Jump to content
Vox92.net Forum
Sign in to follow this  
Crni Bombarder

Ostali sportovi - kladionica

Recommended Posts

Fudbal,kosarka i tenis imaju zasebne teme.
Ovde se stavljaju predlozi za ostale sportove. 

Zeleo bih da ohrabrim forumase koji pasionirano prate auto-moto sport da se eventualno i ovde aktiviraju. Ukoliko imaju takve preferencije. 

Ajde da predlozim nesto za pocetak, pq qko krene kako valja mozda opet postanem redovan na ovom PDF-u 🙂

Kvote su iz kladionice Balkan bet i ulog treba da bude mali (generalno ko bude pratio u buducnosti treba da zna da moji predlozi za trku pretpostavljaju mali ulog, a predlozi za kvalifikacije veliki, tj 3-10 puta veci nego za trku).

Dueli u trci:

Rikardo-Sainc 2 (1.99) Ovo je tip staze koja ne lezi Renou, plus Sainc i startuje ispred, ali samo jednu poziciju i Meklraen je generalno imao jako dobar tempo na treninzima, medjutim oba tima imaju velikih problema sa pouzdanoscu, a Sainc i sa incidentima i to je razlog za manji ulog.

Hamilton-Botas 2 (2.13) Ponovo Botas na startu ispred Hamiltona, racunam da ne moze dva puta zaredom zeznuti start, a ako prvi krug zavrsi ispred Hamiltona, kako god se trka bude dalje odvijala on bi morao dobiti Britanca.

Hamilton-Vettel 2 (2.49) Ovo je kvota koja znacajno pada otkako su izasli dueli sinoc, a razlog je jako ubedljiv Ferari na treninzima. Pod uslovom da mogu zadrzati tu formu (tj da OPET ne zeznu strategiju) trebao bi Seb konacno biti ispred Luisa, pa sad da li boljim startom, obilaskom u toku trke ili preko strategije, ali svakako na ovu kvotu vredi nadati se da crvena puska ovog puta nije prazna.

Ovo probam zbog kvote uzivo.

Crna Gora - Ceska X2 4.00

Zene su u pitanju. Poluvreme je i CG ima +1, klackalica sve vreme. Ceska ima +2 iz prvog meca.

17 hours ago, jcn said:

kil-flensburg 1 1,45 kladionica maxbet

ovo je win nadam se da je neko ispratio.

@Bobby Axelrod

Ima u Milenijumu nekih ishoda i granica na poene solidnih, sad ne znam tacno granicu, ali mislim da je drug odigrao vec KC - Baltimor + na nekih 49.5.

Bice svakako u subotu, a mozda i u petak komplet ponuda u Balkanu.

Za veceras u Balkanu, ja sam odigrao, Bell-a 72.5 vise i da ce Mayfield baciti 2 TD-a.

Edited by greenenvy

Crna Gora- Poljska 130.5- (1.85)

Slabo kad igram odbojku i nijesam neki poznavalac, ali probacu danas ovaj tip. Razlika u kvalitetu je ogromna, svjetski sampion protiv debitanta. Uzeo sam medjusobni mec ovih ekipa sa Holandijom kao neku paradigmu. CG je rutinski porazena od Holadnije- 3:0( 25:13, 25:17, 25:15). Poljska je tu Holandiju savladala 3:0 (25:19, 25:18, 25:19). Ovo mi dosta govori o razlici u kvalitetu danasnjih suparnika. Ova granica je sasvim povoljna za igru. CG moze u prosjeku da uzima 18 poena po setu, sto nije uopste malo, ako se uzme u obzir kako su prosli protiv Holandije, a danas ih ceka jos jaci rival.

• Like 2

ep rukomet danas 18:15

austrija-makedonija h2 2,5 1,80 kladionica soccer

Hrvatska-Austrija H2(-3.5) 1.85

Ovo prvenstvo je vrhunac ove generacije Austrije. Igraju pred svojom publikom, odlicno se poznaju i igraju sa mnogo samopouzdanja. U grupi su sve odradili rutinski, na 3 meca su zabili 33 gola u prosjeku. Hrvatsku ne treba posebno predstavljati, sigurno na papiru jedna od najjacih selekcija, ali mislim da ih danas ocekuje jedan bas tezak i neizvjestan mec.

Idem sa ovim dublom sa EP u rukometu

Portugal - Madjarska 1
Hrvatska - Spanija 2
Ukupno:2.98  @Mozzart

Madjari su hit prvenstva,ali kao da stvari polako dolaze na svoje mesto. Nemaju oni ni priblizno kvalitet za polufinale,iako bi danasnjom pobedom otisli tamo..to je podmladjena ekipa sa maltene svim igracima iz madjarskih klubova,ali najmanje ih je iz onih vodecih, Vesprema i Segeda. Proslo kolo su izgubili od Svedjana i propustili prvu "mec-loptu". Portugal je dobar tim,a ima i motiv u vidu mesta koje vodi na kvalifikacije za OI.
Duel za prvo mesto u grupi i izbegavanje Norveske u polufinalu. Spanci imaju duzu klupu,Hrvatima nece igrati bitni igrac Cindric,a ako kola krenu nizbrdo,ne verujem da ce Cervar raubovati ni kapitena Duvnjaka..trebace mu svez za polufinale..