Jump to content

MotoGP 2021


zoran59

Recommended Posts

Navijao sam protiv njega fakticno od prvog dana u kraljevskoj klasi te su ove poslednje godine bile lek za moju napacenu dusu. Sa svim ovim neuspesima je popustila i moja netrpeljivost pa sam nekako ravnodusan u vezi ovog penzionisanja.

Edited by Romantik
slovo
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu mu se osporiti titule i rezultati ali je njegova karijera zadnjih godina bila mamuzanje mrtvog konja i srozalo je sve ranije postignuto. 

 

Ja sam za razliku od Romantika navijao za njega, ali sam isto tako ravnodusan na penzionisanje i sve to zbog ovih poslednjih godina karijere.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Romantik said:

Navijao sam protiv njega fakticno od prvog dana u kraljevskoj klasi te su ove poslednje godine bile lek za moju napacenu dusu. Sa svim ovim neuspesima je popustila i moja netrpeljivost pa sam nekako ravnodusan u vezi ovog penzionisanja.

 

Priznajem da mi ovo nije jasno.

Razumem navijanje "za" ali ne razumem navijanje "protiv."

Mozda moj karakter vise odgovara tvojem nicku nego tvoj... :classic_biggrin: Nisam netrpeljiv, samo neke volim vise nego druge.

 

Sto se Rossija tice, navijao sam sam za njega jos dok je kao klinac vozio prvenstvo Italije, iz prijateljskih razloga.

I dok ste vas dvojica ravnodusni, mene raduje - stavise, mislim da je to trebalo ranije, prve godine kad vise nije osvojio naslov. Mislim da bi ostao jos bolje upamcen. No, sve dok je njega radovalo da vozi, pa makar samo da bude medju prvih 10 (ili uopste na stazi), nek' mu bude.

 

Nista, od sledece godine navijam za brata! :heart:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nismo svi isti a nik je ostao još od srednjoškolskih dana kada sam mislio da sam takav 🙂 a ustvari sam izrastao u nešto sasvim drugo, ali zadržao nik.

 

Rosi je za mene bio negativac od prvog dana dolaska u kraljevsku klasu, pa sam prvo navijao samo da ne pobedi, kad se to desilo, čini mi se u Doningtonu, onda je bilo da ne uzme titulu, a kad se to desilo onda da neko ugasi i njegovu zvezdu, na moju žalost trebalo je više od decenije za tako nešto, pa sam pored mojih standardnih pulena uvek navijao i za onog ko ima najveću šansu da mu se suprostavi.

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2021 at 5:41 PM, Romantik said:

Nismo svi isti a nik je ostao još od srednjoškolskih dana kada sam mislio da sam takav 🙂 a ustvari sam izrastao u nešto sasvim drugo, ali zadržao nik.

 

Rosi je za mene bio negativac od prvog dana dolaska u kraljevsku klasu, pa sam prvo navijao samo da ne pobedi, kad se to desilo, čini mi se u Doningtonu, onda je bilo da ne uzme titulu, a kad se to desilo onda da neko ugasi i njegovu zvezdu, na moju žalost trebalo je više od decenije za tako nešto, pa sam pored mojih standardnih pulena uvek navijao i za onog ko ima najveću šansu da mu se suprostavi.

Bilo za nas koji navijamo za njega,bilo za ljude koji ne ipak je u velikoj meri promenio ovaj sport i dodatno ga popularizovao u celom svetu.

Poslednjih godina jeste pokvario malo legacy,ali ce ostati ikona motogp-a i upisan u istoriji kao GOAT.

Za mene je uvek bio harizmatican lik sa decijim licem,magican na stazi.

Ipak je 2010ta godina bila kljucna za njegovu karijeru i da je taj lom noge u Mugellu promenio sve nikada vise nije bio isti.

Bojim se i da se Markezu desava isto,a da mi to i ne primecujemo.

Bilo kako bilo Rossi je trebao zavrsiti karijeru jos na kraju 2015te godine da bi sacuvao kompletan neokrnjeni legacy

Link to comment
Share on other sites

Verovatno misli na GP - rat u dvoje, taman se pomisli da je Kvartararo uradio nemoguce, Martin pokazuje koliko je mocan na RedBull ringu.

Ipak, obzirom na verovatno kisu, cenim da cemo na podijuku gledati Markeza, Zarka i Milera.

A 'moji' Italijan... Toliko su dobri da mi je procena da Peko nikad nece pobediti trku u GP. A pricah jos na pocetku sezone da mu je to neophodno da bi...al ne...

Link to comment
Share on other sites

Nestvarna trka!

 

Binder dobio na cistu hrabrost, ja to itekako cenim. Zao mi Lekuone, 3 krivine su mu nedostajale do uspeha karijere.

 

Markez definitivno izgubio "mojo" bice dugo cekanje i strepnja nas navijaca preko zime u nadi da ce se stvari vratiti na strao, ali bas su male sanse.

Link to comment
Share on other sites

Smrc, i uradis sve kako treba, boris se sa MM na vlaznoj i FQ na suvoj stazi i ne uzmes pobedu jer ima neko ludji. Binder je uzeo trku na nacin o kome ce se pricati godinama.

Btw, meni iznenadjujuce dobra zamena motora cele 'vodece' grupe, bio sam ubedjen da ce neko kiksuti, citaj Kvartararo.

Link to comment
Share on other sites

BB lud, kockar i pobednik [emoji1] jos i kazna pa opet 1 mesto po onakvoj kisi. MM se vraca polako na svoje, zamalo podijum, ali povreda se jos vuce, ako ne fizicki onda psiholoski. Quartararo sampionska voznja, ali promenljivi uslovi tj kisa mu defintivno ne idu a to je nesto sto jednostavno mora da se poboljsa da bi bio medju sampionima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Radoye unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...