Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

7 hours ago, delgado said:

 

 Kapiram Djole da ti je ovo jedna od najbitnijih stvari u zivotu

 Svaka cast momcino, tako se bori za nepravdu! 

 

ne znam šta je problem

 

generalno se sve tromo radi, jedva postaviše poll da se reše bitna pitanja (ne pričam samo o ostanku tvog drugara o ligi) i to zato što je moderator koji ni ne igra u ovoj ligi uskočio

 

onda je grof s pravom rekao da dva dana pred početak lige nećemo znati ni listu učesnika. zato sam i rekao da se odredi do kad je rok, da rešimo sve to i idemo dalje

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je velika verovatnoća da Ratzen i Lukaku ispadnu, nego šta ako se završi nerešeno?

 

Što se tiče IR-a, samo ću reći jedno veliko HAHA.

 

Izgleda da su ljudi veoma lako zaboravili popunjene slotove :roflmao: , a samo na draftu ima automatski 16 igrača da zauzmu mesta prema mojoj proceni.

 

Takođe, sa većim brojem slotova je manji strah, da se uzme dobar igrač na malo višoj poziciji na draftu, što bi donekle rasporedio kvalitet po timovima, u suprotnom neko može da nabije supertim sa nižim pikovima.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi trebalo da bude neresen rezultat ukoliko svi glasaju, oni se ne racunaju pa svakako imamo neparan broj timova -> naravno uz logicno 1 glas po fransizi. 

Draft za 5 dana !

 

EDIT : A ovo je npr stav potencijalnog Lukakovog naslednika u A ligi

 

regularni deo bio sam 2 ili 3 a u globalu 5 posle plej ofa

sto se mene tice ostavio bi lukakua u a ligi ako je vodio sam ekipu iako je ratzen bio tu na papiru

Edited 6 minutes ago by Mile1

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Pa ne bi trebalo da bude neresen rezultat ukoliko svi glasaju, oni se ne racunaju pa svakako imamo neparan broj timova -> naravno uz logicno 1 glas po fransizi. 

Draft za 5 dana !

Pa poenta je u tome što je velika verovatnoća da neće svi da glasaju, uzmi Stefija npr. plus ostali koji obilaze forum kao Halejeva kometa zemlju

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Pa poenta je u tome što je velika verovatnoća da neće svi da glasaju, uzmi Stefija npr. plus ostali koji obilaze forum kao Halejeva kometa zemlju

 

Onda nisu forumasi, i svi bi ih trebalo poizbacivati iz lige, ako ne mogu da odrade jebeno glasanje 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Uchiha sada stavlja tačku na glasanje ispadanje Racena, jer sada je odnos 8-6. Takođe poravnava IR na 7:7.

44 minutes ago, delgado said:

 

Onda nisu forumasi, i svi bi ih trebalo poizbacivati iz lige, ako ne mogu da odrade jebeno glasanje 

 

Jedini spas za Lukakua su cirkularni mejlovi.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Da li je glasanje javno ili tajno? Da li i ko moze da vidi rezultate glasanja??

 

Sacu pitam Zvekija za savete 

:classic_biggrin:

 

1 hour ago, Zvezdinho said:

S obzirom da je Delgado glasao i da je ovoliko ljut na djoleta, zli jezici bi rekli da je Delgado u stvari Lukaku :s_d:

 

Delgado i sinovi do pobede :classic_biggrin:

 

Desi  bre Zveki...da castis,  zavrsili ti centar grada 😛

 

I da , sta ces ti na ovoj temi :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dracarys said:

Šta god odlučiš, određuješ na kraju da li Racenova ekipa ostaje, pošto ne verujem da će Stefi i Somborac ulaziti na forum do petka.

 

IR je već rešen, biće 3 IR-a

 

Cekam prvo Zvekija i njegov Email odnosno savet :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Greška komesara je što nije ostavio objašnjenje, šta se dešava u slučaju nerešenog rezultata? Glasanje se poništava i Ratzen opstaje?

7 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Cekam prvo Zvekija i njegov Email odnosno savet :classic_biggrin:

Istovremeno mu udeli savet kakve igrače da draftuje

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Itachi Uchiha said:

de ste a ligasi i zvezdinho.

 

trazim co-ownera. 

 

ako ga ne nadjem, draft ce da obavi autopick ili moja supruga voljena. put u propast svakako. 😄

Evo mogu ja da budem co-owner posto su braca a ligasi reseni da me odstrane

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dracarys said:

Greška komesara je što nije ostavio objašnjenje, šta se dešava u slučaju nerešenog rezultata? Glasanje se poništava i Ratzen opstaje?

Istovremeno mu udeli savet kakve igrače da draftuje

Mislim da treba haos da se konsultuje ali ako cemo pravno da gledamo za ovako krupne i krucijalne odluke realno je bude 2/3 vecina 😂😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Koliko bi ga tek pljuvali prosle godine da je i on odustao i da cele sezone niko nije vodio tu fransizu. Ovako decko vam odrzao "regularnost lige" i vi ga sad terate u C ligu..

 

Ne... Vodio je ekipu uz pomoć Delgada ( protiv koga nista lično loše,  cak sta vise ) sto nikako nije regularno... 

 

Ali pisao sam vec, "najveći" krivac je Ratzen, koji nas nije udostiojio odgovira za ovih godinu dana. Kasnije, kada je liga počela,  bilo je vec kasno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Ne... Vodio je ekipu uz pomoć Delgada ( protiv koga nista lično loše,  cak sta vise ) sto nikako nije regularno... 

 

Ali pisao sam vec, "najveći" krivac je Ratzen, koji nas nije udostiojio odgovira za ovih godinu dana. Kasnije, kada je liga počela,  bilo je vec kasno.

Izvini molim te ali delgado apsolutno nikakve veze nije imao sa fransizom to su gluposti ciste bili ljuti rivali i daleko od toga da je pomogao jeste malo u pocetku oko tehnickih pitanja dok se nisam uhodao

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Lukaku94 said:

Izvini molim te ali delgado apsolutno nikakve veze nije imao sa fransizom to su gluposti ciste bili ljuti rivali i daleko od toga da je pomogao jeste malo u pocetku oko tehnickih pitanja dok se nisam uhodao

 

Nije ti pomogao , ali ti je ipak malo pomogao :classic_tongue:

 

Dalje,  tvoj odgovor implicira da ste od početka znali da Ratzen nece igrati... sto nije fer prema ostalim igračima. 

 

Treće,  meni je sve jedno da li igraš ti, Mile ili na kraju krajeva Ratzen 

 

 

8 minutes ago, Itachi Uchiha said:

ako na kraju budes odstranjen, poziv stoji. 

 

da se razumemo, stvarno mi treba co-owner, ne prepustam fransizu ratzenlike. 😄

 

 

 

 

Nije valjda da si morao da počneš da radis :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mr clutch said:

Za kaznu izbaciti i Delgija i Lukija u C ligu da se takmice sa mnom i dodeliti im jednu zajednicku fransizu. Kosmicka pravda bi tako bila zadovoljena.

 

Ne brini, sledece sezone imaces cast da ti se u C pridruže i Delgisa vs Maxa i kao bonus i Zveki :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Od aktivnih forumaša su svi opalili po glas, sem Stefija i Somborca. Ja lično, ne bih čekao petak, jer mislim da je to čisto bacanje vremena, a moraju B i C lige da se formiraju, a ne verujem da će dolaziti na forum. Matić da im pošalje na mejl da ih obavesti o ovom glasanju ili ih upitati za glas preko mejla, jer ja drugačije ne vidim kako dobiti njihov glas do četvrtka/petka.

 

Trenutno je:

 

4IR    8:9      3R

 

Ispadanje Ratzena   9:8   Opstanak Ratzena

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...