Jump to content

Teniski penzioneri


Boxy

Recommended Posts

8 minutes ago, Pangea said:

Da, ali na engleskom. Plus, ovo je nova Fedova tema.

 

Kakva losa provokacija :classic_rolleyes: Ana Ivanovic vec godinama nije aktivna, pa se ipak postuju vesti na njenoj temi.

A drugo, valjda svi toliko razumemo engleski :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Boxy said:

 

Kakva losa provokacija :classic_rolleyes: Ana Ivanovic vec godinama nije aktivna, pa se ipak postuju vesti na njenoj temi.

A drugo, valjda svi toliko razumemo engleski :default_coffee:

Provokacija ili ne, Federer je teniski penzioner i postovaću vesti o njemu ovde. Veliki plus je i što možemo da se opustimo kada pišemo i da ne budemo optuženi da smo hejteri i da trujemo svetu stranicu.

 

Elem, da, pare treba da nastave da teku, a da bi nastavile da teku u velikoj količini Federer mora da bude tu, u tenisu, da se pojavljuje i da se spominje. Bilo kao komentator, vlasnik turnira ili šta već. I to ne kažem kao nešto negativno, svaki čovek treba da bude aktivan i u penziji, i da radi ono što voli. Ako to još donosi pare, go for it...

 

Ako bude komentarisao mečeve to će da bude sjajno za tenis i da doprinese praćenju sporta. Baš bih voleo da ga slušam, kao i Novaka kada se penzioniše. Nadala "he gave his best, no?" i ne baš, možda "for the laugh" lol...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pangea said:

Provokacija ili ne, Federer je teniski penzioner i postovaću vesti o njemu ovde. Veliki plus je i što možemo da se opustimo kada pišemo i da ne budemo optuženi da smo hejteri i da trujemo svetu stranicu.

 

Elem, da, pare treba da nastave da teku, a da bi nastavile da teku u velikoj količini Federer mora da bude tu, u tenisu, da se pojavljuje i da se spominje. Bilo kao komentator, vlasnik turnira ili šta već. I to ne kažem kao nešto negativno, svaki čovek treba da bude aktivan i u penziji, i da radi ono što voli. Ako to još donosi pare, go for it...

 

Ako bude komentarisao mečeve to će da bude sjajno za tenis i da doprinese praćenju sporta. Baš bih voleo da ga slušam, kao i Novaka kada se penzioniše. Nadala "he gave his best, no?" i ne baš, možda "for the laugh" lol...

 

Idi da ti to neko pogleda, nije tebi lako :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Da, dosao si pre 2 meseca, prosipas pricu o nekoj svetoj temi i pricas kako ne treba vise da se pise u temi Roger Federer, kao da se on vise tako ne zove samo zato sto vise nije aktivan teniser.

Inace provociras od samog pocetka od kad si dosao i trazis neke svadje, ovo je samo jedan od primera.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Boxy said:

Da, dosao si pre 2 meseca, prosipas pricu o nekoj svetoj temi i pricas kako ne treba vise da se pise u temi Roger Federer, kao da se on vise tako ne zove samo zato sto vise nije aktivan teniser.

Inace provociras od samog pocetka od kad si dosao i trazis neke svadje, ovo je samo jedan od primera.

Čitam ovaj forum od početka, a čitao sam još i na b92. Za tebe je svašta provokacija, a ako nešto i može da se smatra provokacijom to ne daje za pravo da vređaš kao što si opet uradila. Za Federerov topik svi znamo kako reaguješ ako ti se nešto svidja. Nisam napisao da ne treba da se piše u Fedovoj temi već da ja neću tamo da pišem jer mislim da je penzionerska tema odgovarajuća i želim opušteno da pišem (to ne znači vredjanje). Ko želi neka piše u Fedovoj temi.

 

I ovim završavam sa tobom na temu, nemam volje i energije za raspravu. Stavi me lepo na ignore ako smetam.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Boxy said:

Da, dosao si pre 2 meseca, prosipas pricu o nekoj svetoj temi i pricas kako ne treba vise da se pise u temi Roger Federer, kao da se on vise tako ne zove samo zato sto vise nije aktivan teniser.

Inace provociras od samog pocetka od kad si dosao i trazis neke svadje, ovo je samo jedan od primera.

Zapravo nigdje nije napisao da ne treba da se piše, rekao je za sebe da će pisati ovde.

 

I ja ću, pošto je Pangea u pravu-Fed je penzioner, ništa nije slagano.

Provocira izgleda samo tebe, pošto mene nije provocirao, a ovu prepirku si ti počela.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Marko said:

Ne kažem da je najvažnija stvar na svetu, ali postovanje istog na dve teme jeste malčice glupavo. (Kao i na istoj temi naravno). Ako je neko već okačio neku vest, cenim da nema potrebe da se gleda isto to na drugoj temi. 

Slažem se, ali u ovom slučaju nije bilo isto. Mislim, suštinski jeste, ali su izvori drugačiji, jezik je drugačiji, tekst se razlikuje, komentari čitalaca (što mnogi vole da pogledaju) su drugačiji. Vredi da se pogleda i drugačiji osvrt na temu. Takođe, iako se malo piše na tenisu, može i da promakne neki link i da se nece primeti da je već postovano.

Link to comment
Share on other sites

Kei
Nishikori
 JPN
Inactive

https://www.atptour.com/en/players/kei-nishikori/n552/overview

izgleda da se Nisi sapatom povukao. bez neke pompe i cirkusa, gospodin covek

 

Raono isto

https://www.atptour.com/en/players/milos-raonic/r975/overview

 

ili im je samo iscurio renking, pa vrli atp.com botovski reagovao

 

Edited by Cojep
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...