Jump to content

BiH - opterecenja proslosti i vizije buducnosti


Doorn

Recommended Posts

Pa nije sigurno niko normalan ni voljan ni zeljan rata ali sta mogu uraditi ljudi u slucaju da laktaski medjed nastavi sa ovim ludilom, formira paravojsku i parainstitucije pa onda krene u nasilno protjerivanje drzavnih sluzbi sa teritorije Republike Srpske i tu svoju vojsku izvede na entitetske granice? Neko idiota mora na vrijeme urazumiti. Tzv patriote iz SDA to sigurno nece jer i njima odgovara ovo stanje ludila. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Pa nije sigurno niko normalan ni voljan ni zeljan rata ali sta mogu uraditi ljudi u slucaju da laktaski medjed nastavi sa ovim ludilom, formira paravojsku i parainstitucije pa onda krene u nasilno protjerivanje drzavnih sluzbi sa teritorije Republike Srpske i tu svoju vojsku izvede na entitetske granice? Neko idiota mora na vrijeme urazumiti. Tzv patriote iz SDA to sigurno nece jer i njima odgovara ovo stanje ludila. 

 

Nema druge, nego pušku u ruke i na Vlašić. 

Link to comment
Share on other sites

Milanović o mogućnosti rata u BiH: Oni nemaju 'leba da jedu, mogu se samo kestenima gađati

 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/milanovic-o-mogucnosti-rata-u-bih-oni-nemaju-leba-da-jedu-mogu-se-samo-kestenima-gadjati/211104105


 

Quote

 

Prema njegovom mišljenju, Bosna i Hercegovina nije na rubu sukoba, a pojasnio je zašto to misli.

 

"Nisu na rubu sukoba, oni nemaju ‘leba da jedu, mogu se samo kestenima gađati. Dodik je ponekad neobuzdan, ali s njim se dogovorimo za 10 minuta, i to ne o podjeli Bosne”, odgovorio je Milanović na pitanje o mogućem sukobu u BiH.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ti bujrum ako hoces, ja cu navijat sa sigurne udaljenosti. 

 

Znači, ti imaš izbora, ali ljudi nemaju.

 

Jer prethodni post ti je bio:

"Pa nije sigurno niko normalan ni voljan ni zeljan rata ali sta mogu uraditi ljudi u slucaju da laktaski medjed nastavi sa ovim ludilom.."

 

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bejbl said:

 

Znači, ti imaš izbora, ali ljudi nemaju.

 

Jer prethodni post ti je bio:

"Pa nije sigurno niko normalan ni voljan ni zeljan rata ali sta mogu uraditi ljudi u slucaju da laktaski medjed nastavi sa ovim ludilom.."

 

 

mogu .... povecavaju broj stranih trupa.....

 

valjda ce ga i skloniti pre nego napravi vece   srnnje

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Doc Holiday said:

 

pa kolko znam BiH je jos pod starateljstvom UN i EUFOR-a   - oni..

 

To ti je uopšena tvrdnja.

 

Ko ima mandat da "sklanja" izabranog predstavnika naroda?

 

Ne misliš valjda da EUFOR treba vojni puč da izvrši?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Doc Holiday said:

 

pa kolko znam BiH je jos pod starateljstvom UN i EUFOR-a   - oni..

A ja koliko znam pominjani su u vreme rata u BiH uglavnom bili posmatrači, međutim onda je došao NATO i šenlučenju lokalnih plemenskih vođa je došao kraj.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bejbl said:

 

To ti je uopšena tvrdnja.

 

Ko ima mandat da "sklanja" izabranog predstavnika naroda?

 

Ne misliš valjda da EUFOR treba vojni puč da izvrši?

 

po potrebi DA!!....  Ako treba da spreci nov rat  DA!!

 

 Jer je ocigledno da kola idu ka tome... 

1 minute ago, Accuphase said:

A ja koliko znam pominjani su u vreme rata u BiH uglavnom bili posmatrači, međutim onda je došao NATO i šenlučenju lokalnih plemenskih vođa je došao kraj.

 

kolko znam to je u osnovi Dejtona

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...