Jump to content

Dominacija srBskih medija u sezoni 2019/20  

56 members have voted

  1. 1. Ali moramo izabrati najvecu

    • ŠTА SE TO ČUJE, PRAPORCI IL' ZVONA? TO JOKIĆ TERA ĆEZE, ZGAZIĆE LEBRONA: Odmah je nastala hit pesmica o srpskom asu
    • HRVAT PSOVAO NA SRPSKOM Dok su ga saigrači držali jedva obuzdavao emocije: Nema načina da se to prevede (VIDEO)
    • MAJAMI JE HIT, ALI SU SRBI - HOT! Zbog OVOGA pola NBA lige hoće Bogdanovića, a Bjelica - trojka, trojka, trojka... i na kraju JEDNA MANJE od Bogdana
    • SECITE NOKTE ILI NEKO MOŽE DA NASTRADA! Sudija gledao atentant na Jokića kome šikljala krv, čak mu je i parče mesa sa ruke otkinuto! (VIDEO)
    • Mix naslova (prvi post na temi) NBA ČUDO NA NAŠ NAČIN! U hali su bili Bogdanović, Dončić, Marjanović... ali je ludi šou priredio Bjelica i ŠOKIRAO SVET! /VIDEO/ SRBI ISMEJALI IGRAČE DALASA! Bogdanović ih je poslao po burek, a onda je Bjelica uradio ovo (VIDEO) BJELICA PROFESORSKI SRUŠIO LUKU DONČIĆA! Srbin pokazao zube i izjednačio REKORD KARIJERE! (VIDEO) SRBIN ŠOKIRAO AMERE I UTIŠAO DALAS I DONČIĆA! Maestralni Bjelica ubacio 30 poena i izjednačio rekord karijere (VIDEO/FOTO)


Recommended Posts

25 minutes ago, Luchifer89 said:

Koja je bila poenta njegovog?
Ili Mekovog i još nečijeg na NBA temi?
Nema ovo veze sa klubaštvom , samo se komentariše igra naših i preporučuje im se gde karijeru da nastave

Ta da se Bogdan pošteno raspao sa šutem, a to što si ti ostao zatucan klubaštvom i misliš da ako neko ko navija za Zvezdu kritikuje Bogdana, znači da on njega mrzi. A ti uzvraćaš sa time u fazonu "Hehe a šta je vaš Gudurić uradio".

Edited by Green23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ta da se Bogdan pošteno raspao sa šutem, a to što si ti ostao zatucan klubaštvom i misliš da ako neko ko navija za Zvezdu kritikuje Bogdana, znači da on njega mrzi. A ti uzvraćaš sa time u fazonu "Hehe a šta je vaš Gudurić uradio".
Opasna si ti sobarica postao...
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, kad se kaze da miljenik, pazi sad, navijaca kluba za koji je igrao, ne igra dobro, onda ti navijaci skacu da napadnu one druge da pricaju tako jer ga mrze jer ih je kao Partizanovac zavio u crno xexe.

 

Nekad sam mislio da je to samo odbrambeni mehanizam i najlaksa stvar koju ces da uradis kako bi instruisao svoje saborce da kazu isto, pa onda vikom i drekom stvoris utisak u nekom prostoru da si u pravu, a onda sam shvatio da su ljudi zaista nesposobni da shvate da mozda neko nema isti modus operandi kao oni (u ovom slucaju navijacki) i da ako kaze da Bogdanovic igra lose trenutno ne prica to zato sto navija za Zvezdu i sledstveno mrzi Bogdanovica, vec zato sto, mozda, ali samo mozda,

 

Bogdanovic ne igra dobro u NBA i generalno gledano nije uspeo da se nametne kao sto se ocekivalo.

 

WOW! Neverovatno, zar ne?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, kad se kaze da miljenik, pazi sad, navijaca kluba za koji je igrao, ne igra dobro, onda ti navijaci skacu da napadnu one druge da pricaju tako jer ga mrze jer ih je kao Partizanovac zavio u crno xexe.
 
Nekad sam mislio da je to samo odbrambeni mehanizam i najlaksa stvar koju ces da uradis kako bi instruisao svoje saborce da kazu isto, pa onda vikom i drekom stvoris utisak u nekom prostoru da si u pravu, a onda sam shvatio da su ljudi zaista nesposobni da shvate da mozda neko nema isti modus operandi kao oni (u ovom slucaju navijacki) i da ako kaze da Bogdanovic igra lose trenutno ne prica to zato sto navija za Zvezdu i sledstveno mrzi Bogdanovica, vec zato sto, mozda, ali samo mozda,
 
Bogdanovic ne igra dobro u NBA i generalno gledano nije uspeo da se nametne kao sto se ocekivalo.
 
WOW! Neverovatno, zar ne?

Jesi čuo nekad za Bobana Marjanovića?
Link to comment
Share on other sites

Ja to ne radim ciljano, a verujem da je i kod ostalih tako. Uglavnom imam rutinu da svakog dana preletim naslove, na nekoliko portala, pročitam šta me zanima i to je to. Ako usput naiđe neki ovako pikantan okačim ga ovde.

 

Bljuc je posebno produktivan, a pritom na jednoj vesti ostave linkove ka gomilu drugih, srodnih, tako da jedan ovakav članak krije riznicu gluposti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...