Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, threepwood said:

 

U tom slucaju nam trebaju dva pit bula na pleju da njih dvojicu sakrijemo u odbrani

Tu je i dobri telohranitelj Bane kada Nedović ode malo da glumi pleja par minuta 😛 Dva beka stranca nećemo gledati sto posto jer će se dovoditi dva strana pleja, a ako ostane Beron, ne bih isključio dolazak Dangubića (onda bi se neko od ostalih domaćih igrača pomerio više na dvojku sa krila u nekoj kompoziciji tima). Ukoliko bi to bio Nedović bez ostanka Berona, verovatno bi se tražio neki bek koji je bar solidan u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Meni Panterov i Đenkin odlazak govore da se možda sprema prostor za Nedovića. Naročito jer su njih dvojica igrači sa našim pasošem. U nekom najboljem scenariju Nedović i ostanak Berona, naročito jer se Sale afirmativno izrazio o kvalitetima potonjeg, a izgleda da je Virtus odustao od njega.

sklanjas dva amera sa srpsikim pasosem, da bi napravio prostor za naseg igraca? malo je reci khmm

pre ce biti da se nema za leba..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

sklanjas dva amera sa srpsikim pasosem, da bi napravio prostor za naseg igraca? malo je reci khmm

pre ce biti da se nema za leba..:default_coffee:

Dženkinsov ugovor je ionako previsok za ono što je pružio prošle godine. Ovaj prelazak u Oli je najbolja solucija i za nas i za njega

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Guru said:

Znači divljaka Pantera prvo Blatt dovede u Oly, pa Messina u Armani, a tri godine starijem Beronu najjači klub u dosadašnjoj karijeri Zvezda... :classic_tongue: #teampunter

 

Blatt je doveo jos i Wade Baldwin a, Will Cherry-ija, Rubita pa su radili doslekciju cele sezone ne bi li se iscupali 😉

 

Edit, Mesina menjao Jamesa, koji je imao ugovor, za Shelvina Mack-a 👍

Edited by propolis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Drago mi je sto se Punter dobro naplatio. Ostace mi svakako u nekom finom sjecanju njegova kratka epizoda kod nas.

Panter je klasicni placenik i volu lovu. Mislim vole svi, ali taj batuje na keca. 

 

Ne mogu sad napamet, ali Lavrio, Rosa, AEK, Oly, Cz, Milano i bio je jos jedan klub sigurno, mozda Belgija neka. Znaci sedmi klub vec i ide postepeno. 

 

Svaka cast Djenki, sa 2/27 zabode ugovor u Oliju. Mada Grcima treba neki sto voli da doda i sutira kad mora.

 

Bravo za Obradovica, samo da se resi i vecine centara i super.

 

Gledacemo neku novu Zvezdu, malo da odmorimo oci 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cvarkov said:

Napustiše nas Djenka, Punter, verovatno i Beron... Tražiće se najverovatnije jeftinija i domaća rešenja.

 

Opet nema para za našu stranu brda.

 

Pa rekoh ja da ce tesko sta da ostane za nas nakon sto se komsije namire. 🙂

Edited by Firga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se pominju komšije na ovom topiku i to se još iznose pogrešne informacije. Namerno ili slučajno. Oni su zadržali 90% svog rostera a zna se da su ugovori u drugoj godini opadajući. Plus su neki igrači potpisali nove revidirane ugovore. Teško je nabaciti budžet u ovo doba pa čak iako se igra EC.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cvarkov said:

Tražiće se najverovatnije jeftinija i domaća rešenja.

 

Ako su vec Panter i Dzenkins out, ocekujem da Beron ostane, da dodju jos 3 stranca (dva na pleju i 4/5), a od domacih Nedovic, jedan iz dvojca Kalinic/Dangubic, plus da prikljucimo jos 3 od 5 nasih malaca iz FMP (Uskokovic, Radanov, Rit, Pecarski, Djordjevic).

 

"Lorenzo rollin in a Benzo" - good luck.

 

Stimac, Ojo - gud baj, Čarli.

Link to comment
Share on other sites

nista ovo ne valja..

kae bice fokus na domacima, a odrice se dvojice amera sa srpskim pasosima, a kakvi god da su ne postoje ni priblizne domace opcije, pri tom obojica mogu alternativno da odigraju keca..

za greena je panter igracina, a pri tom green nije ni plej, da nece mozda pot ili midzet da mu igraju pleja..

kapiram da su sve pare otisle partizanima, al opet ipak mi igramo el..

uprava napolje!!

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

 

N4l1m namerno siri defitizam a sam veruje ilii zna da cemo imati vrh ekipu😁😂

da, kad bi se zajebavali.. nabroj koje to domace alternative imamo za jenkinsa i pantera?

Link to comment
Share on other sites

Just now, n4l1m said:

da, kad bi se zajebavali.. nabroj koje to domace alternative imamo za jenkinsa i pantera?

Nemamo. Od domacih vidim u ekipi samo Nedovica, Kalinica i eventualno Dangubica i to je to. Covic je spomenuo domace igrace, ali je Obradovic rekao nesto u fazonu, ako hocemo da budemo konkurentni dovescemo strane igrace, jer domacih bas nema..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...