Jump to content

qqruz

Član foruma
  • Posts

    162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by qqruz

  1. Sinoć je Budućnost odlično izgledala. Kao i svaki tim koji nekoga ispegla 30 razlike. Možda je dobra forma, možda protivnik nije imao svoj dan, ali počinju da liče na ekipu sa košarke, a ne sa basketa. Mada, biće uspona i padova, pa da ih ne falim previše.
  2. De lako matori… Svako svakoga istrese na najmanje opuštanje, ka ono sa Trentom.
  3. Reka bi neko da je sa Kemincom bilo lako. Neće ova Budućnost nikoga lako dobit. Sulejmon tanak, ali mora da bude plej, pa da mu tolerišimo. Butele i Morgan izvukoše stvar. Dobro je, idemo dalje. Iliriju nismo tu, na tribinu smo sa Ulmom, naravno.
  4. Klasika... Blackout treća četvritina... Al, ajde. Vidjeh kuda ide i okrenuh Netflix Guiness da gledam :). I dalje mi se čini da je vrlo malo koševa iz nekih "izgrađenih pozicija" gdje posle dva tri pasa neko ostane sam. Uglavnom, dobije se lopta, pokuša se probit uz blok, ako ne ide nazad se da nekome, ili neki maniti šut preko ruke, ili se proba trojkom. Ne vidim neko "tečnu" igru. Mada, moguće da su igrači koji su navikli tako da igraju, a ja starac, jugoslovenska škola :).
  5. Sad izguglah Alimpija, selektora, Ne da mu se sa Budućnošću:). Ali one seljačke fora, svaki čas skače cijela klupa. sa par tehničkih dobar sudija se lako rastereti pritiska.
  6. Da je za Budućnost navijati lako, za nju bi navijao svako 🙂 A što je ovo, jebala me pretplatna, koštaće me svakoga živca ove sezone. Ovi mrtvi Zadar ne mogu da dobiju bez gusala, no se čekalo da ključni igrači odličnog Zadra, ali sa kratkom klupom, dobiju po 4 lične. Šalu na stranu, lijepa serija sedam u nizu. Kraj u Beograd po svoj prilici na gostovanju Zvezdi. Pa guramo dalje. Kako su krenuli danas, mislio sam Turci nas masakriraše. Vidjeh dvije grupe momaka koji zboraše Turski kod Sportskog, ne mogaše karte kupit. Znamo svi zbog čega je (našega fašizma), zatvoreno za navijače Bešiktaša. U tom kontekstu bješe zanimljiva loža, turski ambasador, Bokan i Milo. Ne bješe nove vlasti, a znao je doći Mujović u parter npr. Vidjećemo kako će dalje, ekipa su sa ozbiljnim usponima i padovima tokom utakmice. Nekako nemaju lidera koji preuzme kad ne ide i drži tim iznad vode. Lako tonu. Njihove blekaute (-19 protiv Trenta u Q3 npr...) već sam pominja. Ili sam možda ja ostara pa se danas ne igra tako košraka, no rotiraš desetoro po vazdan. Ka Žakelj. Onako nekorektna klupa kao Bešiktaša ono je sramota. Sudije maksimalno navlačile za njih, pa je još slađr. Da rezimiramo, u svakom slučaju, kad ostaram i izmatufim sin će me podsjećat kako sam ga kao klinca vodio sa sezonskijema kartama na Budućnost. I lijepo vrijeme koje porovedemo zajedno. Dovoljno od Budućnosti 🙂
  7. Hvala sinu na mudrom savjetu da izađemo na dva minuta prije kraja i tri koša vođstva za Budućnost. Preokret Bešiktaša i poslednjih comeback Budućnosti u minut i po bili bi baš previše. Još izađosmo lagano sa parkinga i dođosmo do kuće, mogu mislit kako je sad. Šta reći o tekmi? Jel moguće da je Žakelju po svoj prilici strategija da ravnopravno minute dijeli deset igrača? Još kad vidjeh da je Slavković počeo (bješe malo koristan u odbrani)... Zamišljam da je Bokanu žao para što daje igračima pa oće da svi igraju kad ih već plaća 🤣
  8. Slična razlika kod mene, osam godina, samo smo stariji jedno deceniju. Razlika idealna, taman smo tu neđe po zrelosti i pameti. Osim u izuzetno rijetkim situacijama kada je ženama to profesija i vise kod plastičara, trenera i nutricionista, negdje se i fizičkim izgledom tu nivelišu. Kad smo počeli da izlazimo, ja sam imao 30, ona 22 i zezali su me na poslu i ekipa kako sam pedofil i oću dijete da bi ga oblikova i vaspitava po svome meraku. Aha, važi!!!! Izoblikova mene anuma sve lagano, kako ona oće :). Pametna žena! Otac stariji od žene 25 godina. Vazda fala toj gospođi! Đe čula i đe ne čula! Sad stari ima 85, a ona 60 i ne moram da razmišljam kako da njega hendlam i pazim, a sada je takva situacija da tu ni pare ne pomažu. Super ga drži, mada je on pokretan i očuvan u glavu. Kad su se uzeli, on je imao 48, ona 23, a ja sam baš bio šokiran i ljut do neba. Sad sam srećan jer dobija njegu kakvu pare ne bi mogle da plate! Eto kako je život čudan.
  9. Dobi se nekako Zadar, puno teže no što rezultat govori. Popustili tek kad su tri ključna igrača imala po 4 faula. Peta pobjeda u nizu, jes da je sve protiv nekih lakših klubova. Ali, od zloga dužnika dobra je i koza bez jareta. Žao mi malo Zadra, u lošoj je seriji, a sasvim je OK tim sa gomilom hrvatskih igrača sa kojima se navijači lako identifikuju. Skroz druga politika. Volio bih da Bokan sada kao predsjednik saveza malo u Budućnost krene gurat lokalce makar sa smiješnom minutažom.
  10. Fala kurcu više! Jednom bez pomračenja!
  11. Dobro je neko nazva topic ”Neoredvidiva epoha”
  12. Mislim da niko ne uzima 350-400k. Ni Rajt nije imao toliko. Usud manjeg kluba gdje se dolazi da se pokažeš. Ako na to dodaš Bokanovu alergiju na kladionice… makar za sad 😂
  13. NI prvi ni poslednji koji je trandžu otresa. Reka mi jedan šrink da likovi navučeni na pornjave uredno završe gledajući šimjele. Ovaj je sve to prošao, samo izgleda live. Nego, ima neke karme što je cijela njegova familija serendala o "porodičnim vrijednostima". Sad oni orangutani sa sjevera traže da briže tetovažu Delija i slična sranja. Čemu toliki strah kod ljudi koji zajednu skinu majice, zagrle se i skači zajedno na tribini?
  14. Biće ovo jedna ozbiljno nervozna sezona. No ajde, tek je počela, pa da vidimo. I protiv Cedevite bješe blackout kao protiv Trenta, srećom kraći. Treća četvrtina protiv Trenta, crn rupa. Što bi ono. Produžetak protiv Spartaka, prve tri minuta bez koša. Imali su i prošle sezone toga. Čim protivnik stisne odbranu, jedino neki basketaški prodori i šutevi preko ruke pa ako uđe. A ne ulazi.
  15. Kiks sa Spartakom a posle prve četrvtine očekivao sam rutiniranje. I dalje neuigrani i za sada tanko na centarskoj poziciji. Razbio nas bivši igrač Nikolić sasvim solidno. Koliko puta pomislih što njega ne uzeše umjesto ovih franšiznih crnaca. Nadajmo se boljem.
  16. Kupile se danas sezonske. Ima do kraja sina da zarazim. A ozbiljno je načet 🙂
  17. Čuo sam info i provjerio na sajt izgleda da je tačna. Budućnost nema ni jednu kladionicu kao sponzora. Navodno, Bokan strongly protiv toga. Ako je tako, makar igrala neki najlijeviji FIBA kup i borila se za opstanak u ABA, za mene je Budućnost najbolja!
  18. qqruz

    Crna Gora

    Grlić, Kosić, Lazine, Ćurilac?😀
  19. Čudo u Poskokovoj Dragi i Nada, obije od Anta Tomića. Odlična zabava. Ma i svaka druga knjiga mu je dobra. Edit: Vrhunski opisi dalmatinskog zaleđa odakle potiče.
  20. qqruz

    Crna Gora

    Mislim da dalji komentari nisu potrebni. Ovi se makar ne foliraju.
  21. qqruz

    Crna Gora

    Valjalo bi da dodaš i zabranjene koncerte u Budvi umjetnika koji su protiv Putina, kao i poneku izložbu. I par nekih izručenja kritičara režima. Država, niti jedna državna institucija nije Pristaništvu centa dala. Tako da se sve to desilo uprkos vlastima, a ne zahvaljujući njima.
  22. qqruz

    Crna Gora

    Fun fact, Vladu podržava 60% poslanika u Skupštini. Podrška plaćena uhljebljavanjem 32 osobe u funkciji ministra, vosjkom sekretara i sl. U Podgorici stranke koje podržavaju Vladu su na izborima ukupno dobile 40% glasova. Gdje nestade 20%, a još se igralo iz pozicije vlasti, zapošljavalo, obećavalo, trošilo...
  23. qqruz

    Crna Gora

    Lažu bre Šolakovi mediji!
  24. qqruz

    Crna Gora

    Trebao bi čovjek da prestane da izlazi u kafane. Da tebe ne bi nervirao. Algoritam twitera kaže da ti taj buble nije baš najzdraviji. Valjalo bi da nečim to namažeš.
  25. qqruz

    Crna Gora

    Tokom izbornog vikenda ušlo je 14.000 "turista" više nego u istom periodu 2023. godine. Ovo je kao prvu informaciju dostavila policija, a onda se na pritisak ministra pojavila naredna informacija. Da, baš ću da vjerujem saopštenju policije i ministarstva kojeg vode Demokrate. A da li je to više ili manje nego vikend ranije manje je važno jer jenjava turistička sezona pa nije reper. Nego, zanimljiva je ova situacija. kad protivnicima Vučića na beogradske ili državne izbore on dogna glasače izBosne i Crne Gore onda je to zločin i nperavda. Ili kad iz neke pripizdine dovede glasače za Beograd. Ali kada pošalje iz Srbije glasače da glasaju za njegove kerove u Crnu Goru, onda to nije tačno, propaganda komita i crnogorskih ustaša i sl. Takvima iskreno želim Vučića još koju deceniju, a kako je krenulo želja će mi se ostvarit.
×
×
  • Create New...