Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

40 minutes ago, Dracarys said:

Pa i Lauri ima 35 godina, pa Majamijevci pucaju od uzbuđenja, a i godine su sve manji limit, posebno ako igrač ima dobar šut, što Dragić i ima.

 

ne kazem da ce biti los, vec da je u tim godinama svaka nova sezona avantura u kojoj ucinak moze da padne s'litice, sto kazu ameri. isto vazi i za lowryja ili bilo koga. 

 

dragic je uvek u dobroj kondiciji, to svakako pomaze 

Link to comment
Share on other sites

Moguće je da sam već kačila ovaj video, ali toliko ga volim. 🖤

 

Quote

”Being a hero comes with being a failure.”

 

 

Farewell, Melo. 

 

 

 

Možda se baš ove sezone ponovi ovakav PO klasik za nas. 😊

 

 

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

2021 HOF Class: Chris Bosh, Bob Dandridge, Yolanda Griffith, Lauren Jackson, Fats Jenkins, Toni Kukoč, Pearl Moore, Paul Pierce, Ben Wallace, Chris Webber (players). Rick Adelman, Cotton Fitzsimmons, Bill Russell, Jay Wright (coaches).

Val Ackerman, Howard Garfinkel (contributors).

 

spacer.png

Edited by Marko
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, DameTIme said:

Moguće je da sam već kačila ovaj video, ali toliko ga volim. 🖤

 

 

 

Farewell, Melo. 

 

 

 

Možda se baš ove sezone ponovi ovakav PO klasik za nas. 😊

 

 

Teško da će se ponoviti, na zapadu je konkurencija dosta jača, nego pre 2 godine. Dejm može igrati WCF samo ako dođe u Lejkerse.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Russell je kralj. Nije neki preterano dobar košarkaški mislilac, ali mu niko ne može osporiti da je (još uvek) košarkaška životinja i jebeni kralj. Njegov nivo penisobolje za mišljenje drugih ljudi je sjajan.

 

off: Dracarys, izvini šta ti je to na avataru?

Edited by freethrow
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, freethrow said:

off: Dracarys, izvini šta ti je to na avataru?

To je da bi @Zvezdinho uradio što bolji NBA draft u B ligi. Nije hteo da prihvati moju pomoć u vidu časova, jer ne zna da igra, pa je sve što mogu da se Bogu pomolim.

 

Istovremeno, apelujem druge ljude da se mole i pomognu mu koliko mogu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Normalno, sa povratkom Kleja i novim pridošlicama je GS odmah iza Lejkersa.

Ja nikako ne mogu da vidim GSW vise od nekog 4-5-6. mesta. Clay ce propustiti pocetak sezone i trebace mu vemena da bude onaj stari. Ako ikad bude ponovo onaj stari. Nisu usli u playoff prosle sezone tako da par solidnih rukija i Clay posle pauze od 2 godine nece napraviti toliko drasticnu razliku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radalek said:

Ja nikako ne mogu da vidim GSW vise od nekog 4-5-6. mesta. Clay ce propustiti pocetak sezone i trebace mu vemena da bude onaj stari. Ako ikad bude ponovo onaj stari. Nisu usli u playoff prosle sezone tako da par solidnih rukija i Clay posle pauze od 2 godine nece napraviti toliko drasticnu razliku.

Naravno, nisam ja ni mislio da će biti na drugom-trećem mestu, ali verujem da će biti štelovanja rezultata. Neće verovatno čak ni Lejkersi biti prvi, verujem da će opet biti borba između Finiksa i Jute. Lejkersi tek moraju da se uigraju, mislim da neće sve tako bajno da funkcioniše na početku, jer to nije i realno, jedina tri igrača iz prošle sezone su Bron, AD i THT

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Dracarys said:

To je da bi @Zvezdinho uradio što bolji NBA draft u B ligi. Nije hteo da prihvati moju pomoć u vidu časova, jer ne zna da igra, pa je sve što mogu da se Bogu pomolim.

 

Istovremeno, apelujem druge ljude da se mole i pomognu mu koliko mogu.

 

Mozes samo da se molis da sledeci put ne budes razchmaren kao poslednja 2 puta :87:  I ja se molim da jednom ikad udjes u PO:lol_2: Pray for Draki's 1st playoffs :ss: Da skine mrak:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2021 at 10:18 AM, oubrevo. said:

super je on fit ali ima i 35 godina

nama bi vrh lego. osecao bi se ko riba u vodi.

 

8 hours ago, John Dies at the End said:

Russ0010ff57924a8270d50150a5ab8d0c5d.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

ne znam, ne znam.

treba pitati pelinku sta je uzimao kad je doveo ovog cirkusanta.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...