Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

philadelphia - orlando i toronto - boston mi se oba svidjaju za otp. 103.5 granice. 

u prvoj utakmici obe ekipe igraju sa puno poena po utakmici u mehuru. jednima ne igra simmons drugima verovatno gordon.

u drugoj utakmici se nece previse cimati. bar je to moje misljenje, nema zbog cega. jedni su sigurno drugi, a drugi su sigurno treci....nema smisla da se ubijaju i da previse ozbiljno shvate nebitnu utakmicu tako blizu pre playoffa. ocekujem malo opustenije odbrane.

 

lowryju opet granica skokova 5.5. over kvota 2. :smiley33: 

 

 

@Zvezdinho

 

nije sac toliko dobar da blowoutuje bilo koga. a ni netsi nisu toliko losi kao sto se mislilo. ne bi me cudilo ni da dobiju posto ipak pricamo o sacramentu.

meni ruka vuce na memphis +4.5 ili nesto vise vs okc.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Zbog toga sto nije bilo Vajta uzeo sam Valanciunas skokove i prc breze 2 licne, pa 3. licna i smanjena minutaza granica 11,5 on imao 11 skokova., Brukasa sam opet izbegao on izaso i pored problema sa licnim plus genije na 4 ipo minuta ubacio rezervise Memfisa.

Link to comment
Share on other sites

bukvalno, ali bukvalno u poslednjoj sekundi sam uplatio morris over kada je izasla vest da leonard ne igra. cim su mi prihvatili tiket, vise ga nije bilo u ponudi.

 

bas bezvezno se ponasa soccer. umesto da izmene kvote i granice oni totalno izbace igrace i to ponekad obe ekipe.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gggggggg said:

james over 23.5

jokic under 20.5

 

Razmisljao se dal da igram ili ne, posto sam istu ideju imao, i ne odigram jer sam vec puko na MJ, ajd reko da ne puknem ponovo, i naravno izadje, naravno i TJ bude minus, Dejvis isto plus.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...