Jump to content

NFL Fantasy 2019 - A liga


Recommended Posts

8 hours ago, Yi Sun Shin said:

Prokenjalo me ove nedelje s povredama i bye week-om za protivnikove igrače. Verovatnih 4-4 nakon 0-4. Još jedna pobeda od preostalih pet bi trebalo da bude dovoljna za opstanak. 

History repeating? Zar nije bilo nešto slično i prošle sezone?

Link to comment
Share on other sites

Igram mec koji se ne sme izgubiti, s obzirom koliko napljuvah Bokijev tim posle drafta al odbrana 49ersa me sabotira je je imala najslabiji mec u sezoni, a svoje prilike su propustili jos u prvoj cetvrtini. Prvo umesto sack-a i zaustavljanja napada Arizone, sudija svira licni prekrsaj za 15 jardi i iz naredne akcije padaa TD, a potom cist pick 6 ispadne iz ruku defanzivaca. Samo te dve akcije su vredele 11 ili 12 poena.

Link to comment
Share on other sites

Pa i bio je horse collar tackle.

 

Nisam siguran da bi se ono vodilo kao sek. čak i da je važilo, pošto je Murray u tom trenutku bio van džepa i evidentno nije bio passer nego runner. Mislim da bi se vodilo kao tackle for loss u statistici. 

Edited by Charlie Foxtrot
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Charlie Foxtrot said:

A zašto to radiš kad smo se dogovorili na početku sezone da nećemo tako. 

 

Ja juce odgledao mec iz Londona i nakon one propasti, nisam vise ni pratio meceve, krenuo F1 uvece i to je bilo to. Kad sam ustao jutros proverim rezultat cisto da viim je li bilo tesno ili si me razbio, i kad sam video znao sam da me ceka ozbiljna pridika ovde. Zasluzeno 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...