Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

17 minutes ago, alcesta said:

Što li svi gastarbajteri toliko čeznu za burekom nikad mi neće biti jasno :classic_biggrin:

Ni meni :lol_2: iz daleka valjda lepse mirise :classic_smile: a svaki put kad dodjem u Srbiju i pojedem ga bude mi lose :smiley5:

Lep dan za Srpski tenis, pobedili Djere, Lajovic i Krajinovic :thumbsup:

Edited by Milica
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gledah polovinu drugog seta , očajan je bio Thiem. U modu zvekni što jače možeš pa app, kao nekada.

A možda ima i do toga da je ovo prebrz teren za njega pa teško nalazi pravi balans izmedju ofanzive i defanzive. Još mi i deluje utučeno, depresivno, bukvalno kao da ga je neko naterao da igra i da jedva čeka da se završi.

Ne baš dobra poruka.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Crni Bombarder said:

Razmisljao da ga zalepim na kladzi (bina fina kvota) i odustanem :frusty:

 

Ja ga odigrah, vezao sa Sonegom i Nisikorijem. Mozes misliti kako mi je bilo dok sam gledao Keijeve brljotine u drugom setu, mislio sam da cu puci, ali srecom Gofan se bas potrudio da ga pregura preko linije cilja.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Boxy said:

Zato ce najverovatnije Siner nesto i da uradi u tenisu

 

 

 

Bublik je pricao i za Rubljova da je uzasno dosadan i da samo hoce da trenira, u fazonu odradis trening s njim i ono hajde malo chill, jok on produzava trening dalje.

 

Mislim vidi se da je decko neradnik.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Taman da malo razbiju atmosferu. Otužno deluje Dubai koji juvek imao  posebnu atmosferu. Internacionalna publika , prilicno dobro upoznata sa tenisom i nepisanim kodom ponašanja .

 

A što se galebova tiče, Eastbourne , simbol galebova i primorskog vetra  . Interesantan turnir meni baš  iz razloga te posebnosti.

 

Karena samo Žaromov choke može spasiti:classic_happy:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Andrej said:

Ma bio je likčina ... Mislim, još uvek jeste, ali nije više profi-igrač...On i njegova kola i Ester...Živeo život :classic_smile:

Što si ga hejtovala @Boxy?

Nije on nešto bio boljka Federeru.

 

 

 

Dobio ga je par puta, a jedino je igrao kao opsednut kad vidi Federera, inace raspad tezak i ostalima je skidao gace :mad:

Bas ga nisam volela :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Andrej said:

Što si ga hejtovala @Boxy?

Nije on nešto bio boljka Federeru.

Vrlo interesantno pitanje :thumbsup: a odgovor pomalo nesmotren.. Navodi na pomisao da je osnovni razlog neizmerne mrznje Novaka to sto je "par puta" dobio ljubimca, a ne isfolirana povreda trbusnog misica :default_coffee:

49 minutes ago, alcesta said:

Baš lepo igra Siner.

Valjda ga nisam sad zakopala, evo čekala sam da dobije set :default_sofa:

Siner je jedan od retkih omladinaca koji nije lud za video igricama. 

Decko vredno trenira i sigurno ce se trud isplatiti. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...