Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Imam neki los osecaj za Denver, mislim da ce da se skupe mudasca svima osim Jokicu

Oni ako budu sutirali kao proslu utakmicu i ako ucinak klupe bude bio 10p nema sta da traze protiv SAS, takodje ocekujem od Pop-a da spremi nesto dobro za poslednju utakmicu i da iznenadi Melouna, ipak Pop imam ja mislim desetak game 7 utakmica u plejofu

Edited by Stex
Link to comment
Share on other sites

Koliko Fila neiskusno igra, toliko glupih faulova, izgubljenih lopti, neiskoriscenih sansi. I dalje mislim da su 1na1 dosta talentovaniji ali dzabe kad to ne mogu da pretoce u timsku kosarku. 

Inace ovaj faul Ibake na 0.3 s jedna od najglupljih stvari koje videh u ovom plejofu 😄

Link to comment
Share on other sites

Bas Jordanovska partija Kawhia.

Nije Kendrick Perkins lud sto ih je uporedio :classic_biggrin:

Edit: Toliko sam kritikovao Toronto zbog trejda za Gasola a ispade da im je na ovakom rasporedu on pun pogodak. Tacno da su isli na neke Netse pa Boston ne bi ni igrao.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, LordOfTerror said:

Edit: Toliko sam kritikovao Toronto zbog trejda za Gasola a ispade da im je na ovakom rasporedu on pun pogodak. Tacno da su isli na neke Netse pa Boston ne bi ni igrao.

Pricali su bas na TNTu koliko im znaci i van terena, da mu trener daje da crta akcije, da daje savete ostalima itd. Plus sto je ipak bolja strech opcija od Jonasa..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...