Jump to content

Serbia against the world - nije bitno kako ali pobedjujemo


NMX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nisam citala sve komentare, preletela vise, ali ovaj mi je pobednicki, ne samo zbog gluposti, nego sto je dobio toliko pluseva

 

https://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=2099133#k38416894

 

:Hail:

Istovremeno ne znas ili ne zelis, da je RF igrao kroz dve trecine svoje karijere u uslovima kada se bodovi nisi branili, samim tim ni oduzimali. Jednostavno si samo nadzidjivao vec izgradjenu kucu. To je bilo vreme da je bilo tesko pasti s prvog mesta uz iole solidnu igru.

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Zašto uopšte čitate komentare? Ne mislim samo na sportu nego uopšte, meni se retko prst omakne i uvek mi bude zlo posle toga.

 

To je ta mazohisticka crta u meni, koja ispliva s vremena na vreme :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, alcesta said:

Zašto uopšte čitate komentare? Ne mislim samo na sportu nego uopšte, meni se retko prst omakne i uvek mi bude zlo posle toga.

eh, ponekad je jace od mene. :classic_sad:

a i malo da vidim kakvo je generalno raspolozenje u Srbiji (van kruga familije i prijatelja jer oni definitivno nisu reprezentativni uzorak).

 

Link to comment
Share on other sites

Znam nekog i ko je radio za casopis a sam pisao po masu komentara - (nema veze sa tenisom bio je neki pevac u pitanju) po dogovoru sa ekipom, hvali nekog iz sve snage ili pljuje nekog iz sve snage u skladu sa zeljom "casopisa" - ako je neko interesantan.

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kriv i dužan said:

Mene je pisanje komentara na b92 dovelo i do foruma, komentare više ne pišem barem 10 godina a ni sajt više ne posjećujem. Jednom sam za komentar dobio cca 2k lajkova i 50 minusa a nije bila GS tema 😁

 

Napisao si Djokovic GOAT? :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Meni se čini da se sećam nekih komentara s potpisom mate mišo, a bio je i neki Miro iz Splita ili tako nešto s dobrim komentarima, u vreme kad nisam znala da postoji forum :classic_biggrin:


Da, Miro iz Splita 😁 Većinom sam se potpisivao sa “mate mišo” ali ponekad i nisam (kao u ovom slučaju koji spominjem). 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

definitivno ne pustaju kritike na njihov racun, ostalo sve moze...

 

To svakako. Imaju b92 stranicu razno (Vesti>Razno), koja im se uglavnom sastoji od onog "Na današnji dan". Ja pre neki dan slučajno odem tamo na datum 27.1, pogledam sve što su stavili, i vidim da ladno nisu naveli da se 27.1.1756 rodio W.A.M. (Znam neke da kažemo bitne/relevantne datume još od srednje). Odem u komentare i napišem da bolje da ne drže takve stranice ako ovako nešto omaše, mislim ni manje ni više nego ovo da previde-Komentar naravno nije pušten. Google sa "Google Doodle", kod obeležavanja nekih datuma, godišnjica i sl, ume da bude ne samo glup, nego i sporan i pristrasan sa svojim izborima. Ali kod njih je ta agenda odavno očigledna (Big Tech)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...