Jump to content

C liga NBA fantasy 2020/2021


Recommended Posts

18 hours ago, Igor028 said:

Ja bih ga hteo al nemam sta da ti ponudim u suprotnom smeru, malo bekova imam..

 

VIdeh ti sada ekipu, da.. Ni ja u timu nemam lepu proporciju, preveliki broj unutrašnjih igrača kad mi se oporave povređeni, kao i previše skokova, pa ga zato nudim i tražim baš bekove značili bi mi ili asisti ili trice.  

 

Biće dobar duel :classic_smile:

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, major josip said:

 

VIdeh ti sada ekipu, da.. Ni ja u timu nemam lepu proporciju, preveliki broj unutrašnjih igrača kad mi se oporave povređeni, kao i previše skokova, pa ga zato nudim i tražim baš bekove značili bi mi ili asisti ili trice.  

 

Biće dobar duel :classic_smile:

Mislim da je ovo jedini duel koji cu izgubiti ubedljivo, za sada mi je najveci poraz bio 8-5-0, ali mislim da ces me ti dobiti ubedljivije..

Haliburton ukoliko mi bude zdrav imacu blagu prednost u tim bekovskim kategorijama, ali deluje mi da malo bolji raspored igraca imas ti, zanimljivo ce biti duel Harden-Irving.. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, major josip said:

Ja ne očekujem da bilo ko dobije ubedljivo, biće tesno verovatno dosta kategorija (sem ako nekog ne urnišu povrede naravno).

 

Harden sinoć čak i u skoringu bolji od Irvinga. MPJ igra baš fino od kada nema Millsapa i Grina. 

Samo sam se nadao da nece TD ove nedelje Harden, kad ono odma u prvom mecu, sad moram da se nadam nekom TD od Ball-a ili Murraya

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 hours ago, Igor028 said:

Dobro rece ti, odlican duel! KPJ sam dobro pokupio pre svih, izvadio me lepo sa ova dva dobra meca.

Svaka cast na uzbudljivom duelu.

 

Čestitke na pobedi, rekoh ti da će biti tesno. 😄 Subota je odnela prevagu, nakon te večeri se znalo da dobijaš, ali sam uspeo sinoć da okrenem skokove i ppm za minimalan poraz. 

 

KPJ je odličan ubod, ja sam tipa 10 minuta nakon što je izašla vest otišao po njega a ti si bio još brži, za par minuta si me pretekao xD. Jeste da je Hjuston ovih par mečeva bez dosta igrača, ali mislim da će i kad se vrate biti ok član rotacije, verovatno će za našu ligu i tada biti koristan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2021 at 11:11 AM, major josip said:

Ako neko hoce Wendel Cartera nek mi se javi. Trazim nekog beka zauzvrat.

 

Ako hoces za Valanciunasa da ti dam 2 beka, recimo Hilda i Brunsona? 

Prosek po tekmi im je 5 trica, 6 asistencija i 28 poena. 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Igor i propolis su se dogovorili da poniste trejd, tako da ide veto sa moje strane kao LM.

 

 

off da iskoristim reklamni prostor:

 

Ako neko zeli Bojana Bogdanovica obrati cu paznju na vase ponude 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lmx said:

Igor i propolis su se dogovorili da poniste trejd, tako da ide veto sa moje strane kao LM.

 

 

off da iskoristim reklamni prostor:

 

Ako neko zeli Bojana Bogdanovica obrati cu paznju na vase ponude 🙂

Hvala na intervenciji, a propolisu se izvinjam i zahvaljujem sto je ispao korektan zbog ovog nesporazuma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Funfact :

u zurbi na poslu bacim pogled ko igra od igraca ko ne, da vidim dal imam nekog da ne igra, i vidim za bruklin out Johnson, reko a jbg bas mi imao dobar valuve bez Irvinga i zamenim ga onako u zurbi za Jeff Greena kontam da imam nekog iz bruklina opet. I stizem pre kuci sa neke vecere polu pijan i gledam, ja nit imam spot da ubacim Greena pa sam Andersona ostavio na klupi, nit moj Johnson propusta mec vec je to neki Alize Johnson za kojeg prvi put cujem, da stvar bude gora i Harden je out pa bi mi Tylor doneo vrvt mnogo toga... 

Link to comment
Share on other sites

Al me pitaš to kao da sam ja ekspert :lol_2: i posle ako taj kojeg uzmeš podbaci da kažeš vidi ovog što mi rekao pogrešno xD 

 

Horford je ugašen, Brown će imati najviše minuta tu, a WCJ će uzeti dobar deo minuta Birču (ne verujem da će biti obojica na terenu). Iz ove pozicije Brauna bi birao bez ikakvog razmišljanja. 

 

Ne znam da li se sećate zlatnog doba foruma kada je pisao Red White Dynamite kako se kleo u Khema Bircha i pričao kako Zvezda treba da ga dovede. Kad god ga vidim setim se tog forumaša. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, major josip said:

Al me pitaš to kao da sam ja ekspert :lol_2: i posle ako taj kojeg uzmeš podbaci da kažeš vidi ovog što mi rekao pogrešno xD 

 

Horford je ugašen, Brown će imati najviše minuta tu, a WCJ će uzeti dobar deo minuta Birču (ne verujem da će biti obojica na terenu). Iz ove pozicije Brauna bi birao bez ikakvog razmišljanja. 

 

Ne znam da li se sećate zlatnog doba foruma kada je pisao Red White Dynamite kako se kleo u Khema Bircha i pričao kako Zvezda treba da ga dovede. Kad god ga vidim setim se tog forumaša. :classic_biggrin:

Kheam Birch i onaj Patrik Young.. i ofc Munford.

 

Uzmi ovog iz Oklahome, decko ce da igra do kraja mnogo. Juce 20+ 20+ partija, bas mi dobro legao ove nedelje kad nemam Irvinga a i posle povrede Ball-a.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, major josip said:

Al me pitaš to kao da sam ja ekspert :lol_2: i posle ako taj kojeg uzmeš podbaci da kažeš vidi ovog što mi rekao pogrešno xD 

 

Horford je ugašen, Brown će imati najviše minuta tu, a WCJ će uzeti dobar deo minuta Birču (ne verujem da će biti obojica na terenu). Iz ove pozicije Brauna bi birao bez ikakvog razmišljanja. 

 

Ne znam da li se sećate zlatnog doba foruma kada je pisao Red White Dynamite kako se kleo u Khema Bircha i pričao kako Zvezda treba da ga dovede. Kad god ga vidim setim se tog forumaša. :classic_biggrin:

 

 

To to ti si me zahebo😀😀😀

 

Aj probacu sa mladim Mozesom jer se i meni cini da OKC zeli da isproba mlade za sta su spremni.

 

Da da kako da se ne secam RWD jedan od jacih likova na forumu i steta sto ga nema.

Tad su bili veteran,daba i ekipa ultra aktivni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...