Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Ne mislim da imamo neki posebnan pik, ali svakako se treba potruditi da bolje izgledamo. Pa ako baš ubodeš 2 pojačanja, možeš makar za ABA da se pošibaš.
  3. Mogu novi igraci ali neko treba i da ode
  4. Баш се нијесу појавили. Ово је често игра моментума, Билси су свој ухватили уа узде и добро појахали. Мало плејколинг, мало бушне руке, мало неискуство Меја, највише распад одбране. Научити и ићи даље.
  5. Kakvo vodjenje ekipe id strane Josh Allena, ljepotica za gledati kako je doveo ekipu do preokreta.
  6. Čima i Buka da se vrate u petorku i ovaj tim može opet da prebije, preskoči i pretrči svakoga. Batlerica je tu, sve bolje kapira evro fazone. Miljen rilja svaki Aba minut prepošteno i ako ne ove već od sledeće ga treba spremati za Dobrić ulogu švajcarskog nožića. Bićemo dobri protiv Hapoela.
  7. Pa dobro, al makar ćeš moći da ga klupiraš, ili tegeltiraš. Plus da dovedemo nekoga ko ne prevodi loptu 15 sekundi, pa ne daj bobe malo zna i da probije prvu liniju odbrane, iha.
  8. Chima je za Virtus zagarantovan,e sad protiv Hapoela videcemo,ako je Hapoel negde tanak.rekao bih da je to na poziciji 4 ,tako da i ako budemo bez Monekea mozda i ne bude toliko atrasno.
  9. Pa i da dovedemo nove igrace, koji je pik ovog tima? Po meni, zaista nije visok. Nema ni naznake timske igre, a ti sto bi dosli, morali bi da se uklope... po meni je ova sezona otpisana. Terati sa postojecim rostorom do kraja sezone, da se nadamo da je Ostoja otici, pa sa novom upravom i trenerom da krenemo u novu pricu. Ovo sad je mucenje.
  10. Drugo poluvreme ko da su se napili u svlačionici. Ništa, u sledeća tri kola izgurati nekako plejof.
  11. Pa kako ne kontate da je sad ovo sto se zelelo, cak i Lakic sad slobodnije sutira, ide na ulaz... niko ne vice... al niko ne konta da ti sa tim stavom i "organizacijom" na duzi rok nista ne dobijas vec sta vise luzer si sigurno...igramo bez nekog sistema, i mozes pobediti samo na neku ludost.. ko ne konta da smo protiv komsija moglo lagano na -20 u istok verovstnoci kao i ovo sto smo okrenuli ne razume kosarku... ovo je takva banda da je to strasno... sta se desilo pa su od solidne ekipe prosle godine sad postali ovo, ja nemam pojma..
  12. I ako dovedeš 2 nova igrača, debela punđa će biti kurtončina raspala
  13. A nije bas to tako imao je on i prodora sasvim dobrih i zna da igra dobro u tranziciji ko ga je gledao malo u sezonama sa Hornetsima, no dobro naravno nije Nan level sa tim al bice on dobar polako samo. I Jagisa da ostaje u 12 i ovu i celu sledecu sezonu ako cemo po amajliji on je taj koji je falio!
  14. I onda mi neko kaže, ne treba dovoditi igrače, neće se ništa promeniti.
  15. Devonte sutira celu NBA karijeru iznad 35% + na koledzu, koliko se secam, blizu 40% je bilo. Ucestovavo covek na All-staru onomad u brzom sutiranju. Za sut ne brinem. Odbranu se trudi I brze je skapirao od Batlera, sutevi za 3 I midrange ce krenuti da ulaze.
  16. Krilo 180 visoka.
  17. Ovaj skup kesa nece nista osvojiti, nema trika. Oni ne znaju sta igraju, Duejn iskoristio priliku da igra sta njemu prija i to je to. Zao mi samo Bonge. Vreca sa brojem 22 nastavlja da dominira - 14 ima u ovom poluvremenu.
  18. 7 sekundi za zadnji napad, čovek sam pretčao teren, naskočio i dao koš. Koja smo komedija.
  19. Ma ovo nije ekipa, u prvom redu. Mozemo dobiti samo na neku buku, dreku, nalet inspiracije... Zaista jako negotivna skupina individua.
  20. Ova ekipa u el nema sansi da pobedi bilo koga u gostima.
  21. Varna,Varna,Varnaaaaaa...kaže OVO što prenosi tekmu.
  22. Kakva je ovo banda od igraca
  23. Volio bih da vidim procenat protivničkih šuteva preko Jabarija, subjektivni osjećaj je da je tu negdje oko 95%.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...