Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Sta je napravila Kenin na 2-2 0-40 :Hail::classic_ohmy: rece engleski komentator na 30-40 da je to jedan od onih gemova koji odlucuju pobednika i stvarno bi tako. 

Jeste Muguruza slabije igrala danas nego protiv Halep ali mala je zasluzila. Svaka cast :18:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa prilicnim nespokojem (d)ocekujem sutrasnje finale u konkurenciji muskaraca.

Djokovica sam gledao protiv Raonica i Federera. Jako je dobro servirao i uopste ga pocetni udarac dobro sluzi na ovom izdanju Ozi Opena. Takodje je dobro reternirao u oba meca,ali je njegova igra sa osnovne linije bila ispod njegovih standarda,dok je Timova funkcionisala kako treba. Dominik je bio izvanredan protiv Nadala iako je imao par kriznih trenutaka kroz koje je na kraju prosao neokrznut. Protiv Zvereva je bio losiji,dosta se mucio,gresio na laganim lopticama. No,misljenja sam kako je to vise bila posledica velikog pritiska kojeg je osecao u tom mecu nego nekog pada forme.
Novak je imao dan vise za odmor i proveo je na terenu manje vremena od Austrijanca,ali ne mislim da ce to biti neka prednost za naseg sampiona,ako ikakva. Dominik je fizicki izuzetno spreman,puca od snage i odlicno trci. 
Djokoviceva prednost je mentalna snaga kojoj Tim jednostavno ne moze da parira. Mozda se Novak pomalo i "cuvao" protiv Raonica,mozda ga je Federerova povreda nekako omela u fokusu,ali sutra ce morati da pronadje svoju najbolju igru. U to nema sumnje. Tim ima oruzja kojima moze da ugrozi sedmostrukog sampiona u Melburnu. Ima tri pobede u poslednja cetiri medjusobna meca i nema pritisak,imperativ pred sobom.
Umiruje me cinjenica da i uz nesto slabija izdanja,Djokovic nije ispustio ni set protiv Svarcmana,Raonica i Federera. No,kao sto rekoh - sutra ce morati dosta da popravi igru sa bejz-lajna. 

Srce kaze 3-1 Novak,razum...pa 5.setova 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ona drugarica, koju sam spominjala na pocetku, je jos uvek u Melburnu i danas je gledala finale zena, ali je zanimljiv i pomalo i tuzan nacin kako je dosla do karata. Uskoro ce ovaj problem imati i kod musaraca...

 

I had one ground pass left and wanted to use it for the juniors and wheelchair finals like last year. But hung around a bit and went to MCA to watch the ladies final on the big screen. Then someone from the staff came and asked quietly if I wanted to watch the match on RLA. I said yes I'd love to and he gave me and others around me a ticket worth 305$ lol So in order for the stadium not to appear empty they hand out tickets.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Wook said:

Ne znam za ostale slemove, ali sa ovakvim servisom i riternom, Novak je na W favorit nekoliko narednih godina i ne vidim nikog ko mu se moze primaci blizu. Samo Boze zdravlja, moze da izjednaci Fedov skor na W.

 

Nemoj molim te. Neka osvoji sve druge slemove još po 5 puta, samo da ne dira taj Fedov rekord. 

 

Ja ne mogu da čitam još jednu seriju objašnjenja kako i zašto se to desilo i koliko to nema veze sa Novakom već mesecom u saturnu, travom koja je kao šljaka, Istominom, Blekom, templarima i poslednja dva minuta fajnal fora EL 2014. 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Squabbit said:

Ima li neki generalni linkovnik za tenis?
Kao sportsurge nesto tako

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

 

vid ovde

 

imas link na AO i link na mec direktno..i na oba budu prenosi....ali crknu posle cirka pola sata pa mora refresh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...