Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 minute ago, Eddard said:
3 minutes ago, Hugo Punch said:
 
Pa bio bi skroz u pravu.
 
Jel nije teza sad evroliga?
 
Jel nije teza liga sampiona sada?
 
To ne menja na cinjenici da ste prvaci evrope i ucesnici F4 1998 i 2010, ali evroliga sad je mnogo teza za igranje. Samo broj utakmica je 5 puta veci, a i protivnici jaci.

Kažem, istina i jedno i drugo, ali nepotrebno ubačeno, ako si iskren sam sa sobom, samo u cilju umanjenja tog uspeha.

 

Nije mi bila namera da umanjim uspeh, pa ja sam se radovao kao blesav Kecmanovom kosu. I onom unistavanju Makabija, koji mi je uzgred najodvratniji klub na svetu. Samo sam hteo da sto opsirnije docaram trenutak.

 

Recimo i u tenicu je Federer osvojio gomilu trofeja protiv raznih pacera, pa ga opet mnogi smatraju najboljim svih vremena i niko mu ne moze oduzeti 20 GS trofeja, njegovi su.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Dzabe vam novci moji sinovci, cim je @Drakaris postao vas novi navijac iz mesta se najebali. Dzabe pare:lol_2:

 

Ma samo brat McL da kaze kako Partizan osvaja sve ove sezone i gotova stvar, dzaba 15m, ZOC, spejs satl za gotovanja i ostalo... :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zorex said:

Sad razmišljam, igrači će dobar deo ovih para trošiti u Srbiji, čudi me da do sada niko nije došao na ideju da daje ovolike ugovore. Rast bdp-a, bato!


Hvala predsedniku :bravo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zorex said:

Sad razmišljam, igrači će dobar deo ovih para trošiti u Srbiji, čudi me da do sada niko nije došao na ideju da daje ovolike ugovore. Rast bdp-a, bato!

 

to su oni vesketovi turisti zbog kojih pravi fontane da oni mogu da bacaju pare.

8ca948df7b68e24dbd666765e9457f6b.gif

 

kockice se polagano slažu

11 minutes ago, Ridji said:

Nego braco cigani, je l spaljujemo sad Armani dreske koje imamo? :smiley33:

 

Armani, Armani, ah-ah-Armani
Versace, cinque

Paninaro, Paninaro, oh, oh, oh
Paninaro, Paninaro, oh, oh, oh

 

udarili na modnu industriju, ništa im nije sveto.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Zeljko ocigledno ne moze da radi a da nema top 5 budzet u Evropi.

 

Mada tu ne vidim neku hrabrost, takvu ekipu moze i baba kurana (by andjus) da vodi kroz aba ligu i ec.

 

ako te to teši okej. poenta je da neće, kao što ni ti ne bi želeo da živiš sa 500 evra ako možeš sa 5iljada

 

plus što ovde nije ultimativni cilj uzeti aba ligu - već očigledno se juri trofej u eurocupu koji donosi zagarantovano mesto u euroleague.

lokalna blatišta i lige su samo kolateralna šteta za željka, drugim rečima zabole ga pajone za zvezdu i ostale u kraju :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

ako te to teši okej. poenta je da neće, kao što ni ti ne bi želeo da živiš sa 500 evra ako možeš sa 5iljada

 

plus što ovde nije ultimativni cilj uzeti aba ligu - već očigledno se juri trofej u eurocupu koji donosi zagarantovano mesto u euroleague.

lokalna blatišta i lige su samo kolateralna šteta za željka, drugim rečima zabole ga pajone za zvezdu i ostale u kraju :lol_2:

Nema sta mene da tesi.

To je dokazano u praksi i u njegovim prethodnim klubovima.

 

Da je dosao kao Kari za 300/400k i sastavio fajtersku ekipu koja ce da raste i napada trofeje, to bi bilo nekako in line sa onim ljubav je presudila i ostala serendanja.

 

Ovako lagani milion po sezoni plus mu sns pravi kosarkaski PSG.

Edited by Losmi17
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Nema sta mene da tesi.

To je dokazano u praksi i u njegovim prethodnim klubovima.

 

Da je dosao kao Kari za 300/400k i sastavio fajtersku ekipu koja ce da raste i napada trofeje, to bi bilo nekako in line sa onim ljubav je presudila i ostala serendanja.

 

Ovako lagani milion po sezoni plus mu sns pravi kosarkaski PSG.

 

ja mogu samo opet da ti ponovom, da po meni zvezda & ostatak jadranke nije briga na koju se željko obazire. on pravi tim konkurentan da uzme EC trofej i na taj način obezbedi partizanu igranje u euroleague. jebiga, tako je kako je, čovek je igrač za visoke ciljeve a tamo u 2-3-4-5 EC ekipa će i biti takvi ili slični rosteri

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

 

ja mogu samo opet da ti ponovom, da po meni zvezda & ostatak jadranke nije briga na koju se željko obazire. on pravi tim konkurentan da uzme EC trofej i na taj način obezbedi partizanu igranje u euroleague. jebiga, tako je kako je, čovek je igrač za visoke ciljeve a tamo u 2-3-4-5 EC ekipa će i biti takvi ili slični rosteri

 

Ne razumem zasto hoce da udje u EL preko EC kad mu je lakse preko jadranske lige? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oubrevo. said:

 

ako te to teši okej. poenta je da neće, kao što ni ti ne bi želeo da živiš sa 500 evra ako možeš sa 5iljada

 

plus što ovde nije ultimativni cilj uzeti aba ligu - već očigledno se juri trofej u eurocupu koji donosi zagarantovano mesto u euroleague.

lokalna blatišta i lige su samo kolateralna šteta za željka, drugim rečima zabole ga pajone za zvezdu i ostale u kraju :lol_2:


Mislim da debelo grijesis.

 

Nema sanse da mu nije stalo da vrati trofeje u KKP. Pa to bi bio fijasko ispustiti trofeje u domacoj konkurenciji sa ovakvim budzetom i za nekog Peru Bozica a kamo li za najvece trenersko ime u Evropi. 

 

Na kraju krajeva covjek sigurno ne bi dolazio u Srbiju da mu neka Zvezda ili Buducnost uzimaju trofeje, dobio je garancije da moze da dovede koga hoce.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

ja mogu samo opet da ti ponovom, da po meni zvezda & ostatak jadranke nije briga na koju se željko obazire. on pravi tim konkurentan da uzme EC trofej i na taj način obezbedi partizanu igranje u euroleague. jebiga, tako je kako je, čovek je igrač za visoke ciljeve a tamo u 2-3-4-5 EC ekipa će i biti takvi ili slični rosteri

Ja ne znam da li si ti svestan, al roster koji kkp pravi je za PO EL.

Kakva dilema oko toga da li ce biti u 3 rostera ec, smesna prica.

Jedino Valensija moze da odgovori iz EC a oni kresu budzet. Nece ni oni biti blizu kkp.

Link to comment
Share on other sites

Zeljko Obradovic ima ogroman uticaj u EL, pritom je i predsednik udruzenja trenera. Dok je Savic kucni prijatelj sa onim sto ga svi otpisuju a i dalje je tu, fosilom Zordijem.

Prirodno je da zeli da vrati klub na stare staze slave sto je i najavio na konferenciji recima "Ja sam uvek duzan Partizanu jer me je on napravio".

Takodje nas put ne treba da shvatate licno, s obzirom da sluzite kao usputna stanica ne i konacna destinacija. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Btw poslednja 3 debakla repke su povezana sa robijom.

2004 i blamantan poraz od Kine na OI i ispadanje iz grupa.

2005 i Novi Sad gde je optuzio igrace a svoju krivicu potpuno zanemario.

I sad ovo beogradsko tumaranje po pioniru i presija na par igraca tokom kvala za OI.

 

Epic shit.

Edited by Losmi17
  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

I sad ovo beogradsko tumaranje po pioniru i presija na par igraca tokom kvala.


Kazu da je istina da je Zeljko vrbovao sve reprezentativce na kvalifikacijama, ali Zeljko ne tumara on sedne u lozu i kaze reci Bjelici da dodje, reci Teu da dodje i tako redom do Dobrica koji je odmah odbio 3 miliona glat. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Ne razumem zasto hoce da udje u EL preko EC kad mu je lakse preko jadranske lige? 

 

4 minutes ago, Sector said:


Mislim da debelo grijesis.

 

Nema sanse da mu nije stalo da vrati trofeje u KKP. Pa to bi bio fijasko ispustiti trofeje u domacoj konkurenciji sa ovakvim budzetom i za nekog Peru Bozica a kamo li za najvece trenersko ime u Evropi. 

 

Na kraju krajeva covjek sigurno ne bi dolazio u Srbiju da mu neka Zvezda ili Buducnost uzimaju trofeje, dobio je garancije da moze da dovede koga hoce.

 

4 minutes ago, Losmi17 said:

Ja ne znam da li si ti svestan, al roster koji kkp pravi je za PO EL.

Kakva dilema oko toga da li ce biti u 3 rostera ec, smesna prica.

Jedino Valensija moze da odgovori iz EC a oni kresu budzet. Nece ni oni biti blizu kkp.

 

@fender: pa to ti je razumevanje lika koji je između ostalog predsednik euroleague trenera, šta je sigurna garancija za igranje EL i flexovanje ka djordiju. otud i ugovori na dve sezone, garancija da će tim biti kompetentan u EL

 

@sector: naravno da mu je stalo ali će to biti "a walk in the park", dok je prava tekma tamo gde je željko i navikao - borba za najviši plasman u evropi i uspostavljanje kontinuiteta u takvim rezultatima.

 

@loshmika: upravo tako, željko pravi roster koji će biti jedan od glavnih favorita za osvajanje EC (biće nekakvog odgovora od nekih bogatijih EC klubova) + kao što rekoh fenderu, ugovori na dve sezone su odmah stavljanje do znanja djordiju da će najmanje takav tim izaći na megdane u EL ako osvoje EC. taman da se pošalje na taj način i "notice" sudijama da se ne zajebavaju sa likom koji je važniji za EL od svih njih zajedno and then some.

 

jebiga drugari, tako je kako je. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...