bjelica is shooting 50% from three, tied for 6th best among all Power Forwards.

 

Treba trejdovati nesto za njega:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...