Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Možda bi trebalo da preskoči USO i igra IW pa kasnije da vidi šta će. Jako je nezgodno sad i planirati kad je potpuni haos s rasporedom do kraja godine. Mislim da će svakako ove sezone pokušati bar još jednom pa ćemo videti kako će to koleno izgledati na betonu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CheshireCat said:

Ako preskače USO onda sam sklon da kažem to bi bilo to. Uvek bih pre verovao da će igrati USO nego RG u jednoj godini.

 

Verovatno će probati još jedan Wim, ali ako kani biti teniser mora igrati i manje turnire...

 

Pa ne kani ništa, odigraće kao što si rekao možda još 1 AO ili W i dosta 😄

Link to comment
Share on other sites

Kako god da je sada ja sam siguran da ce probati jos jednom da odradi off season blok priprema i test na AO da vidi da li moze da igra sezony sa redukovanim rasporedom kao poslednjih xy godina pre povrede. Ako ne mislim da je kraj na W tj. da ce igrati Halle + W
Ove sezone prvo se nije znao ni raspored ni kako ce izgledati sve ovo, a bio je dosta isecen sa tim nekim povredama koje su mozda i nastale jer jos nije u top formi i naviknut na intenzivno takmicenje.
Da ta glavna povreda nije sanirana sumnjam i da bi se vracao. Ne verujem da bi radio ista na pola

Link to comment
Share on other sites

Da se pitam, ponovo se vraćam na temu, završio bih tu priču, muči sebe i navijače.

Normalno je da se čovek stalno povređuje u tim godinama, a očekivati da se oprosti titulom, je zaista teško. Ako je već tako neka se pripremi za Bazel i pokuša da ga osvoji pred svojim navijačima.

Kako god odluči, sve najbolje mu želim u karijeri i životu i da dobije još koji par blizanaca 😄

#RF Legend. 

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je L'Equipe posvetio celo izdanje Federeru povodom njegovog 40 og rodjusa. Ne znam sta sve pise (jer teba da se plati za kompletno citanje a necu da platim jer me ne interesuje dovoljno) ali vidim da je glavni tekst na googlu onaj koji se odnosi na finansijsku imperiju Federerovu, pise kako je uz svoju karijeru on napravio fenomenalne finansijske poteze sve pod odlicnim savetima Godsika i da se uporedo sa smanjivanjem broja njegovih pobeda i meceva uvecava njegovo bogatstvo itd. Pretpostavljam da ce Boxy da dodje do kompletnih tekstova

 

https://www.lequipe.fr/Tennis/Article/Roger-federer-cote-business/1276377

 

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Oi! said:

Da se pitam, ponovo se vraćam na temu, završio bih tu priču, muči sebe i navijače.

Normalno je da se čovek stalno povređuje u tim godinama, a očekivati da se oprosti titulom, je zaista teško. Ako je već tako neka se pripremi za Bazel i pokuša da ga osvoji pred svojim navijačima.

Kako god odluči, sve najbolje mu želim u karijeri i životu i da dobije još koji par blizanaca 😄

#RF Legend. 

Mislim da mu je dosta tenisa, bez obzira šta on pričao i da nije bilo Mirke, odavno bi se povukao...

Zaprepastila sam se kad sam vidjela neku sliku koja pokazuje da je on za 11 godina uzeo 4 (četiri slema)- nikad nisam ni obraćala pažnju...

 

A sponzore mora ispoštovati, pa niko nije lud da daje silne novce ni zašta...

Ne znam ni šta mu je to trebalo, i ovako je bogat..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da je njemu dosta tenisa ne bi on preko 6 meseci bio na rehabilitaciji/pripremama pokusavajuci ponovo da bude spreman.

A Mirka je zasluzna sto i dalje igra zato sto je spremna da i dalje sa decom putuje po turnirima i da ga prati, da ona nije zelela to da radi, Roger bi se penzionisao jos pre 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...