Jump to content

FK Radnički Niš 2019/20


Constantin

Recommended Posts

6 minutes ago, Milijaš #10 said:

Lepe vesti, nov teren, Lala ostaje.

 Sad da se skocka neki fin tim, da se prodje makar do 3. kola kvalifikacija za LE i kao kruna, da se rekonstruise Cair.

 

Milijase brate....iz tvog prsta  u bozje usi... :smiley58:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dinga trazi garantovane minute. Odnosno ljudi koji ga zastupaju. Trazio je to i nama pre godinu i po, i Partizanu sad. Jbg, nije igrao 2 godine, nije mu bas svejedno.

 

Cudi me da ga Lalatovic trazi, zbog njega je otisao iz Vojvodine manje vise. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Dinga trazi garantovane minute. Odnosno ljudi koji ga zastupaju. Trazio je to i nama pre godinu i po, i Partizanu sad. Jbg, nije igrao 2 godine, nije mu bas svejedno.

 

Cudi me da ga Lalatovic trazi, zbog njega je otisao iz Vojvodine manje vise. 

Ko zna da li ga je Lalatović uopšte tražio. više bih voleo da ostane Crnomarković.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Constantin said:

Poprilično interesantno...bar za mene. Voleo bih ga u timu.

 

On ima 300k po sezoni u Zvezdi. Tesko da cete hteti pola od toga da mu isplatite. Mada, nije kao da ce moci nesto previse da bira klub.

 

Dinga mi rece danas da ide u Partizan. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

On ima 300k po sezoni u Zvezdi. Tesko da cete hteti pola od toga da mu isplatite. Mada, nije kao da ce moci nesto previse da bira klub.

 

Dinga mi rece danas da ide u Partizan. 

Ako...više bih voleo ovog Đurića iz Čuke od njega. Uostalom, Lala ga "ne miriše" tako da...

Link to comment
Share on other sites

Ako se nešto ne izjalovi, a neće po svoj prilici, miriše na još ozbiljniji Radnički naredne sezone.

 

Čim se radi na novom tepihu, imena u opticaju koje je i aktuelni šampion mogao samo da želi pre dve godine + FKP na čijem se kanalu stvorio ovoliki prostor, možemo imati vrlo zanimljivo prvenstvo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barracuda said:

Ako se nešto ne izjalovi, a neće po svoj prilici, miriše na još ozbiljniji Radnički naredne sezone.

 

Čim se radi na novom tepihu, imena u opticaju koje je i aktuelni šampion mogao samo da želi pre dve godine + FKP na čijem se kanalu stvorio ovoliki prostor, možemo imati vrlo zanimljivo prvenstvo.

Polako s`s taj kanal....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...