Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, HAMMER said:

da budem iskren ja nisam pobornik ideje davanja celog tima za dejvisa i jebe mi se sto lebron nema vremena da ceka. nekako bi mi poetska pravda bila da trejdujemo lebrona za dejvisa i pokusamo sa jos nekim free   🙂

 

judi cestitas rodj 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Au Miki, raspao mi se rodjendan kao kula od karata.

 

   IMao sam dosta losih iskustava, najgori rodjendan ikad, jesam sabio 2 bombe i buksnu, ali cale me je urnisao za sve pare. Subjektivni osecaj rodjendana -> 0%.

 

  Sta da se radi, cekamo Obrvu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, delgado said:

Au Miki, raspao mi se rodjendan kao kula od karata.

 

   IMao sam dosta losih iskustava, najgori rodjendan ikad, jesam sabio 2 bombe i buksnu, ali cale me je urnisao za sve pare. Subjektivni osecaj rodjendana -> 0%.

 

  Sta da se radi, cekamo Obrvu.

 

sve najbolje delgisa, sa zakasnjenjem

 

p.s. sad imas 26, jebes bombe, vreme je da predjes na nesto kvalitetnije. plastika je za tinejdzere

Link to comment
Share on other sites

Jbg, reci to mom ocu koji mi ne daje dinara vec mesec dana, a ja sve ishaslujem u parku, i piva i vutricu, i poceo je da dolazi svako vece i da rasteruje ljude od mene, ne da mi da haslujem.

 

  Juce je sukob mogao ozbiljno da eskalira, srecom nema povredjenih.

Link to comment
Share on other sites

Oni su ovde ubaceni preventive radi, posto i dalje postoji realna mogucnost da Kandza predje kod njih.

 

Ako je kvota u skladu sa aktuelnim rosterom, mnogi ljudi ce zeleti da tu izvrse uplatu pa sta bude bice. Mali je rizik, a potencijalni dobitak ogroman zbog smesne kvote. Ovako su mnoge obeshrabrili da to ucine.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...