Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Vidi Boru vragolana sto dignuo Williea samo mozda si trebao Holmesa da sacekas jos koji mec pogotovo posle pada Beglija morace Dedmon i on da dele48 min

Citam i da je onaj Gilles lll danas pocheo da trenira.

Link to comment
Share on other sites

Zamalo da dropujem Marvina, ali sada ce na 3-4 igrati PJ, Miles i on. Mozda bude i petorki sa 3 beka, ali to je to u principu, nemaju mnogo opcija na krilu. Nadam se nekih 25-27 min. naredne 3-4 sedmice. Taman da posluzi do povratka Dipa. Posle moze na FA.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pokidao Reddish grofe.

 

Hunter je vec ozbiljna glava.

Pocetak je sezone, ako nista, pokazao je da je ozbiljan skakac, 7 skokova za dvadesetak minuta. Moze da se razvije u opasnog igraca. A i kako sezona bude odmicala, imace i vise prostora. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ma to je sve kul, ali ko ce da izgubi usg da bi Cam dobio vise prostora?

 

Nisu bitni samo minuti, treba dosta usta nahraniti u Hawksima.

Jbg, ako im cilj da razvijaju Tarnera, Kartera ili mozda perspektivnog Bembrija, onda su diletanti. Tu im je ruki  dvadesetogodisnjak, moras da mu das sansu i slobodu. 

 

Takodje ce Hunter igrati i PF u smallball postavama. 

 

Unistili su me veceras svi odreda. Ukupno 6/33

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Jbg, ako im cilj da razvijaju Tarnera, Kartera ili mozda perspektivnog Bembrija, onda su diletanti. Tu im je ruki  dvadesetogodisnjak, moras da mu das sansu i slobodu. 

Nece da ih razvijaju, ali oni ni nemaju usg, uzmi 3-4 suta po tekmi. Trae, Kolins, Huerter i Hunter su prve 4 opcije sigurno, Cam ce ove sezone sakupljati ostatke.

 

Ja bih prvi hteo da on sabije ruki sezonu, ali sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nece da ih razvijaju, ali oni ni nemaju usg, uzmi 3-4 suta po tekmi. Trae, Kolins, Huerter i Hunter su prve 4 opcije sigurno, Cam ce ove sezone sakupljati ostatke.

 

Ja bih prvi hteo da on sabije ruki sezonu, ali sumnjam.

Mislim da Cam ne treba puno da brine o usage, jer ce da igra cesto u sekundarnoj postavi. Veci problem ce se pojaviti izmedju njih cetvorice kada budu bila zajedno na terenu. Bitan je faktor sa kim si u tom trenutku na terenu. Redis ce ove sezone uzimati bar desetak suteva, veceras nije hteo ni da sili posle promasenih sest suteva. Da je nesto pogodio, verovatno bi uzeo i veci broj. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nlavrnja said:

Kakva partija Trea, cudi me da ga je Zveki propustio i uzeo Batlera.

 

I to slucajno jer sam mislio da ga je neko uzeo i ako sam ga stavio u player queue-u i bio je plan da se on uzme u 2.rundi. Moze da ti kaze Xpert kako sam se iznervirao u toku drafta kad sam video da nije bio draftovan. A Xpert pa odlican je Batler, sto se nerviras.

 

Evo sto se nerviram i jos Batler ne igra.

 

Nema ga Procke, brinem se.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...