Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Koliko je naporan ovaj Ben, ogroman broj tenisera koirsti nedozvoljeni coaching, on samo Zvereva proziva i svi znamo zbog cega.

Jos citira nalog koji se zove Tsitsidaily, a svi znamo sta se desavalo izmedju Cicipasa i Zvereva :classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ispade Rubljov od vdZandschlupa.

Zverev ponovo u 2. setu iz cista mira sebe poslao u 3. set.

Tiafoe sasvim dobro igra poslednjih meseci (nadam se da ga necu sad ureci).

Kad li ce Ruud i Sinner poceti svoj mec?

 

Bas super mec Tiafoe-Diego.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ni meni nije ni malo simpatican.

Gledala sam prenos na italijanskoj Tv i komentator ponavlja kako su njih dvojica jako dobri prijatelji i sve to sto radi Tiafo ni slucajno nije usmereno na to da poremeti Sinera ali ja mislim da ipak jeste. Napravio je od meca egzibiciju, skakao u publiku grlio se sa njima, jednom je iz cista mira legao na teren kao umorio se nakon dugog poena, presvlacio se svaki cas i majce sve onako nemarno bacao po podu oko sebe. Bas prosto... 

Jednom je posle neverovatnog Sinerovog pasing shota zamahnuo reketom u pravcu njega u fazonu kao da bi ga udario. 

Uglavnom raspade se Siner skroz na skroz tako da sutra u finalu gledamo Zverev Tiafo. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadremala pred kraj prvog seta i probudim se kad je meč već bio gotov a komentator nikako ne prestaje da se iščuđava ogromnom preokretu i iznenađenju koje je Tjafo napravio. Rekao bi čovek da je pobedio nekog od Big3 u najmanju ruku. Siner mi je simpatičan od početka i sviđa mi se kako igra, ali taj hajp koji prave oko njega me sve više nervira.

Link to comment
Share on other sites

Skroz je u pravu Siner, Tiafo se pred kraj drugog seta poceo ponasati kao da je to njegov sou, a Siner statista. Covek je u jednom momentu izasao u publiku i poceo da prica i da se grli sa njima. Bas je bilo bezveze. Plus sto su oni prijatelji, tako bar rece voditelj.

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Realno, ja mislim da ovo što je uradio Tijafo humoristično i ne moramo se svi ponašati po istom kalupu i da pazimo na zonu komfora drugih ljudi. Vidi se i da se Siner smejao.

 

Siner je izgubio meč na terenu.

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...