Jump to content

Filozofija male nužde iliti kako pišaju balkanski muškarci


korona je najveća prevara

Recommended Posts

13 minutes ago, Eddard said:

Čekaj bre, jel tebi upišano dupe i muda kad kenjaš?

 

 

 

Nakon svakok broja 2, ja uskacem komplet pod tus i radim generalno pranje, tako vec jedno 45 godina. Osim naravno kada je iznimna situacija i nisam kod kuce ali to je rijetko.

 

Uglavnom, ne hodam okolo upisanog dupeta i muda, kao ti i tebi slicni. :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

sve je to ok, ali ja i dalje ne mogu shvatiti kako je moguce sam sebe zapisati po guzici dok sjedis na wc skoljki. razmisljao sam o toj problematici jutros na treningu, crtao u glavi konstrukciju skoljke i anatomiju covjeka, medjutim nisam dosao do odgovora. enigma.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vjekoslav said:

sve je to ok, ali ja i dalje ne mogu shvatiti kako je moguce sam sebe zapisati po guzici dok sjedis na wc skoljki. razmisljao sam o toj problematici jutros na treningu, crtao u glavi konstrukciju skoljke i anatomiju covjeka, medjutim nisam dosao do odgovora. enigma.

 

 

5 minutes ago, Eddard said:

Svaki put sad kad vršim nuždu bas obraćam pažnju da li se to dešava i nijedna jedina kap nije završila na telu. Dakle, HB, invalid argument emoji41.png.

 

 

Ne priznajem nista dok ne izvedete pokus sa UV kamerama koje ce snimiti droplets koji vas lupaju po golom dupetu i mudima, kao na videu koji je Vjeko postavio nesto ranije da pokaze kako prska dok se pisa stojeci.

 

Pazi, poznato je da iz WC skoljke prska na sve strane i kada pustimo vodu, pa se preporucuje spustanje poklopca prije nego se povuce rucica za pustanje, ne vidim kako se nista ne odbija o zidove skoljke kada ti sjednes i pustis mlaz. Tvoja WC skoljka mozda upija mokracu?

 

Dajte, nemojmo se zezati. 


 

 

Link to comment
Share on other sites

@Honey Badger evo, ti si mator čovek, radili dokoni ljudi istraživanje, može da ti pomogne oko problema sa prostatom:

https://www.realclearscience.com/journal_club/2014/07/23/sit_or_stand_how_should_men_pee_108761.html

[emoji12][emoji16]

 

Ha, ne treba mi UV kamera, dokoni fizičari već dokazali:

https://www.livescience.com/41107-physics-of-peeing-and-splash-back.html

Eat my shorts, HB [emoji23][emoji12]!

Edited by Eddard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citas li ti ove tvoje "argumente" ispod naslova?

 

Mislim, jeb'te:

 

"But contrary to the arguments of Leftists in Sweden, a quick search of PubMed yields no evidence whatsoever that sitting is associated with reduced risk of prostate cancer or a better sex life. There doesn't appear to be any direct health-related reason for healthy men to pee sitting down."

 

 

I rest my case. Ne samo da je glupavo i emasculating za muskarca da sjedi kad pisa, pogotovo nakon naredjenja partnerke, apsolutno nema nikakvih prednosti u odnosu na pisanje iz stojece pozicije. 

 

Od sada cu na zidu moje WC skoljke da ispisujem vasa imena, kad vec nema snijega vani. 

Edited by Honey Badger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Eddard said:


 

 


Pa zato sam ti i rekao, ti si mator čovek, sad će I problemi sa prostatom, a kod njih ima benefita. Tako da, navikavaj se emoji12.pngemoji16.png.

 

 

.:smiley13:

 

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2020 at 4:23 PM, Honey Badger said:

 

U cemu je onda fora sa sjedanjem uopste kada se i ne skidas da pisas?

 

Jel' onda places da dodje neko da te presvuce?

 

 

Ko ste vi u stvari?

 

Kako je moguce da se odrasli ljudi ovako ponasaju?*

 

 

*ovo pitam normalne

 

:roflmao:



ma jok bre uzivam kad lapcce..
slj slj slj

Link to comment
Share on other sites

 

On 3/14/2020 at 2:05 PM, Honey Badger said:

Nakon svakok broja 2, ja uskacem komplet pod tus i radim generalno pranje, tako vec jedno 45 godina.

 

e fala ti za ovaj dragocjeni info.

dakle ako ikada dodjem kod tebe idem na tusiranje kod komsije Paula.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vjekoslav said:

 

 

e fala ti za ovaj dragocjeni info.

dakle ako ikada dodjem kod tebe idem na tusiranje kod komsije Paula.

 

 

Prvo paper wipe, pa pod tus. Zar ne rade tako svi koji drze do higijene? Ti hodas okolo upisan i usran i ne tusiras se?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...