Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Hajde neka neko preračuna sve lepo, najbolje komesar lige. Naravno ne računaju se glasovi onih koji nisu u A ligi u sezoni 2021-22 niti se računa Lukakuov glas za pitanje koje se tiče lično njega. 

 

 

Pa zavisi da li se racuna Ratzov glas ako se racuna 10-10 je, ako ne 10-9 je za izbacivanje.
 

Link to comment
Share on other sites

Na ispadanje je tačku stavio Somborac i to je gotova priča, jer je tu 10 glasova. Za neispadanje ima 8 i jedan glas Stefija koji je ostao nepodeljen.

 

Za IR je već drugačija priča i tu bi u teoriji moglo 20 forumaša da glasa. 10 ljudi je za 3 IR-a, a 8 ljudi je za 4 IR-a. Kao što vidimo, ostali su glasovi Stefija i novog B ligaša koji upada umesto Ratzenove ekipe.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dracarys said:

Ako Gaga ulazi, on je već glasao za 3 IR-a, može se reći da je glasanje završeno, jer sada 11:8 u glasovima.

 

Spisak učesnika je tu i @major josip može da dopuni spisak učesnika u B

10/9 je bilo bez Gage za 3 ir, sa njim je 11/9 to je vec namesteno, saljem mu pozivnicu da udje i to je to
Uchiha i Sombor neka mi posalju mejlove za co-ownere ako ne mogu sami da ih ubace

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, Dracarys said:

5 novih B ligaša :classic_unsure:

 

Inače se sećam kad sam počinjao da igram fantazi i kako je pisao Gaga da će Zveki i Delgado da igraju u B ligi i sada se to obistinilo. Gaga na kraju u A ligi.

Jos sam osnovao i C ligu,kad bude nastavljeno propadanje:classic_biggrin:

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

bravo gago!

ti si dokaz da ova drzava svesno srlja u kurac krasni(ko da to nismo znali). znaci, nisi uspeo da osvojis nista godinama a uvek si tu negde, i zato sto ima i gorih od tebe  nije bilo kud nego da udjes u visi rang. ovo me podseti kako je sns prvi put dobio izbore sto samo moze da implicira tvoju dugogodisnju dominaciju jelte

 

imas punu podrsku od mene dokle god ne primis sisinja za coownera! (nudice se on cim ispadne u nizi rang)

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

10-10 je jbt citaj topik glasao je ovaj za 4 ira

Ne znam šta ti gledaš, ali je trenutni rezultat 10:9. Isključi ove što su glasali, a nemaju više veze sa A ligom. Za 3 IR-a tu spadaju Delgado, Ratzen i Lukaku, a za 4 IR-a samo Maximus.

Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam šta ti gledaš, ali je trenutni rezultat 10:9. Isključi ove što su glasali, a nemaju više veze sa A ligom. Za 3 IR-a tu spadaju Delgado, Ratzen i Lukaku, a za 4 IR-a samo Maximus.

Znam ja sta gledam ali ti si ocigledno slep, ajde lepo post po post pa mozda zakljucis.
Hint gde pise Stefan Ucenik Skvebov su ti njegovi glasovi.
10-10 je neko ce morati da bude Preletacevic. 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

                Za 4 IR-a                                                               Za 3 IR-a

 

               Dracarys                                                                gggg

                  Uini                                                                      Boro

                Magia                                                                     Gaga

                Chaos                                                                    Miško

                 Matić                                                                    Đole

                Contador                                                              Uchiha

                Dovla                                                                    Zorex

              Somborac                                                               Davai

               Debeli                                                                    Lavrnja

                                                                                              Manu

 

                  9                                                                                                    10

 

Reci mi šta sam propustio?

Ostao je još Stefijev glas.

Link to comment
Share on other sites

Pa napiši srpskim jezikom, Stefan je glasao za 4 IR-a, otkud ja znam te šifre i simbole.

 

Znači sada je 10:10.

 

Ako je nerešeno, glasanje se poništava i ostaje 4 IR-a, tako bi trebalo biti. Znači nikakvo smanjivanje.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...