Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

1 minute ago, Helena said:

U tome kako piše, taj caps mi smeta.

Ne znam ko je rekao, kad dvojica igraju, šanse su 50:50, jer ni onaj drugi ne stoji.

 

Nije, nego ti ne volis ovog novinara, da sam postavila neki drugi tvit, ne bi se toliko iznervirala

Link to comment
Share on other sites

Nisam se iznervirala, ali stvarno ne volim ni kako piše, ni time što se predstavlja novinarom uopšte.

On je učio od Rotenberga, pa ga prešao po proju pratioca.

Doduše, ipak nije tako duboko zadirao u nečiju privatnost.

Ali je Gossip novinar.

Link to comment
Share on other sites

Djere je imao jako težak meč protiv Mahaca, neverovatan roller coaster koji se završio nakon 3h 10min i neposredno nakon ponoći, a za Miomira nema opravdanja.

 

Fascinantna je ova publika u Stokholmu, koja teniska i opšta kultura ponašanja na javnom mestu:Hail:. Obratite pažnju kako navijaju, niti jednog zvižduka iako su sigruno očekivali kvalitetniju borbu

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2023 at 10:54 PM, Dracarys said:

Osvaja Monfis

Kada je več ispalo ovako kako jeste lepo bi bilo da se prognoza i ostvari za kraj jedne karijere koja je mogla biti i puno bolja a mogla se i završiti pre par godina.

 

Nešto gledam, Gael ima 11 titula iz 22 finala do sada.Popravio se u poslednjih par godina , do 2019 imao je prilično loš skor

I jedan impozantan podatak je da  se u 18 uzastopnih sezona na turu plasirao u barem 1 finale. Uz sve povrede , neozbiljnost(bije ga glas da je neozbiljan i na treninzima i da večina igrača nije rada da trenira sa njim, jer je koncentrisan na egzibicione udarce pre nego na klasični teniski drill)

nekako je istrajao, 37 godina uz Wawrinku , jedan od najstarijih trenutno na touru

Medjedovic izgubio od nekog Hassana u prvoj rundi Q za Basel . Imao je ML i žali se kako je to nateži način da se izgubi meč 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Udarali su lopticu za "sve pare" . Drago mi je zbog Gaela ali i pomalo žao Kotova igrao je odlično skoro ceo meč i borio se svom preostalom snagom Još jednom tenis mi potvrdjuje zašto je za mene najlepši i najteži sport . 

 

Jedino me smorili ovi engeski komentarori , Henman i ne znam koji još. Dosade!:default_coffee:

 

Još jednom publika i organizacija (pa oni na 250ci imaju ELC) punu dvoranu na skoro svim mečevima, poštuju igrače i igru:Hail: zaslužuju Masters u najmanju ruku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kontekst na koji sam mislila- velika teniska nacija u proslosti ,godinama ceka konstantnog top igraca ,GS osvajaca a koji ima bar jedno veliko ouruzje u igri koji im daje nadu da to moze postati.Levoruk je ,ima top u toj ruci ,veliki FH,sa takvim stilom u prednosti je u odnosu na vecinu toura koja je desnoruka Verovatno je i interesantan sa svojim ponasanjem mladjoj publici.Kome se svidja penjanje na klupu recimo ,da izuzmemo spustanje slusalice …

Link to comment
Share on other sites

Djere se povukao iz Basela, Lajovic i Kecmanovic izgubili u prvom kolu od Hurkaca i Runea. Medjedovic nije prošao kvalifikacije.:classic_ninja:

 

Miomir dobio 1 set , imao u drugom brejk - 4 3 i servirao a od tada klasični raspad , i prekida Runeovu seriju od 3 poraza i omogučava mu prvu pobedu sa Beckerom u boxu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...