Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

9 minutes ago, oubrevo. said:

 

bolji od bobija u tom smislu

 

edit mada sad gledam, igrao je jako malo i tekmi i minuta prošle sezone u el

moraću više da pratim euroleague

Možda je tu više problem sa Himkijem kao ekipom. Oni su natrpali 3 dobra centra( Mickey, Monroe, Booker). Znalo se da to neće dobro funkcionisati, neko je morao ostati kratak sa minutima. Monroe mi izgleda malo teatralno. Sigurno jedan od najtalentovanijih napadača na svojoj poziciji u EL, ali kao da mu fali više nekog motiva i hustle učinka. Moguće i da griješim. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

A to bi sve mogao imati kod nas 😄 Ps, ne bih se iznenadio da je Guduric u pitanju iako je najavljeno za Jovica da je 99% nas 😄

Novosti prenose za Gudurica pozivajuci se na Meridian sport.

Pa vidi Kum je Jovica najavio jos onomad u paketu sa Mitrovicem i Ivanovicem(3x dobar dan),valjda nam ne prodaje istu vest...A Gudura je pod ugovorom poprilicnom sam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Monroe ima dosta spore noge, baš je centar starog kova. Meni smeta kod takvog tipa igrača što moraš stalno da igraš akcije za njih da bi bili korisni. U odbrani ga bilo šta osim skupljanja skokova ne zanima previše a i kad bi hteo - vraćamo se na spore noge.

 

Međutim, ako Kuzmić ostaje kao back up, a izgleda da ostaje, treba nam centar drugačijeg profila od njega i tu se Monroe uklapa. Uklapa se doduše i jedan svetlijeg pigmenta koji nas je već čašćavao prisustvom al mislim da je i samom Radonjiću muka od pomisli na tu opciju. Mislim da će se tražiti centar koji je solidan u oba smera a ni u jednom specijalan - neka upgrade verzija prajm Zirbesa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Pa vidi Kum je Jovica najavio jos onomad u paketu sa Mitrovicem i Ivanovicem(3x dobar dan),valjda nam ne prodaje istu vest...A Gudura je pod ugovorom poprilicnom sam siguran.

Mislim da se to odnosilo na Ivanovica, Mitrovica i Lazarevica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uh kako bi bilo dobro da dodje i Gudura. Da napravimo domacu ekipu koja moze da napadne EL. Mislim da bi bio red da mi kao klub koji je prvi na ovim prostorim osvojio neki evro trofej u FIBA takmicenjima (finala je bilo ne zna im se broj), budemo i prvi koji su osvojili i neki ECA( ili kako se ta organizacija vec zove), trofej. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

Samo ako možemo nekako da izbegnemo Monroa, imam alergijsku reakciju na takve centre.

 

razumem te ali je opet i pitanje konstrukcije tima. 

pod pretpostavkom da imaš jovića koji je dobar u odbrani i u igri 2na2 + ivanovića koji je valjda dobar u odbrani i onako, okej u napadu ali ne fantastiko, verovatno nije glupo imati centra kome svako malo možeš da spustiš dole da radi na niskom postu.

 

taj deo mi generalno ide uz radonjića a pogotovo ako nemaš neke lude šutere u backcourtu

 

takođe, dosta toga (iako nije idealno) od rupa u monroe-odbrani može da se niveliše vrhunskom odbranom na perimetru i sa strane pomoći od sf-pf igrača

 

kapiram da nije idealno ali ima rezona.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Ovo nije bas neka kocka, s obzirom na istorijat povreda.

Pa sad,  sigurno imaju uvid u njegovo zdravstveno stanje i procenili su da moze da iznese sezonu. Naravno, ja bih ga u Aba odmarao maks u utakmica koje mogu izneti ostali igraci, a samim tim ce Uskokovic dobijati sansu. To je skroz ok. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Mozda Simonovic, on se dosta pominjao da ce kod nas. Mislio sam na Simonovica iz Mege.
Simonovic iz Mege potpisao za Cikago valjda, negde pre neki dan sam procitao vest.
Ako je napisano "dobar dan" cirilicom,meni to vise mirise na neki ostanak, recimo Nnoko?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...