Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

7 minutes ago, mrd said:

Ja prestao i da citam, da me ne zakace kao napasnika: uspesan, fin, doteran, sve mu lepo,(dodati po zelji).

:lol_2:

Voli sve sto vole mladi moje godiste. 🙂 

Joj.

Ovde bi mogli i oglase da stavljamo.

Znaci sharmatni sociopata? 😉

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Baby said:

 

Ti ocito primenjujes sta i kako hoces, pa dozvoli i meni... bezveze zakljucujes... objasnila sam gore, pa se ne bih ponavlja...

 

 

I sta ako je bio tinejdzer, puj pike ne vazi, drugo vreme, moglo se silovati tako iz zabave? Na fakltetu nisu samo tinejdzeri, nego uglavnom osobe dovoljno stare da odgovaraju za svoje postupke... 

 

Necu da raspravljam vise o Kavani, rekla sam svoje i ti me teras da se ponavljam pa izgleda kao da branim Cuoma u odnosu na Kavanu. Mislim jbt zilion puta sam napisala isto i dalje vrtis ko laze, ko ne laze. Da imas cerku npr. i da ima 15 i da je 17/18 godisnjak baci na krevet da joj cepa odecu, da li bi rekla, pa on je samo tinejdzer?

 

Pitala sam te, posto ce i Cuoma osloboditi 99,9999999% hoces reci da je bio nevin ili cemo i dalje raspravljati o ovom stvarima po partijskog i politickoj osnovi? 

Pazi, mani je  Kavanaugh izrazito antipatican lik,  ali kako mozes da uopste poredis ova dva slucaja? U slucaju Cuomo se radi o 11 zena iza kojih je DOJ NYS stao . Cuomo je mnogo blizi slucaju Cosby, koji je eto isto "nevin". Dupli standardi onih koji sebe nazivaju "progresivnim" su vise nego ocigledni u ovom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mrd said:

Ja prestao i da citam, da me ne zakace kao napasnika: uspesan, fin, doteran, sve mu lepo,(dodati po zelji).

:lol_2:

Voli sve sto vole mladi moje godiste. 🙂 

Joj.

Ovde bi mogli i oglase da stavljamo.

Garaziran, vozila ga bakica samo nedeljom do crkve.:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Pazi, mani je  Kavanaugh izrazito antipatican lik,  ali kako mozes da uopste poredis ova dva slucaja? U slucaju Cuomo se radi o 11 zena iza kojih je DOJ NYS stao . Cuomo je mnogo blizi slucaju Cosby, koji je eto isto "nevin". Dupli standardi onih koji sebe nazivaju "progresivnim" su vise nego ocigledni u ovom slucaju.

 

Ne poredim slucajeve, nego dela. Jbt jel vi citate sta ja pisem ili onako intuitivno odgovarate??

 

Napisala sam da ovo sto je Cuomo uradio, da ih je 1 ili 200 je nebitno, nije nikog silovao, ni pokusao da siluje, nego pipkao i davao sugestivne poruke. 

 

Ono za sta je Kavana optuzen je bacanje na krevet i cepanje odece. Jbg meni je to velika razlika, iako mislim da obojica su krivi, svako za svoj slucaj i nema nikakvih duplih standarda osim u vasim glavama. 

On 8/3/2021 at 2:45 PM, JohnsonJ said:

 

 

Buduci  koliko mu je sin bio agresivan na CNN u slucaju Bretta Kavanaugha, ocekujem barem 11x vecu agresivnost sada.

 

 

 

 

Ajede jos jednom da probam. Pocelo je od ovog posta, gde se ocekuje revans politicki, a ne sudjenje za delo. Pritom rodbina cak ni na sudu ne mora da svedoci protiv rodbine, a ovde se isto to ocekuje. 

 

I poslednji put:

 

Manijak je manijak nevezano za partiju, boju koze, visinu, tezinu, poslovni uspeh, debljinu novcanika... Ali ne, vi ste ti sa duplim standardima, jer nastupate naivno za Kavanu (gde nije jedna nego njih 3 koje su potvrdile ponasanje) i odluku onih magaraca koji nisu znali ni pitanja da postavljaju kako treba, a Cuomo je garant kriv jer eto i demokarate su debili... mslm izes razgovore. 

 

Ne, ustvari moram da dodam. Demokrate su krivlje jer su politicki "namestili" Kavani pokusaj silovanja, a eto i oni su takvi.

 

Smejurija, majke mi. 

Edited by Baby
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Baby said:

 

 

Ne, ustvari moram da dodam. Demokrate su krivlje jer su politicki "namestili" Kavani pokusaj silovanja, a eto i oni su takvi.

 

Smejurija, majke mi. 

Ne, demokrate su krivlji zato sto su licemeri. Kad je proslo njihovih 5 min slave niko ne pominje Kavanagh. Da nisu odlucili da skinu Cuoma zbog kriminalnih radnji,kad je postao opasan za njih, nikog ne bi bilo briga za sexual harassment. Ovo je prikrivanje kriminalnih radnji, da ga niko ne tuzi .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Baby said:

Ali ne, vi ste ti sa duplim standardima, jer nastupate naivno za Kavanu (gde nije jedna nego njih 3 koje su potvrdile ponasanje) i odluku onih magaraca koji nisu znali ni pitanja da postavljaju kako treba, a Cuomo je garant kriv jer eto i demokarate su debili...

Opet zamena teza. 

 

Niko se nije izjasnio da li je štovani sudija kriv. Dupli standard veličine mlečnog puta je da se standard da žene ne lažu primenjuje samo na drugu stranu, u slučaju USA to su republikanci. Da su konzistentni Kuomo je trebalo odmah da podnese ostavku ili, ako neće, da ga smene. Isto i Bajden. Kao što je uradio Al Franken recimo

 

Što se Bajdena tiče još gore jer je on deo političke karijere izgradio na sličnom narativu i jer podržava "žene nikad ne lažu" narativ na fakultetima. Nikad ne lažu osim kad napadaju mene. Čovek je definicija licemera.

Edited by Cyrus Smith
pojašnjenje
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelia said:

Ne, demokrate su krivlji zato sto su licemeri. Kad je proslo njihovih 5 min slave niko ne pominje Kavanagh. Da nisu odlucili da skinu Cuoma zbog kriminalnih radnji,kad je postao opasan za njih, nikog ne bi bilo briga za sexual harassment. Ovo je prikrivanje kriminalnih radnji, da ga niko ne tuzi .

 

Eto, potvrdila si. 

 

Znaci, nisu trebali Kavanu da optuze ili bilo kog drugog manijaka republikanca zato sto su svi manijaci?

 

Jbg. boli vas dupe sta se zenama desava, bitno je ko je iz koje partije. Mslm. Nemam ovde sta da radim. 

 

Tuzba ne treba da ide iz partije, nego treba da ide od ostecenog, ako ima osnove ide se na sud. I to je jedino ispravno, nikave partije tu ne treba da ucestvuju jer onda se US ne razlikuje mnogo od banana drzava poput Srbije. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Baby said:

Tuzba ne treba da ide iz partije, nego treba da ide od ostecenog, ako ima osnove ide se na sud. I to je jedino ispravno, nikave partije tu ne treba da ucestvuju jer onda se US ne razlikuje mnogo od banana drzava poput Srbije.

Od partije koja toliko ističe da žene nikad ne lažu u ovakvim slučajevima se ne očekuje tužba nego oslobađanje od, po njima, dokazanog predatora po kratkom postupku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cyrus Smith said:

Od partije koja toliko ističe da žene nikad ne lažu u ovakvim slučajevima se ne očekuje tužba nego oslobađanje od, po njima, dokazanog predatora po kratkom postupku.

 

 

 

O cemu pricas? Pa oslobodili su gotovo sve, Kavanu, Klintona, sa Trampom se nije ni zapocelo i Cuomo ce se provuci... Mislim, Klintona su impocivali, pa ga nisu uklonili zbog istog... Svi rade isto, mala zatalasaju i na kraju vuk pojeo magarca. 

 

Ne znam koji deo ne kapirate, mogu da rade sta god hoce. Ubijaju ljude po zatvorima i namestaju samoubistva i nikom nista, a ne da pipkaju zene, pa cak i siluju zene. Koga briga? Malo talasaju medijski i to je to. A vi se palite koja partija je bolja/gora, stvarno smehotresno. 

 

Verovatno ima i medju ovima neke koje lazu ili preteruju, sigurno, ali da su ovi likovi nevinasca, nisu. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Baby said:

 

Eto, potvrdila si. 

 

Znaci, nisu trebali Kavanu da optuze ili bilo kog drugog manijaka republikanca zato sto su svi manijaci?

 

Jbg. boli vas dupe sta se zenama desava, bitno je ko je iz koje partije. Mslm. Nemam ovde sta da radim. 

 

Tuzba ne treba da ide iz partije, nego treba da ide od ostecenog, ako ima osnove ide se na sud. I to je jedino ispravno, nikave partije tu ne treba da ucestvuju jer onda se US ne razlikuje mnogo od banana drzava poput Srbije. 

Ti razumes da Kavana nije nikakakav manijak? Da je sve bilo izmisljeno?

Nema to veze sa time da li je neko Republikanac ili demokrata, Dems koriste takve optuzbe kad im zatrebaju, a ne zato sto stite zene kojima se nesto desava.

Da se brinu oni o zenama gde bi Klinton bio danas? I kako im je Epstain bio cenjeni donor?

 

Nego si ti pomislila da je to stvarno, pa sad nekako pokusavas da uklopis to u tvoju filozofiju.

Ne nisu svi isti

 

Klinton nije impichovan zbog sexa u Beloj kuci i koriscenja pozicije, on je impichovan od Republikanaca zbog laganja pod zakletvom pred Kongresom. 

Toliko recimo mrzis Trampa, a tramp je do skoro 2014 bio veliki donor dems, kome su sve svi ulizivali, a onda im je preko noci postao fasista kad im je uzeo izbore :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

Ti razumes da Kavana nije nikakakav manijak? Da je sve bilo izmisljeno?

 

 

Ne, ti ocito ne razumes ono sto ja pisem kao ni vecina ovde. Ja ne verujem da je sve bilo izmisljeno. Jeste mu bilo namesteno bas u "zgodnom" momentu...

 

Da, mrzim Trampa, i sta sa tim? Po meni su se republikanci srozali zbog njega, ja ne mrzim stranku kao stranku, imaju i oni deo dobrog programa, kao sto imaju i demokrate i obe stranke imaju svoje mane. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Baby said:

 

Ne, ti ocito ne razumes ono sto ja pisem kao ni vecina ovde. Ja ne verujem da je sve bilo izmisljeno. Jeste mu bilo namesteno bas u "zgodnom" momentu...

Na osnovu cega? Kojeg dokaza a da nije ona je rekla?

jer tako ja mogu da kazem da si me eto ti napala kad sam imala 15 godina.... znaci ti bi verovala da si kriva?

 

46 minutes ago, Baby said:

Da, mrzim Trampa, i sta sa tim? Po meni su se republikanci srozali zbog njega, ja ne mrzim stranku kao stranku, imaju i oni deo dobrog programa, kao sto imaju i demokrate i obe stranke imaju svoje mane. 

Pa nista, on je 50 godina demokrata, i svima im je valjao tokom tog vremena. Ne valja im od kako je presao u drugi tabor. Onda je odma postao fasista, i rasista, sta sve ne....a ti progutala pricu.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Angelia said:

Na osnovu cega? Kojeg dokaza a da nije ona je rekla?

jer tako ja mogu da kazem da si me eto ti napala kad sam imala 15 godina.... znaci ti bi verovala da si kriva?

 

 

I to sam vec napisala. Na osnovu njegovog ponasanja, govora tela. Na farsu od "sudjenja"... pitanja koja su postavljena, kako je odgovarao... Na osnovu njega, a ne nje. 

Mozda bih ti verovala, morala bih da imam u uvidu i osobu koju si optuzila. 

 

27 minutes ago, Angelia said:

 

 

Pa nista, on je 50 godina demokrata, i svima im je valjao tokom tog vremena. Ne valja im od kako je presao u drugi tabor. Onda je odma postao fasista, i rasista, sta sve ne....a ti progutala pricu.

 

Ti i dalje ne kapiras sta ja pisem. Ja ne volim Trampa, sta god da je on. Obicna prevara u svemu sto radi. 

Uvlacis u pricu nesto sto apsolutno nema veze. To sto je on fasista nema veze sa strankama, nego sa njim, a to sto je uvukao fasizam u stranku, ima veze sa strankom. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Baby said:

 

I to sam vec napisala. Na osnovu njegovog ponasanja, govora tela. Na farsu od "sudjenja"... pitanja koja su postavljena, kako je odgovarao... Na osnovu njega, a ne nje. 

Mozda bih ti verovala, morala bih da imam u uvidu i osobu koju si optuzila. 

 

Ah pa sto ne kazes, vidis to menja situaciju, jel to skorije poznanstvo ili dugogodisnje?

Posto nismo dosli do toga da na osnovu izgleda mozemo da zakljucimo da li je neko manijak ili nije, ali ti si ocigledno zivi ljudski poligraf....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Baby said:

 

Ne poredim slucajeve, nego dela. Jbt jel vi citate sta ja pisem ili onako intuitivno odgovarate??

 

Napisala sam da ovo sto je Cuomo uradio, da ih je 1 ili 200 je nebitno, nije nikog silovao, ni pokusao da siluje, nego pipkao i davao sugestivne poruke. 

 

Ono za sta je Kavana optuzen je bacanje na krevet i cepanje odece. Jbg meni je to velika razlika, iako mislim da obojica su krivi, svako za svoj slucaj i nema nikakvih duplih standarda osim u vasim glavama. 

 Kavanaugh je optuzen od strane jedne osobe za to silovanje pre 25 godina i u njegovom slucaju nije bilo nikakvih dokaza . U Cuomo slucaju, istraga NYS DOJ utvrdila  da su iskazi 11 osoba istiniti i da postoje svedoci . Toliko o standardima.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DJORDJE said:

 Kavanaugh je optuzen od strane jedne osobe za to silovanje pre 25 godina i u njegovom slucaju nije bilo nikakvih dokaza . U Cuomo slucaju, istraga NYS DOJ utvrdila  da su iskazi 11 osoba istiniti i da postoje svedoci . Toliko o standardima.

35 godina, svi svedoci koje je navela rekli da nemaju pojma o cemu prica.

Cuoma ce sad da istrazuju za zloupotrebu drzavnih fondova. Bolje mu je da napravi dil. Ne treba se praviti pametan kad imas kosture u ormaru...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DJORDJE said:

 Kavanaugh je optuzen od strane jedne osobe za to silovanje pre 25 godina i u njegovom slucaju nije bilo nikakvih dokaza . U Cuomo slucaju, istraga NYS DOJ utvrdila  da su iskazi 11 osoba istiniti i da postoje svedoci . Toliko o standardima.

 

Ajde molim te ponovi to jos jednom... bilo bi bezveze da se ne ponovi u svakom postu..

 

Spoiler

“I remember a penis being in front of my face,” she said. “I knew that’s not what I wanted, even in that state of mind.” She recalled remarking, “That’s not a real penis,” and the other students laughing at her confusion and taunting her, one encouraging her to “kiss it.” She said that she pushed the person away, touching it in the process.

 

4 hours ago, Angelia said:

35 godina, svi svedoci koje je navela rekli da nemaju pojma o cemu prica.

Cuoma ce sad da istrazuju za zloupotrebu drzavnih fondova. Bolje mu je da napravi dil. Ne treba se praviti pametan kad imas kosture u ormaru...

 

Sud senat sa ljudima koji ni pitanja ne znaju da postave, dokazi su "dokazi" jer njegovo drustvo reklo ono, njeni ovo... rec protiv reci. Odluku doneo senat kojem je jako stalo da bas on bude sudija. Budalastina... 

 

Ja mu ne verujem ni rec, a vise necu da ponavljam jer je jako glupavo da pisem iznova i iznova, a da vi ustvari ili ne citate ili nesto projektujete kako vam odgovara... Sto se mene tice ti mozes i oreol da mu izglancas, samo mene nemoj da ubedjujes da je nevin jer senat nije dokazao. Ne bi dokazali ni na sudu posle 5 dana od dogadjaja ako je samo rec protiv reci u pitanju. 

Edited by Baby
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Baby said:

 

Sud senat sa ljudima koji ni pitanja ne znaju da postave, dokazi su "dokazi" jer njegovo drustvo reklo ono, njeni ovo... rec protiv reci. Odluku doneo senat kojem je jako stalo da bas on bude sudija. Budalastina... 

 

Senat nije sud, vec sam ti objasnila da je tuzilac kojoj je to posao, rekla da to nikad ne bi ni doslo do suda. Nedostatak dokaza, i jednostavno prica puna rupa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

Senat nije sud, vec sam ti objasnila da je tuzilac kojoj je to posao, rekla da to nikad ne bi ni doslo do suda. Nedostatak dokaza, i jednostavno prica puna rupa.

 

E ovako. Devojcica (od prijatelja) ovde silovana, nista nije rekla, povukla se u sebe i kada je pokusala da se ubije roditelji je posalju u mentalnu ustanovu. Tamo isprica sta joj se desilo i lekari je odmah obaveste da ako je mislila da tuzi nekog je zakasnila jer nema dokaza. Tako da o dokazima ne moras da mi pricas, sud nema dokaze za tako nesto ako ne potice od lekara. Sve ostalo je rekla kazala i sudija moze da odluci da se pozabavi slucajem, a moze i da misli da nema dovoljno "dokaza" da bi uvlacio sve u sudnicu. Zato 11 njih zvuci uverljivije nego jedna ona, sto ne znaci da se nije desilo ili ako je jedna je manji zlocin od njih 11 ili 200 nebitno. Kada se desi ubistvo, ubica je ubica ubio jednog ili 50 njih. Ako nemaju fizicki dokaz, ne mogu ga pozvati na sud. 

 

Ja mogu da verujem posmatrajuci njegovu licnost o njemu sta god hocu i po licnom iskustvu sa ljudima, nije nevin. Nije ni Cuomo, tacno se ponasa i izgleda bas kako su ga opisale, a moguce je da neka i laze, a moguce je da je i gori nesto sto su rekle. 

 

I bez obzira na Kavanu jer nisam ni htela da se udubljujem u celu ovu pricu da ti nisi ponavaljala do iznemoglosti jedno te isto, ako im je takav lik bio jedini kandidat za jedno od najuvazenijih mesta u drzavi, jebes stranku koja nije imala moralniju osobu da stavi tamo nego prolazi kroz blamiranja o silovanju samo da bi ga tamo namestili. Ovaj pasus nema veze sa onim sta ja mislim o manijacima, ovo je cisto politicki. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Baby said:

 

 

I bez obzira na Kavanu jer nisam ni htela da se udubljujem u celu ovu pricu da ti nisi ponavaljala do iznemoglosti jedno te isto, ako im je takav lik bio jedini kandidat za jedno od najuvazenijih mesta u drzavi, jebes stranku koja nije imala moralniju osobu da stavi tamo nego prolazi kroz blamiranja o silovanju samo da bi ga tamo namestili. Ovaj pasus nema veze sa onim sta ja mislim o manijacima, ovo je cisto politicki. 

Ama, kakvu moralniju osobu? Stavi se u poziciju da je sve izmisljeno, i reci kakvu moralniju osobu trazis?

Znaci ne poznajes coveka, videla si ga na TVu i na osnovu svojih ubedjenja, da je svako ko je na poziciji moci verovatno kvaran, odlucila da je kriv. bez ijednog dokaza, bez logicne price, osudila si nekog ko bi po toj prici bio klinac od 17 bez moci, da je prosto bahat, jer je znao da ce jednog dana biti sudija :classic_blink:

Jel kontas koliko je to suludo?

Na osnovu price zene ciji advokat je rekao kasnije da je ona to uradila jer je mislila da ce oboriti Roe vs Wade....

Jel oborio? nije.

Pravis zakljucke kao neki koji vide nekog na TVu i misle da tu osobu poznaju.

 

Ti uopste ne razumes, da mene Kavana ne interesuje, ne mozes nekog osudjivati samo zato sto imas predrasudu. Bez ijednog dokaza. Nisi mi dala nijedan argument kako je on "manijak" osim tvog utiska, nista konkretno. Kavana nije poenta, on je mozda i to uradio, ali klinci od 17 imaju luksuz da odrastu.

 

Poenta je da ti nemas nijedan dokaz za svoj zakljucak, osim "znam ja te mocnike". Ali on cak nije ni bio mocnik u to vreme...bio je debilni klinac.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Baby said:

Tamo isprica sta joj se desilo i lekari je odmah obaveste da ako je mislila da tuzi nekog je zakasnila jer nema dokaza. Tako da o dokazima ne moras da mi pricas, sud nema dokaze za tako nesto ako ne potice od lekara. Sve ostalo je rekla kazala i sudija moze da odluci da se pozabavi slucajem, a moze i da misli da nema dovoljno "dokaza" da bi uvlacio sve u sudnicu. Zato 11 njih zvuci uverljivije nego jedna ona, sto ne znaci da se nije desilo ili ako je jedna je manji zlocin od njih 11 ili 200 nebitno. Kada se desi ubistvo, ubica je ubica ubio jednog ili 50 njih. Ako nemaju fizicki dokaz, ne mogu ga pozvati na sud. 

 

  Jel imaš konkretni predlog kako to treba da funkcioniše ako su dokazi pod navodnicima? Ja sam svestan samo jednog predloga, ženama treba verovati, one ne lažu za seksualne napade znači zaključajte svakog optuženog i bacite ključ.

 

 

3 hours ago, Baby said:

I bez obzira na Kavanu jer nisam ni htela da se udubljujem u celu ovu pricu da ti nisi ponavaljala do iznemoglosti jedno te isto, ako im je takav lik bio jedini kandidat za jedno od najuvazenijih mesta u drzavi, jebes stranku koja nije imala moralniju osobu da stavi tamo nego prolazi kroz blamiranja o silovanju samo da bi ga tamo namestili. Ovaj pasus nema veze sa onim sta ja mislim o manijacima, ovo je cisto politicki. 

Do ovog posta si tvrdila da je njegova krivica tvoje slobodno uverenje. To ti niko ne može oduzeti ali isto tako ono nikog ne obavezuje. Jedino si u pravu da je ceo incident politički. Ta žena je iskorišćena u pokušaju sprečavanja imenovanja sudije i proširenja rascepa na političkoj sceni. Prvo nije uspelo, drugo jeste.

 

 

1 minute ago, Angelia said:

Na osnovu price zene ciji advokat je rekao kasnije da je ona to uradila jer je mislila da ce oboriti Roe vs Wade....

Jel oborio? nije.

 

Ne samo da nije to oborio nego glasa prilično šareno kaoo i onaj drugi koga nisam siguran kako da ispelujem na srpskom. Mislim da je i ACB već odstupila od partijsko-ideološke linije. Tramp je već javno kukao da su ga izdali.

 

Histerija oko suda je farsa zasnovana na uverenju demokrata da je sud obični politički instrument koji treba popuniti klimoglavcima koji će glasati po partijskoj direktivi. Oni stvarno tako misle i ne (žele da) vide da postoji i prakticira se i drugačiji stav. 

Link to comment
Share on other sites

@Baby ne moras ti nista da verujes Kavana, pitanje je da li verovati onom ko ga optuzuje. burden of proof je na onom ko tvrdi da se nesto desilo, ne na nekom da dokazuje da se nije desilo. Pitala sam te - kako ces da dokazes da me nisi napala kad sam ja imala 15 godina, i ja uverljivo tvrdim da jesi. Secam se kao da je juce bilo, i znas sta tvoja odbrana da me ne znas je smesna, jer si mi ostavila traumu...evo sva sam se rasplakala.

Trebao mi je psihijatar. Interesuje me kako se ti ponasas kad treba da se branis od te optuzbe. Frustrirano, ljuto...sta tvoj body language govori, da si manijak? jer nema sanse da ja tvrdim tako nesto traumaticno i tako uverljivo, a da ti nisi kriva... jos si bogata i mocna...koliko ce ljudi kao ti zakljuciti da si bahata, mozes da radis sta hoces. Zivim ceo zivot u strahu da ce me neko napasti kao ti, psihicki sam wreck....

 

 

Brani se. Imas publiku koji su tvoji peers

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Angelia said:

@Baby ne moras ti nista da verujes Kavana, pitanje je da li verovati onom ko ga optuzuje. burden of proof je na onom ko tvrdi da se nesto desilo, ne na nekom da dokazuje da se nije desilo. Pitala sam te - kako ces da dokazes da me nisi napala kad sam ja imala 15 godina, i ja uverljivo tvrdim da jesi. Secam se kao da je juce bilo, i znas sta tvoja odbrana da me ne znas je smesna, jer si mi ostavila traumu...evo sva sam se rasplakala.

Trebao mi je psihijatar. Interesuje me kako se ti ponasas kad treba da se branis od te optuzbe. Frustrirano, ljuto...sta tvoj body language govori, da si manijak? jer nema sanse da ja tvrdim tako nesto traumaticno i tako uverljivo, a da ti nisi kriva... jos si bogata i mocna...koliko ce ljudi kao ti zakljuciti da si bahata, mozes da radis sta hoces. Zivim ceo zivot u strahu da ce me neko napasti kao ti, psihicki sam wreck....

 

 

Brani se. Imas publiku koji su tvoji peers

 

Verujem joj vise nego njemu, valjda je jasno. 

 

Zasto ti je toliko stalo da mu izglancas obraz? Mislim, da nije pomenut u prvom postu zaboravila bih i da postoji. Sto nije pravljena komparacija npr. sa Matt Gaetz ako je bas moralo da se gura politicki? Ili Trampom, njega su optuzile 26 zena i eto, on kaze sve lasu 😄 I na kraju uvek dodje da treba braniti neku od tih kreatura... Ima bogatih koji sebe ne dovode u situacije da budu optuzeni, nego se ponasaju dolicno. I to sam ti vec napisala. Ovde stvarno stajem, jer sta god da napisem cemo zavrteti jos koji krug. 

Link to comment
Share on other sites

Vec sam ti objasnila da me Kavana sam po sebi ne interesuje, niti ja njemu glancam obraz. Nego pokazujem tebi kako su ti zakljuchci nelogicni I bez racionalne argumentacije 

Za ove ostale to ide preko Suda, pa oni nek odlucuju dal ima dokaza ili nema. Ovo je specificno bilo "trial by public opinion".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...