Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

To ne znaci da je Vazura pogresio kad je to rekao. Da bi neki klub potpisao igraca najosnovnije je da se prilozi ispisnica prethodnog kluba. Nasi ako su mu je dali su idioti i nikako se ne gadja sa ovim sto je Vazura rekao. Vrlo je moguce da ce se ganjati po sudovima.
Vidim da se pise za ovog Nazona. Pa mi imamo igraca istog tipa i u najmanju ruku istog kvaliteta u nasoj ligi - Nenada Lukica. I plus je domaci igrac. Ali za njega treba da se i da koja para za obestecenje.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Govorim o samouverenosti kojom je pričao da nešto nema šanse da se desi a desilo se bukvalno sutradan. Pre nekoliko meseci su pričali kako je sve super, finansije stabilne, nema krize, a onda odjednom panika. Da nije tužno bilo bi smešno.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Alek The Great said:

Pa ja ne vidim paniku, bar ne toj u njegovoj izjavi. Istakao je da je Asano dobio sve novce. Kao sto rekoh, vreme ce pokazati. Ako klub ne reaguje na ovaj potpis sve je jasno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Bilo je panike tokom ovih mesec dana oko toga kako da skrpe finansije. Ne smeta mi to, jasno je kakvo je vreme, nego što je u potpunoj suprotnosti sa prethodnim izjavama da nema problema oko para.

 

11 hours ago, Čvarkov said:

Čekajte, zar Asano nije potpisao za neke Turke skoro? Ubeđen sam da sam negde to pročitao.

Pa ti veruj novinama.:classic_biggrin:

 

Svašta se pričalo, selili su ga svuda, a Bohum ga je juče predstavio i to je to.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda nije gamechanger ni bonus ali ova vest za Lakcevica me je bas razocarala. Iako stariji od Colica videlo se da bi mogao da ima mnogo veci impakt od istog. Nije puno igrao kod Milosevica ni pre te povrede i evo sad mora opet na operaciju. Ovo mora da je bilo do loseg doktora prve operacije. Bas steta za momka.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da pomenemo da je u Emiratima zaradjivao 1.400.000e po sezoni.
Ne razumem ove provokacije?! Par posta iznad se pisalo vec o tome. Uostalom, to sto pisu novine ne znaci da je istina. Meni je i za arape neverovatno da daju te novce za jednog, moze se reci, prosecnog napadaca. Ja ga ne bi platio ni 500k. Ne moze se vise dati za igraca koji je davao golove samo u drugoj portugalskoj i nasoj ligi.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Suska se i da zelimo Lazara da utopimo nekome. Zele da se oslobode njegove plate, a usput i da zarade nesto. Po pruzenoj igri ne znam ko bi zeleo da ga dovede, mozda klub cija je liga tek u stvaranju i to pre svega zbog njegovog CV-a (svojevremeno je Del Pjero uzeo skoro 3 milke za 10 tekmi u Indiji). Ali izgleda da Turci zagrizli.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kome ce uprava da uvali Markovica, jedino da ga uvaljamo u nekom mutnom poslu kao sto smo uvaljali Vitasa.

 

Pise se da ce Stulic na pozajmicu a Milovanovic i Bazdar umesto njega da se prikljuce prvom timu. Odlicna odluka, Stulic tek ima 20 godina a igra kao obicno drvo. Nadam se da gresim ali fudbaler ozbiljan od njega nikada nece biti.

 

Bazdar je toliko dominantan u odnosu na svoju generaciju da je to smesno. Daje golove sa obe noge, pretrcava igraca iz dva koraka, dribla stopere, dribla golmane. Odlicno kretanje bez lopte i odlicna zavrsnica, bas je inteligentan igrac. Samo da ne digne glavu previse, ipak velika je razlika izmedju seniorskog i juniorskog fudbala. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam primetio on je tamo igrao krilo/poluspica/spica, a u one, mislim, 2 utakmice kod Stanojevica je igrao na sredini i to vise centralnog veznog nego ofanzivnog. Mozda je bilo do trenutne taktike ili da ga proba. Videcemo sta ce biti.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decko je cisti spic/krilo, e sad sto se tice Stanoja ne bi me cudilo da ga stavi na gol da brani.

 

Kad smo vec kod golmana, Stojkovic ce verovatno u neki Al Fehli(?). Neka mu je sa srecom, vreme je bilo da se rastajemo.

 

Jos jedna glasina je da je odbijeno 2M evra za Vujacica od Tuluza. 🤣

Edited by Sir Alex Ferguson
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

Bazdar je toliko dominantan u odnosu na svoju generaciju da je to smesno. Daje golove sa obe noge, pretrcava igraca iz dva koraka, dribla stopere, dribla golmane. Odlicno kretanje bez lopte i odlicna zavrsnica, bas je inteligentan igrac. Samo da ne digne glavu previse, ipak velika je razlika izmedju seniorskog i juniorskog fudbala. 

Šta misliš, da li on igrački (a tek ćemo da vidimo da li i glavom), ima šanse da redovno dobija minute?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Šta misliš, da li on igrački (a tek ćemo da vidimo da li i glavom), ima šanse da redovno dobija minute?

Uh tesko je meni da kazem.. Igracki jeste spreman, skolovan igrac i ume da razmislja fudbalski. Ako se gleda fizicka snage bilo koji stoper u seniorskom fudbalu moze vrlo lako da ga izgura i definitivno nije spreman sa te strane. Sto se tice driblinga definitivno je losiji od Fice Stevanovica i Jovica. Sad ima solidnu visinu za razliku od njih tako da mi nikako nije za krilo vec za spica. Ako uspe da nabaci misicnu masu, a rekao bih da ima fizicke predispozicije bice od njega rasan napadac.

 

Kod Stanojevica tesko da ima mesta, sad kad je dosao Rikardo a prica se da dovode jos jednog spica za 1.5 miliona.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Danas u 18h igramo protiv Kopra. Stanoje počinje sa Baždarom u špicu.

Quote

„Ne možemo još da uigravamo ekipu, kad u napadu nemamo krucijalne igrače. Tri špica će igrati po 30 minuta: prvih Samed Baždar (2004), drugih Marko Milovanović (2003), završnih Nikola Štulić (2001)“,

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...